Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Outlook Express 2002-ből, a Windows XP része


cukki

Recommended Posts

repcsi

@daniel1989

Szerintem csináld újra! pop3 a freemail-nél mail.freemail.hu,

és a legvégén a jelszó hitelesítésnél :spa "azt hiszem" onnan vedd ki a pipát , akkor menni kellene. Remélem segítettem, nálam is csinált ilyet amikor ezt bejelöltem.

Link to comment
Share on other sites

daniel1989

Az a vicc, hogy be sem volt pipálva, sose. :D Most újracsináltam az egészet, most úgy néz ki működik.

Link to comment
Share on other sites

repcsi

Írt a vipmail üzemeltetõje, mert nálam is rakoncátlankodott egy darabig és néhány ismerõsömnél is, hogy náluk volt a hiba :lol: Akkor ezt megoldottuk-oldották :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
daniel1989

Üdv újra! :(

 

Még mindig nem akaródzik működni az OE6-om :( Amikor elindítom, még mindig azon nyavalyog, hogy nem jó a jelszó vagy a felhasználónév. Kitörlöm az accountokat, újra megcsinálom őket, akkor leszedni a leveleimet, küldeni is tudok, de amint bezárom, és újra belépek, újrakezdi...

 

Ötlet? Vagy olyat nem lehet, hogy a Windowson belül felhúzom újra az OE6-ot? Esetleg jött már ki újabb? És akkor azt felrakva esetleg eltűnik ez a hibája?

 

Előre is köszönöm a segítséget!

 

--> Fórumszabályzat, 3. pont

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
fei

Üdv Nektek!

 

A kérdésem az volna, hogy milyen módon kell beállítani OE-ben, hogy a bejövõ levelek ne csupán abból a felhasználói fiókból legyenek elérhetõk, amelybõl elõször megtekintették (letöltötték), hanem minden felhasználó lásson minden bejövõ levelet. Köszönöm a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Rich

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne ami lehet hogy tök egyszerű csak én nem tudom megoldani. A főnököm kérése az hogy hozzak létre levelezési csoportokat az outlook-ban. Mert ha ugye pl. meghívókat akar küldeni stb. akkor azt szeretné egyszerre bizonyos csoportoknak egyszerre küldeni. Lényegtelen végül is. Most egyszerre kb. 30-at tud, de akad olyan eset hogy mondjuk 50-et vagy többet akar külsdni esetleg. A kérdés hogyan kell levelezési csoportokat létrehozni az outlookban? Aki tud segítsen, előre is köszönöm.

Üdv Rch

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Talán a sugónál kéne kezdeni :S

 

Onnan idézve:

Csoport létrehozása

 

Ha több partnernek kívánja elküldeni az üzenetet, levelezési listát (vagy aliast) hozhat létre. Hozza létre a csoport nevét és vegye fel az egyes személyeket a csoportba. A továbbiakban csak a csoport nevét kell beírni a Címzett mezõbe az üzenetek küldésekor.

 

A címjegyzékben jelölje ki azt a mappát, amelyben létre szeretné hozni a csoportot. Kattintson az eszköztár Új gombjára, majd kattintson az Új csoport parancsra.

Megnyílik a Tulajdonságok párbeszédpanel. A csoport neve mezõbe írja be a csoport nevét.

A csoportba több módon is felvehet személyeket:

Ha a címjegyzékbõl szeretne egy személyt felvenni, kattintson a Tagok kijelölése gombra, majd kattintson egy névre a címjegyzék listájában.

Ha egy személyt közvetlenül a csoportba szeretne felvenni anélkül, hogy felvenné nevét a címjegyzékbe, írja be a személy nevét és e-mail címét a Tulajdonságok párbeszédpanel alsó részén, és kattintson a Hozzáadás gombra.

Ha egy személyt a csoportba és a címjegyzékbe is fel szeretne venni, kattintson az Új név gombra, és adja meg a megfelelõ adatokat.

Ha címszolgáltatást szeretne használni, kattintson a Tagok kijelölése, majd a Keresés gombra. Jelöljön ki egy címszolgáltatást a beviteli mezõ végénél található legördülõ listáról.

A címet megtalálása és kijelölése után a program automatikusan felveszi a címjegyzékbe.

Ismételje a fenti lépéseket addig, amíg a csoport meghatározásával elkészült.

 

Link to comment
Share on other sites

Rich

Üdv.

 

A súgó téma rendben azon már túlvagyok.

Természetesen ezt megcsináltam így megoldódott az hogy 30 embernek el lehet küldeni egy üzenetet. Viszont a főnöknek ez nem elég, ezért kérdeztem hogy van-e esetleg olyan megoldás amivel lehet bővíteni ezt a dolgot valahogy. Neki olyan kellene hogy legalább 60 embernek el tudja küldeni, de ha lehet még többnek.

 

Üdv Rich

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem értem. Az Outlook Express nem enged 30 embernél többet rakni a csoportba? Akkor a második 30 embernek csinálsz egy másik csoportot, és két csoportnak küldi ki a levelet. :)

Link to comment
Share on other sites

atikovi

Sziasztok!

 

Hogy lehet azt megcsinálni, hogy a partnerlistám látszódjon az outlook expressben, ott a beérkezett üzenete, törölt elemek, piszkozat alatt? Vissza lehet azt valahogy állítani?

 

Elõre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Nézet->elrendezés. Pipa a partnerek elé.

Link to comment
Share on other sites

zulupocok

Helló mindenkinek!

 

Van 1 nagy problémám! Elõször próbáltam ki levelezõ programot, ráadásul az outlook expressel kezdtem. Nem mondom, hogy nem jó, de szerintem nem a legjobb.

Na mindegy szóval beállítottam az egyik freemail-es e-mail fiókomra. A gond ezzel csak az, hogy az összes bejövõ e-mailemet letöltötte és letörölte a fiókomról. Ez nagyon nem jó, mert ha máshonnan nézem meg a fiókomat, akkor nem látom a régebbi tartalmát. Utánakérdeztem a freemail ügyfélszolgálatánál és közülték, hogy a levelek visszatöltésére nincs lehetõség. Erre én is számítottam. Fõleg, hogy miért is menne minden simán :D. Aztán megkérdeztem, hogyan lehetne úgy elõször egy másik e-mail címemre feltölteni a leveleket aztán meg vissza, hogy a feladók címe és a tárgya maradna az eredeti állapotban. Úgy, mintha eredeti címrõl érkezett volna.

 

Ez volt a válasz: "Ha a levelezoprogramjaban van bounce funkcio, azzal ezt megteheti"

 

És még megkérdeztem nincs-e valami kiskapu: "Levelezoprogram kikerulesevel, az SMTP protokoll kozvetlen hasznalataval ez megoldhato, bar sok, esetleg mellekleteket is tartalmazo level eseten

tobb, mint nehezkes."

Igenm sok levélrõl van szó számszerint 280db-ról.

 

Elõször is az outlook expressben van bounce funkció? Ha igen azzal hogyan csinálhatnám az elõbb leírtakat.

Hogyan lehet a SMTP protokolt közvetlenül használni?

Akár az outlooknál, akár más levelezõ programnál megoldható, hogy ne törölje véglegesen a leveleket a fiókból?

Részletesen írja le, aki segít, ha lehet.

 

Elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Reyorkin

Igazából azért ebben a topicban kérdezek, mert én is Outlookot használok, de nem ez a lényeg, hanem, hogy a fiókomban ragadt már vagy 13 levél, és az Outlook csak szenved vele, nem tudom letölteni õket. Valamelyik újságban láttam egy programot, amivel még a szerveren le tudom esetleg törölni a leveleket.

Tudtok segíteni, hogy melyik lapban van, és hogy mi a neve?

 

Elõre is köszi!

 

Link to comment
Share on other sites

Omega32
PopTray . Nyugodtan használdd a betat!
Link to comment
Share on other sites

Reyorkin

Köszi a tippet!

Bejött, sikerült leszedni vele mindent. :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
mongyukmeg

A probléma az,hogy az OE elkezdi letölteni a beérkezõ leveleket,majd az elsõ után megáll.Kilépés után ugyanazt a levelet leszedi mégegyszer, majd a következõnél újra megáll.Újra és újra,és még mindíg ugyanaz a levél.Írja,hogy 13 levél,de mindig azt az egyet szedi le.Egyszer teljesen,majd félig és megáll.

Mi lehet a megoldás?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Valószínûleg sérült a levél. Telepítsed fel a poptray-t, töltsed le a fejléceket és töröld ki az elsõ levelet a szerverrõl. Utána le tudod tölteni a többi leveledet.

Link to comment
Share on other sites

mongyukmeg

Köszi!

Megpróbálom.

 

Utólag:

Teljes siker! :D

 

Ne idézzél feleslegesen!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zoli

Sziasztok!

 

Van egy frissen telepített rendszerem, a gondom az, hogy az Oulook Express nem jegyzi meg a fiókhoz tartozó jelszót, hiába pipálom be a jelszó megjegyzését.

 

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Arthuro_Adam

Sziasztok!

 

 

 

Mikor kilépek az Outlook Expressbõl minden alkalommal feljön egy ablak, amiben azt írja: A lemezterület felszabadításához az Outlook Express tömöríteni tudja az üzeneteket. Ez több percig is eltarthat.

 

12 giga szabad hely van a vinyón, én ezt nem akarom, de nem találom, hogy hol lehetne kikapcsolni.

 

Elõre is köszi.

 

 

Ádám

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Ezt egyszerûbb, ha megcsinálod. Fájl menü->mappa->összes mappa tömörítése.

Ez azért is hasznos, mert az OE nem szereti a 2GB feletti dbx állományokat. Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy amikor törölsz egy üzenetet az ott marad a tároló mappában, csak nem látszik az oe-ben.

Link to comment
Share on other sites

bnagy618

Sziasztok!

 

Olyan kérdést tennék fel, amivel a PC Word már sokat foglalkozott és valószínű hogy a segélyvonalon is megtalálható. Azonban akkora mennyiségű újságom van és a segélyvonal is oly nagyra duzzadt, hogy inkább felteszem mégegyszer úgyhogy előre is elnézést érte.

Kérdésem tehát az, hogyan lehet az outlook express beállításait kimenteni, mielőtt egy ghost-ot hajtanék végre a merevlemezen. A helyreállítás előtti állapot ugyanis nem tartalmazza a jelenlegi beállításokat és könyvtárszerkezetet? Ehhez kapcsolódik a letiltott (Spam) üzenetek listája is, melyet szintén szeretnék menteni. A leveleket nem.

A másik hogy miként lehet megakadályozni hogy a levelek megjelenjenek a betekintőben?

 

A választ előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Utolsó kérdésedre a válasz: Nézet menü / Elrendezés / A betekintõ megjelenítése elõl pipa ki.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

A fájlok és beállítások átvitele varázsló nem csinálja meg?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...