Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nem szól zenehallgatásnál és filmeknél a center


Hókuszpók

Recommended Posts

Hókuszpók

Sziasztok!

 

Egy nagyon nagyon segítséget szeretnék kérni! Van a számítógépemben egy Sb live! 5.1-es hangkártya és nemrégiben vásároltam hozzá egy Genius SW 5.1 Home Theater típusú hengfalrendszert egy elé jó teljesítményû fadobozos rendszerrõl van szó. Olyan problémám van hogy amit adtak programot a hangkártyámhoz annak van egy tesz része ami kipróbálja az összes hangszórót,ha azt elindítom tökéletesen szól az összes hangfal, viszont ha zenét hallgatok vagy filmet nézek vagy teljesen mindegy mit csinálok a center egyáltalán nem akar szólni! Megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni hogy mi lehet a probléma!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nem csak sztereó filmekrõl van szó? Az teljesen természetes, ha a zenénél nem szól a center. Olyan DVD-filmmel próbálkozz, amin 5.1-es hanganyag van.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Hókuszpók

Szia!

Az a helyzet hogy 5.1-es filmnél sem szól már próbáltam!

Ez a hangcucc elõtt egy Craetive Inspire P580-as hangcuccom volt és annak a centerje is szólt zene közben!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Önmagában szól?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Hókuszpók

Igen szól!

Ha átdugom hogy ne az legyen a center hanem mondjuk frontként mûködjön akkor szól viszont akkor meg az a front amit a center helyett kötöttem szintén nem szól!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

A hangkártya beállításait rendesen átnézted? Engedélyezve van az 5.1-es hangzás?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Hókuszpók

Igen persze!

Sõt mondom hogy ha azt a progit elindítom ami végigteszteli a hangszórókat az is a hangkáryta progija akkor szól!

Nem értem már komolyan mondom kidobom!

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Figyi. ha van lehetõséged, próbáld ki egy másikkal is.

Megnézted a hangerõszabályzót? 8)

Link to comment
Share on other sites

Athos

Hangkártya saját beállításaiban, Windows XP beállításaiban és a lejátszó szoftver beállításaiban is nézd meg, hogy 5.1 van-e kiválasztva. Volt már olyan, hogy a Windows bekavart. 5.1-es rendszer volt kiválasztva lejátszáshoz, de a Windows sztereo és nem szólt 5.1-ben.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...