Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékajánló


Greene

Recommended Posts

Greene

Ezt a témát azért hoztam létre, hogy egymás figyelmébe ajánlhassunk játékokat. Nekem is van több olyan játéktippem ami valószínûleg nem ér meg egy külön témát, de mindenképpen szeretnék róla írni, mert szerintem megéri azt, hogy kipróbáljuk.

 

Az a játék amihez sok hozzászólás lesz, kikerül innen egy saját topicba, és lesz olyan külön nyitott téma amit belevonok ebbe.

 

Én így nyitásképp két játékot ajánlanék nektek.

 

1.: Mortal Kombat - Shaolin Monks: Az eddigiektõl eltérõen teljesen 3D a játék. Két karaktert választhatunk. Kung Lao-t és Liu Kang-ot, akikkel végig kell harcolnunk a rengeteg, sokszínû pályát. Persze Sub-Zero, és Scorpion se maradhat el. A játék során folyamatosan fejlõdünk (kicsit RPG), és a megszerzett tapasztalatainkért különféle kombókat vehetünk. A legjobb az egészben megint a Fatality, ahol szintén sok XP-t kaphatunk.

Tetszett, hogy van kooperatív játékmód, és persze versus is.

 

2.: Matrix - The Path of Neo: Hát az valami iszonyat jó játék. A grafikája kicsit gyenge, DE cserébe hihetetlen játékélményt ad.

Elõször is meg kell szöknünk a munkahelyünkrõl, pont mint a filmben. Aztán engem elkaptak, és jött a poloska. Trinity-ék kiveszik. Rengeteg (na jó, kb 6) edzõprogramot végig kell csinálni, hogy Morpheus elvigyen az Orákulumhoz. Közben mindig fejlõdsz, és új mozgásokat tanulsz meg. Le tudod lassítani a körülötted levõ teret, így sokkal hatásosabban lehet küzdeni vagy lövöldözni. Persze ilyenkor látszik a golyó által keltett hullám, meg minden. Lehet a falon futni (ezt imádom), hatalmasakat ugrani, és az összes olyan trükköt megcsinálni amit a filmben is láthattunk. Én pl. most szereztem egy olyan képességet, hogy a fegyveres embernek a fegyverét elveszem és azzal lövöm le. :D

A játék az elsõ rész történéseibõl építkezik, a rengeteg videó is onnan van.

A készítõknek sikerült megfogni a film hangulatát, és átültetni a játékba.

Link to comment
Share on other sites

CDNorbi8

Ajánlanám a PES 5-öt

 

A széria mnden egyes tagja kiváló volt a maga szintjén, igaz, a grafika nem volt nagyon jó, hanem inkább a fizika! Na az már valami!

Szóval csak ajánlani tudom én (is). ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

A Pro Evolution Soccer 5 tényleg nagyon szuper. A FIFA06-ot simán üti. Sokkal jobb a karrier mód is benne. :igen:

Link to comment
Share on other sites

eremit

Harry Potter und der Feuerkelch. (Harry Potter and the Goblet of Fire)

 

Szép, nehéz. Küszködök vele. Küszködjön más is. IPB kép

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Greene, mivel más a befejezést írtak a fivérek a játékhoz, mint a Forradalmakhoz és tudom, hogy nem fogok tudni a M:TPON-val játszani, eltudnád majd küldeni PÜ-ben a sztori végét (azért PÜ-ben, mert nem tudom, hányan akarják nem tudni és a játék által megtudni)?

 

(Számold meg, hányszor használtam ezt: tud+k* kEZ :D )

Link to comment
Share on other sites

Greene

Persze, de még eléggé az elején vagyok. Smith ügynökkel összeakasztottuk a bajuszt, és én húztam a rövidebbet.

Bár én nem láttam a 3. részt, mert már a 2. is olyan rossz volt...

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Akkor türelmesen várok :D

Tény, hogy a második igencsak :S de a harmadik, ha nem is éri el az elsõ színvonalát (sõt nagyon nem), de jobb, mint a második.

Link to comment
Share on other sites

nortol

Fable : The Lost Chapters

 

életem egyik legjobb játék élménye volt, egymás után háromszor. csak ajánlani tudom.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Én is teljesen így vagyok vele. Azzal is, hogy érdekelne a "másik" befejezés is, meg hogy az elsõ rész a legjobb, aztán a harmadik, és végül a második, bár nekem a második is tetszett, mivel mátrix-fan vagyok. ;)

 

Szerk: mangusztával értek egyet, csak lassú voltam, és nortol közbeírt. :)

Edited by Garono
Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Neighbours from Hell

Most nyomom az egyeset, nagyot ott van! Csak kevés a 14 pálya.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Hát ezeket NAGYON ajánlom:

- Syberia 1-2

- Sherlock Holmes and the Mystery of the Mummy

- Sherlock Holmes and the Silver Earring

- Gothic 1-2

- Thief 1-3

- The Simpsons Hit and Run

- Prince of Persia 1-3

Most ennyi jut eszembe, de ezeket mindenkinek ki KELL próbálni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

Most jött ki a Prince Of Persia - The Two Thrones. Kíváncsi lennék a véleményekre. :)

Link to comment
Share on other sites

Timer

Én régebbi játékokat mondanák, de azt hiszem, rájuk mondhatni, "klasszikusok":

 

1. S.W.N.I.E.: angol humor, és a látványhoz képest igazán gyenge hardverigény jellemzi. Nem azt mondom, hogy a hardcore gamer stratégákat ez elégíti majd ki igazán, de szerintem van benne kihívás, és mindvégig szórakoztató marad.

 

2. Industry Giant 2: gazdasági szimuláció, a mûfajhoz képest korrekt grafikával, és remek magyarosítással.

 

3. Pirates!: az eredeti klasszikussal nem játszottam, de ez nagyon megfogott. Nálam a tavalyi év játéka.

 

4. Imperium Galactica 2: iszonyat bejött, ennyi.

 

5. Haegemonia: az elõzõ után már köztelezõnek tekintettem, és valóban: mestermunka a Digital Reality-tõl. Nem is tudom, hányszor toltam már végig...

 

6. Zuma: logikai játék, vigyázat, addiktív! :D

 

7. Homeworld 2: az elsõ résszel nem játszottam, így "találomra" emeltem le a polcról. Bár vannak hiányosságok, amik miatt annak idején teljes áron biztosan nem vettem volna meg, de 2000-et megért, már csak a videók miatt is. Jó sztori, közepes grafika, gyenge szinkron, kitûnõ FMW-k.

 

8. Mindenek felett, Counter Strike...no comment.

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Davs

 

A Pokoli Szomszédok az tényleg jó játék. Próbáld ki a kettõt is. Ott már jobban lehet szívatni a szomszédot ( a végán pedig nehezítésként megjelenik a mama is :D )

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Tudom, a 2-es demót próbáltam, de a teljesre most nincs pénzem.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Smith ügynökkel ismét összefutottam a metróban. Iszonyat gyors, de azért lehet ütni. Belöktem a metró alá. Vagyis lementem a sinekre, õ utánam ugrott, és láttam, hogy jön a metró, leütöttem, és kiugrottam.

Most meg egy másik állomáson ismét találkoztam vele, de hozott, vagy 20 rohamosztagost. Nehéz ügy... 8)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Football Manager 2006:

Ha valaki ért a labdarúgáshoz, vagy csak szeretne, esetleg nem az ujjaitól, hanem a taktikai, üzleti, kapcsolatkezelési képességeitõl szeretné, hogy függjön a csapata jövõje.

 

Civilization 3 Conquests:

A körökre osztott stratégia alfája, és omegája. Mind kihívásban, mind játékélményben etalon. A 4 eddig nem tudta ugyanezt nyújtani, az is igaz hogy nem feccöltem még túl sok energiát bele.

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Én csak annyit mondok: S.T.A.L.K.E.R.

 

pre-alfa 1095 build

pre-alfa 1096 build

alfa 1154 build

beta 2215 build MultiPlayer

 

8)

Link to comment
Share on other sites

manguszta

És ezt honnan lehet megszerezni?

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Bolt? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

manguszta

De ezek mind pre-verziók!

A teljes (értsd 1.0) Stalker megjelenése nagyon csúszik...

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Ezek az alfa és beta verziok a fejlesztõgárda könyöradománya. ;)

 

@manguszta

 

ment a PÜ ;)

Link to comment
Share on other sites

manguszta
Ezek az alfa és beta verziok a fejlesztõgárda könyöradománya. ;)

Na ennyit meg is érdemlünk ennyi csúszás után...

 

Köszönöm a PÜ-s infókat!

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Kár hogy nem adják ki többi mûködõképes demót amit a kiállításokra visznek.

 

Én már nagyon várom a teljes játékot 8)

 

(Oblivion Lost)

 

Egy kis infó a sok közül:

 

- Megtudja erõsíteni a GSC, hogy a Csernobili katasztrófa 20 éves évfordulójával egyidejûleg jelenteti meg a játékot vagy legalább elindítják a reklámkampányt ?

 

Oleg: - Nemhiszem hogy megjelenünk 2006 április 26-án.

 

 

:S:Sír: :Sír:

 

Remélem nem kell rá megint 20 évet várni, bár a sztori 2017-ben játszódik. Lehet várnak az aktuális idõpontra :upsz:

 

Addig is aki follyon a nyálatok :démonikacaj:

 

>> Stalker Beta Multiplayer test video 1 - 30MB / 2 perc / wmv <<

>> Stalker Beta Multiplayer test video 2 - 54MB / 3,38 perc / wmv <<

>> Stalker Beta Multiplayer test video 3 - 46MB / 3,29 perc / wmv <<

>> Stalker Beta Multiplayer test video 4 - 110MB / 7,29 perc / wmv <<

 

:démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Greene

Prince of Persia - The Two Thrones: PoP rajongóknak is kötelezõ darab. ;)

 

Tom Clancy's Rainbow Six Lockdown: Ez hihetetlen jó játék. Imádok kommandózni. Már a Splinter Cell-ért is odáig voltam, de ez rátesz még egy lapáttal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...