Jump to content
GSForum - Segélyvonal

ADS Tech Instant DVD USB2


Chicken70

Recommended Posts

Chicken70

Sziasztok!

Kénytelen voltam témát indítani e témában, hiszen 2 napja hiába küzdök az új digitalizáló eszközömmel, minden általam lehetségesnek ítélt módon próbálkoztam, de mindhiába. Az ADS Külsõ Analóg digitalizálója nem akar együttmûködni a gépemmel.

A drivert nem látja a windows, és manuálisan sem engedi telepíteni, az eszközkezelõ ismeretlen eszköznek látja.

A gép:Intel 865 PERL

2.8ghz Intel P4

4x256 ram

DVD RW

Ati Radeon 9600

 

A Bios a legfrisebb, és a Chipsetet is frissítettem, igaz USB Drivert nem találtam. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Más géppel mûködik? Vagy elõtte már mûködött?

 

Az a lényeg, hogy elõször tedd fel a drivert és csak utánna csatlakoztasd az eszközt! Ha fordítva csináltad, akkor lehet, hogy ezért nem mûködik most.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Chicken70

Igen, már mûködött, mindjárt az elsõ kísérletre, a kézikönyvben leírt módon:Csatlakoztasd az analóg eszközt a digitalizálóhoz, a digitalizálót a konnektorba, majd az USB-t a pc-vel ekkor már legyen bent a driver cd, az xp automatikusan felismeri és telepíti a drivert, majd mehetnek a Capture, és szerkesztõ szoftverek.

Szépen állta a próbákat, de mivel betegeskedõ rendszerem volt néhány hete elérkezettnek láttam az idõt egy újrainstalláláshoz.

Nos ezután már egyetlen egyszer sem sikerült felismertetnem a rendszerrel a Hardware-t, Minden más szépen mûködik az nLite-os rendszerrel (SP 2 integrálva).

Minden módszert kipróbáltam a Driver telepítésre de nem hajlandó felmenni a gépre.

Mit lehetne még kipróbálnom? :S

Link to comment
Share on other sites

Chicken70

:hááát:

@Profiler!

Ismét hibás eszközt kaptam, persze azonnal kicserélték, tehát nem én voltam tök hülye! :lol:

Egy dolgot azonban szeretnék még kérdezni: Hogyan tudnám rávenni a Pinnacle studiot, hogy felismerje az ADS által beszedett mpeg2 állományt szerkesztésre, vagy arra, hogy Capture-öljön a hardware-rõl, mert a mellékelt Ulead 8- nál többre mennék a Pinnacle studiómmal, legalábbis jobban kézreáll nekem! Átállítottam a Pinnacle beszedést ADS Tech-re, de a képet nem jeleníti meg, és használható videoállományt sem készített.

Kösz!

 

 

Ja és Boldog Karácsonyt minden fórumozónak és a PC Worldnek! :)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ebben sajnos én nem tudok segíteni. Csak jár erre valaki, aki ért a videószerkesztéshez.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...