Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ventilátor szabályozás


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

Kovács Dávid ( Davs )

Hy!

Olyan progi kellene, ami kiírja, hogy ez meg ez a venti ennyivel forog, és feljebb lehetne vinni. Ugyanis most vettem egy újat, de nagyon lassan, 300-600 -zal pörög.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Ha jól emlékszem a Speedfan v01-el 100% fölé is tudtam állítani a ventifordulatot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Danikaaa

hy all

 

hogy kell használni ezt a SpeedFant??

nemlehet magyar nyelvre rakni??

 

 

kösz elõre is:upsz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
WeghA2

Hello

Keresnék valami videó kártya hõmérsékletfigyelõ progit!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Elviekben a videókárty driverének ezt tudnia kellene. Ha nem mutatja, akkor Everest, vagy régi Aida. De ha nincs a kariban szenzor, akor nem fogja mutatni a hõmérsékletet. Mint ahogy nekem se az MX440-el. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
DaniCoolKid

hy

 

mint ahogy Danikaaa leirta hogy kell hasznákni?

kösz

 

csõ

Link to comment
Share on other sites

Babó22
Ha jól emlékszem a Speedfan v01-el 100% fölé is tudtam állítani a ventifordulatot.

Ez a rogram biztonságosan lejet használni? Mert én a procim hûtésén szeretnék tuningolni egy kicsit, de nincs kedvem a vízhûtésre, új vintilátor, vagy a szárazjeges hûésre se. Ez a program nem fogja a kukába repíteni a ventit? :?:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Annyira nem radkiláis. Haveromnak mûködött, és érzõdött is a fordulatszámon, de én csinálhattam akármit, nem változott semmi.

Link to comment
Share on other sites

Babó22

hmmm... Akkor én nem is próbálozok ilyenekkel. Szerintem még túl fiatal vagyok ehez. Csupán 12 éves vagyok. Majd ha megyek dolgozni akkor. De nagyon veszélyes berakni mondjuk egy DVD írót? Vagy egy új gépet összerkani? Azt tudom, hogy legyünk leföldelve elektroszatikusan, és ha kiütök a kezemmel (nekimegy a kezem) egy kondenzátort akkor annyi a gépnek.

Link to comment
Share on other sites

marthazoli

Nem gázos a dolog, csak figyelni kell és szerintem menni fog. A faluban jónéhány embernek én oldom meg a számítógépes gondjait. :D Pedig csak 15 vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

@Babó

Nem teljesen értem, hogy hogy kapcsoltad ezen gondolatodat ide. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...