Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pinnacle pro rádió


KeLa

Recommended Posts

KeLa

Üdv mindenkinek!

Pinnacle pro kártyám van Philips csipes. A gyári lemezrõl telepítve (4.02 v) csak rádió van tv-nél fagy. 5.5 telepítés után tv kifogástalan, rádiónál 16 csatornát megtalál de csak sistergés van. Mi lehet a baj :?::Sír:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Philips chipes PCTV Pro-ról se hallottam még, mert csak BT-s jött ki. :lol:

Viszont próbáld ki az 5.30-as drivert (elég csak a drivert, a program lehet újabb), talán még megtalálod valahol a neten, mert a hivatalos Pinnacle oldalra nem jött ki. Azzal már menni fog a rádiód szerintem...

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
Pinnacle pro kártyám van Philips csipes. A gyári lemezrõl telepítve (4.02 v)

BT chip-es kártyákhoz adtak 4.02 verziót. ;)

Nekem is az.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Az 5.9-es progit fellehet tenni a pro kártyához?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Fel, de nem biztos, hogy szólni fog vele a rádió, lévén ugyanaz a drivere, mint az 5.50-nek, csak az MPEG kódolót cserélték le benne.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Sajnos 5.3-as drivert még emule-val sem találtam, 4.2, 5.5, 5.9 a választék. Szomszéd délutánra igérte, áthozza az 5.9-et, egy próbát megér. Pinnacle.hu nemreagál semmire, vagy csak a régebbi karikkal nemfoglalkoznak? A pixelview karimmal nemvolt baj, ugyan a pinnacle szebb képet ad, de rögzítésnél a pixelview jobb hangot produkált és nemvolt hangcsúszás. Kár hogy megadta magát. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Az 5.9 sem hozott változást, vissza az 5.3 és van rádió is. Bár csak klubb és gong rádió. Bármien antennával próbálkozom mást nemlehet lehangolni. Az eredeti 4.02 driverrel és a cc 15 cm drótantennával minden adó bejön.

Másik, ha rádióról visszkapcsolok tv-re nincs kép csak hang. Ki kell lépni a programból és újraindítani, hogy kép legyen. Ennek mi lehet az oka?

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Windows, vagy programhiba.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Akkor sikerült 5.3-as drivert szerezned látom. :)

A képernyõsötétedés sajna programhiba. Valószínûleg nem is lesz kijavítva. Bár állítólag az 5.50-re esküsznek a Pinnacle-nél, hogy ott már jó, de ott meg ugye nincs rádió. Szóval az tény, hogy a 4.02-es volt az ászdriver, de az 5.30-as is elég kezelhetõ, és még hangcsúszás sincs benne.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Sajnos nincs 5.3-as driver. Az 5.9 progi után visszaraktuk az 5.5-öt és manuális hangolással sikerült a Gong és a Klub rádiót lehangolni, más nemjön be semmien antennával. Elõzõleg elírtam nem 5.3, 5.5 és pach.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Privben felajánlottam egy lehetõséget, de ha így is megy...

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Felraktam az 5.3 as drivert. Nagyon sok rádióállomás bejön, de a klubbrádió mindegyik alat halható változó intenzitással. Kénytelen leszek a mások szóvába található kábeltv csatitól egy rádiókábelt elhozni, csak még azt nemtudom a kábelt hogy dugjam el, hogy nebukjunk fel benne. Érdekes, hogy a tv egész jó minõségben jön egy szobaantennával.

 

Köszönet Miklósnak a segítségért!!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Különben azóta sem értem, hogy az 5.30-as driver miért nem került ki Pinnacle-éknél a webre... Sokaknak megoldotta a gondját...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...