Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mustek ScanMagic 600 CP


warynski

Recommended Posts

warynski

Van nekem egy jó öreg Mustek Scan Magic 600 CP scannerem, amit már korábban, a száz éve hozzá kapott driverrel sikerült XP alatt beüzemelni.

 

Azóta az XP-ét újra telepítettem és valahogy a driver floppy elveszett. Próbáltam a neten drivert keresni hozzá, de nem sikerült.

 

Ha valaki esetleg tudja, hogy honnan lehetne hozzá drivert szerezni, vagy ne adj Isten van neki, akkor nagyon megköszönném, ha segítene!

Link to comment
Share on other sites

ephébos

Én ezt találtam, ha ez segít.

 

http://www.mustek.de/cgi-bin/verifyserial.cgi

 

Hogy eljuthass a terméked letöltési részlegéhez, meg kel adnod a terméked serial számának elsõ két karakterét.

 

(Ja és elvileg ez is 600 Cp hez van, és nem is annyira körülményes, de a másik link kifejezetten ahhoz a scannerhez vezet, ha jól láttam. http://www.mustek.com/download/driv_scanr/english/600cp.html itt Area Selection -nél Europe --> Go, choose your scannernél Scan magic -->Go -->Usb --> 600 CU és ott is vagy ahol elivileg az elsõ linkkel kellene.. (ezt csak úgy a magam megnyugtatására egészítettem ki. :P ))

Link to comment
Share on other sites

warynski

Király vagy! :taps:

Nagyon kösz, az elsõ link az tök ehhez való!

Link to comment
Share on other sites

ephébos

Mondjuk csak remélni tudom, hogy neked azt az oldalt adta be amit én megtaláltam, mert most hogy ráklikkeltem, már valami figyelmeztetés félét kaptam... :hááát:

(de az elsõ reagálás kiegészítve.. :P )

Link to comment
Share on other sites

warynski

Igen, elõször egy Data Error oldal jön be, és azt írja, hogy ha direktbe ezt a címet írod be a címsorba akkor az nem jó, mert az õ szerverükön nincsenek adatok. De az alján van egy Driver link, és az elvisz a helyes oldalra.

 

Szóval megtaláltam, és már ki is próbáltam a scannert, mûködik.

 

Köszi mégegyszer!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...