Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hová tűnt Rambo?


molnaraki

Recommended Posts

molnaraki

:weep:

Nagyon régóta vagyok fórumolvasó, de még sose szántam rá magam hogy regisztráljak.. hát tessék! Erre itt vagyok, és csakis azért mert hiányolom Csizmazia Istvánt, alias Rambo-t, mind az újságból, mind a fórum életébõl.

Mi történt vele? Elutazott valahova? Vagy súlyos beteg :?:

Nem értem hogy miért nem közöltétek mi lett vele, ugyanúgy mint amikor a Samu József átment egy másik laphoz..

Rambo is átment?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Egy munkahely sohasem statikus, az emberek jönnek-mennek, ez teljesen természetes. Nem hozzuk nyilvánosságra, ha elmegy tõlünk valaki, mint ahogy azt sem vertük nagy dobra, amikor két új taggal bõvült nyáron a szerkesztõség. Ezek magán jellegû dolgok, amik elõbb-utóbb így vagy úgy kiderülnek.

 

Sajnálom, ha valaki hiányzik, de ez az élet rendje.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Biztos máshol van küldetése! :D

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Rambo-val egyszer találkoztam a szerkesztõségben amikor a C64 joystick-okat vittem neki :)

Link to comment
Share on other sites

Timer

Annyiban nem értek Veled egyet, Balázs, hogy azért valamennyire Mi, olvasók is a társaságotokba tartozunk már, legalábbis remélem. Különösen igaz ez a fórumra. Persze, szerintem sem kell a pc world címoldalát elblikkesíteni ("Rambo elment, válságban a stáb" :D ), de azért egy néhány szavas értesítõt, itt, a fórumon szívesen vettem volna.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Mivel a kérdés véleményem szerint meg lett válaszolva, ezért ezt most becsukom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...