Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Flash-ek letöltése/"kilopása"...


csum-pi

Recommended Posts

csum-pi

Hát néha napján megesik, hogy szórakozásképpen felmegyek egy-két humoros FLASH animációkat tartalmazó oldalakra, de ezeken (vagyis a legtöbbön), nem lehet letölteni egy animációt sem, pedig én a legjobbakat/leghumorosabbakat el szeretném rakni "emlékbe", csak nem tudom, hogy ez milyen (lehetõleg ingyenes) programmal lehetséges?!

 

Légyszives segítsetek! Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Garono

Megkeresel az oldal forráskódjában egy .swf kiterjesztésû fájlt, és egy letöltõvel pontosan azt a fájlt töltöd le. ;)

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Okés, megpróbálom, majd mondom az eredményt! ;)

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Királyságvanatomistencsászárkirály!

Nagyon köszönöm, és egyszerûen nem hiszem el, hogy ez meg sem fordult az agyam lemélyebb bugyraiban sem! :P:lol:

Link to comment
Share on other sites

Laali

Én a TotalCommander-rel szoktam megkeresni a Documents and Settings/...saját../Local Settings/Temporary Internet Files/ mappában. A kereséssel is lehet, például: *.swf- nem régebbi mint 1 óra-

Ugyanis, ha megnéztem a fájlt, akkor ott eltárolódik, feltételezve, hogy IE-t használok. Sajnos némelyik mûködéséhez más is kell.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Már százszor volt errõl szó a Segélyvonal keretében. :D;)

Én ezt használon: FlashSaving Plugin

Ha nem találjátok felteszem valahova, csak most nincs kedvem elõkeresni a DVD-t. :P:D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
Csaba_#

Sziasztok!

 

Lehet láma kérdés lesz, de nekem még sosem volt ilyen gondom. Tesómnak elég szánalmas netkapcsolata van, fél megabittel jön, olykor még annyival se. És szeret a Youtube -on zenét hallgatni, klippeket nézni. Kb. egy percre is le pause -olni a videót, hogy utána akadás mentesen meg tudja nézni. Létezik olyan megoldás, hogy azok a klippek a gépén maradjanak, amit már egyszer megnézett? Vagyis online módban, de maga a video már ne a youtube -ról töltődjön be. Amúgy Google Crome -ot használ.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Egyszerûbb lementeni, amire van rengeteg plugin.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Ok, köszi.

Bár szerintem az neki már magas lenne. Igazi IT analfabéta. :D El tudja indítani a gépet, megtalálja az ADSL ikont az asztalon, és el tudja indítani a Chome -ot, meg a youtube -ot és a közösségi oldalakat. És szerintem ezzel ki is merült a tudása. Ezért is gondoltam erre a megoldásra...

Link to comment
Share on other sites

mizsi

YoutTube Downloader HD. Csak bemásolja a linket, és kész. Ha akarja, még át is konvertálja AVI-ba az FLV-t.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Ha van Java a gépén, akkor keepvid.com.

 

Bookmarklet

java script:window.location.href = 'http://keepvid.com/?url=' + window.location.href;

("java script" természetesen egy szó.)

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Na most ez meg nekem magas. :D Mit csináljak ezzel pontosan?

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#
:istenvagy:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Animebj

Sziasztok.

 

Szeretném megkérdezni, hogy az alábbi oldalon lévő .swf fájlt hogyan lehet úgy kicsomagolni, hogy ne csak az alkalmazás betöltését megjelenítő köranimációt lehessen elérni, hanem mindent, amit valójában tartalmazz? (Feltéve, ha az .swf fájl valóban tartalmazza, mert ha nem, akkor a kérdésem az, hogy hogyan tudnám mégis megszerezni az ikonképeket magáról a honlapról)

Edited by Animebj
Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Egy letöltésvezérlővel letöltöd az swf fájlt (mindegy mivel), majd egy decompilerrel visszafordítod forrásra a fájlt. Erre talán az egyik legjobb program a Trillix, ami egyébként fizetős.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...