Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szoftvert keresek nyomtatóhoz


Cui

Recommended Posts

Cui

Sziasztok!

 

Egy keresztkérdésem lenne. Van viszonylag régi HP Deskjet 690 C típusú nyomtatóm, ami remekül mûködik, viszont nemrég végre lecseréltem 98-as op. rendzeremet XP Prof. SP2-re. Eddig minden rendben lenne, viszont nem fogadja el az új rendszer a nyomtató telepítõlemezét.

Létezik ilyen típusú nyomtatóhoz szoftver, amit XP-re tudok telepíteni?

 

Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

pampalini

Nem kell hozzá telepítõlemez. Csatlakoztasd a nyomtatót a számítógéphez és kapcsold be. Az XP-nek automatikusan fel kell ismernie, mert tartalmazza a HP 690C meghajtóprogramját. Már az legelsõ kiadású XP is ismerte, most is benne van. (Korábban nekem is volt ilyen nyomtatóm XP alatt.) :)

Link to comment
Share on other sites

focus puller

INNEN letöltheted, ha mégsem ismerné föl...

 

Csau-csau!®

 

Bocsánat!!! :upsz: Nem jó a letöltött fájl! :( Újabb link: INNEN

Link to comment
Share on other sites

Cui

Nekem is "gyanus" volt a dolog! Szólok a kollegámnak, hogy dolgozzon rajta még egy kicsit, mert valóban nem egy komplikált nyomtató, hogy az XP ne ismerje fel.

Köszi a megerõsítést!

Link to comment
Share on other sites

focus puller

Ahhamm!

@Cui! Tényleg nem kell driver! ITT a részletes leírás, (angolul) hogy hogy "telepítsd"... :upsz:

 

Csau-csau!®

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
magellan4

Egyik ismerõsõm szerzett egy siemens high print 4820. az lenne baj hogy nem lehet hozzá találni drivert. Hogy lehetne mégis megoldani? Válaszotokat elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Át kell állítani az emulációt a nyomtatón LaserJet III-ra.

Aztán telepítesz egy LaserJet III-at a gépen és már megy is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
EmilyWonderland

Sziasztok!

 

HP Deskjet 3745-ös nyomtatóm van, újra lett telepítve a gépem, és nem ismeri fel a nyomtatót.

Persze a CD az meg nincs megy. Tudna valaki ajánlani egy MŰKÖDŐ linket, ahol le tudom tölteni a drivert?

 

u.i.: már nagyon sok helyen kerestem de mindenhol csak a 3740-es verziót adja be, nem értem.

 

Egy kérdést egy helyen tegyél fel! <KGigi>

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Áhh, ez marha jó ! :fetreng:

Link to comment
Share on other sites

EmilyWonderland

 

 

Igen, csak ez a 3740est telepíti. Én is megtaláltam már. Azért köszi, na mindegy.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Talán azért, mert a 3740-eshez ugyanolyan kell, mint a 3745-öshöz? :hááát: Attól, hogy pl. másik festést kap, még ugyanúgy mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Én is kétlem azt, hogy ne mûködne. Valószínû, hogy a gyártó ugyanazon sorozaton belül csak egyféle driver-t készít. HP-knál egyébként csak a driver telepítés közben (mikor a telepítõ erre kér) szabad csatlakoztatni az eszközt. Amúgy a HP-nak van magyaroszági support-ja is, ráadásul az egész országban helyi tarifákkal hívható, biztosan nem harapják le a fejed ha felhívod õket és megkérdezed. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...