Jump to content
GSForum - Segélyvonal

F.E.A.R.


urughai

Recommended Posts

Baludada

Múlt hétvégén vittem végig. Hát ha egy erõsebb konfigom lenne és nem 800x600-ban kéne játszanom semmi extra nélkül akkor bizti izgisebb lett volna. Az elsõ pályán még én is sz@rtam mikor elment az ajtó mögött a zombi, de utána már kezdett egyhangú lenni. Mikor berezgett a kép tudtad, hogy zombi jön meg ilyenek. Viszont az utolsó kép mikor Alma felkönyököl a helikopterre az volt a legjobb a játékban, ezért megérte végigtolni! ;) A történet kicsit bugyuta volt szerintem. Az elejétõl kezdve magyarítással játszottam, de nem sikerült kibogoznom a végén, hogy most mirõl is volt szó. Jah meg a "fõgonosz" Paxton Fettel-t egy fejessel ki lehetett nyírni az meg szánalmas volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pokolfajzat

Kicsit jobban meg kellet volna szerkeszteni alakítani a történetet.

Nekem jól megy gf 5200

Szaggat mint atom de 640*480 az az előnye hogy kis lövőldözés között meg is reggelizek. :démonikacaj:

Lehetet volna a fő emberke isten vagy halhatatlan vagy valami.

Vagy különleges fegyverrel megölni mint a doom3 és D3 resurection evil.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Marcelot

Hi!

Amikor elindítom a gémet (FEAR, FEAR Combat, FEAR XP) akkor bejön egy sötétszürke képernyõ és amikor behozom a feladatkezelõt azt írja ki, hogy nem válaszol. :S

 

Nem tudjátok mi lehet a baj? Konfigom az aláírásban.

 

Légy szíves írj rendesebben! Üdv.:Gereby

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Driverek rendben? Újratelepítés? Javítások?

Link to comment
Share on other sites

Marcelot

Leszedtem a legújabb nvidia drivert (97.92), újratelepítettem a fear combatot, leszedtem hozzá a v1.08-as patchet, de most is ugyanazt csinálja. :dühös:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
jim67

segítséget szeretnék kérni a játékkal kapcsolatossan megvásároltam a topseller sorozat berkeiben belül a fear gold-ot és nincs benne vér viszont a dobozán és a játék induló képernyõjén a pegi besorolás írja , de nincs magyar felirat van benne de azt is eltudom képzelni hogy ez egy magyarított német verzió :S esetleg valami mod hozzá ogy legyen vér és szakadó testrészek ?

Link to comment
Share on other sites

payskin

sajnos nem tudok segíteni mert nem játszottam a játékkal tudniillik annak idején letöltöttem a demóját és már attól is a gatyámba csináltam néha no meg nem is elég erõs hozzá a gépem amit mostanában újítok fel de azt hallottam hogy nagyon jó játék ezért ha egyszer összeszedem a bátorságomat egészen biztosan ki fogom próbálni de természetesen már csak az új gépen amiben 4 magos AMD processzor lesz és az nagyon szuper, akár 4 játékot is játszhatok vele egyszerre ha szerzek hozzá még egy grafikus kártyát és akkor már 4 monitort tudok meghajtani minden monitoron külön játékkal tutira állat lesz az egyik biztosan a f e a r lesz de a másik négyet még nem tudom az nagyon szopó volna ha megvenném és nem volna benne vér elrontaná az egész hangulatát de tényleg nem lehet hogy a gépeden valami németre van állítva azoknál szokott lenni zöld színû vér meg robot ellenfelek hülye túlkorlátozott németek de ez van egyre terjed a játékellenesség a világban ahogy valaki gyilkolni kezd rögtön a játékokra fogják japánban is megkergült egy irodai patkány lelõtte az igazgatót aztán kiderült hogy napi 9 órában sudokuzott noná hogy betiltották a sudokot, most már csak 1 tõl 6 ig levõ számokkal szabad csak játszani a 7 8 9 pedig kizárólag 18 éven felülieknek nem tudom írjak e még vagy kellõen felhívtam a figyelmet arra hogy ha valaki mindenféle írásjel nélkül mondatok nélkül behány ide valamit az elõbb utóbb a kukába kerül? A végére a kérdõjel elengedhetetlen!

Link to comment
Share on other sites

jim67

Értem akkor kapcsolatba lépek a terméktámogatással (sajnos velük már volt dolgom a hitman blood money miatt , de a dolog megoldódott), ezentúl figyelni fogok az írásjelekre. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...