Jump to content
GSForum - Segélyvonal

StarCraft - BroodWar


Sanzi

Recommended Posts

Sanzi

Mielõtt bárki meggyanúsítana, eredei játékom van, csak fogalmam sincs, hogy hogy kell vele neten játszani. Valaki segítsen. LAN-on ment, de neten nem tudom, hogy hogyan kell.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Azzal a batlenettel kell valahogy... Nem tudom pontosan, hogy hogyan. Szerintem elõsször próbálj meg frissítéseket letölteni.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Battle.netre kell felmenni. Hivatalos játékkal mehetsz az eredetire is, de nem sok sikerélményed lesz. Volt egy osztálytársam, aki nagyon jól vágta a játékot, LAN-on mindig õ nyert, de a Battle.net-en még nem sikerült gyõznie. Vannak viszont nemhivatalos magyar szerverek is.

 

Klikk!

 

Itt találsz pár infót. Talán még szerver linkeket is.

 

Szervert pedig egy külön progival válthatsz. Gateway Editor a neve, az említett oldalon megtalálod.

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Nekem sosem volt gondom egyik Blizzard játékkal sem a Bneten (persze mindegyik eredeti).

 

A gond esetleg az lehet, hogy a tûzfalad nem engedi ki, viszont a játék maga letakarja a tûzfal figyelmeztetését. Ilyenkor Alt + Tab, vagy Win gomb. Vagy adjál teljes hozzáférést a tûzfalban a játék exe-jének.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Igen, meg a routeren is ki kell engedni a Battle.net portjait, ha van routered. Nálam külön fel is volt véve a Battle.net, csak ki kellett pipálni, hogy õ kimehet én onnanstól gond nélkül mehetett a játék.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Akkor szépen sorban. :D

1. Nincsen Routerem, így ez a hibalehetõség kizárva.

2. Nem vagyok nagy profi, 1 éve játszottam vele utoljára, csak gondoltam neten hátha van még egy-két ilyen láma mint én, és akkor így el tudnék egy kicsit szórakozni.

3. Ebbõl kifolyólag a Battle.net nem olyan sûrgõs. :D

4. @ADani

Az említett oldalra regeltem magam, a megerõsítés folyamatban, viszont nem találtam sehol az említett progit. Egy link volt, de az is 404... :S Neked esetleg nincs meg?

5. Ha valaki abban a cipõbán jár mint én, mármint kezdõ, és szeretne egy kicsit játszani, szivesen játszok. ;)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Megnézem, ha megtalálom szólok. Egyébként próbáltad már a google-t? A progi neve Gateway Editor.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Gondolhatod, hogy igen. ;) Csak találtam egy linket valami japán oldalon azzal nem tudok mit kezdeni, meg volt még egy, ami 404-volt. :S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Apafalo

MuLtiplayer--->BatLenet--->Ok

és várd meg még letölti a frissitést !!

 

Ott Create Account és kész !

 

Én is játszom Online.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Valószínû, hogy 2005 novembere óta már õk is megtalálták a megoldást, hm? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
RePlay!

Én is nemrég vettem meg, de nekem egyből működött minden! :)

Csak felmentem battlenetre és magától töltötte a patchet, aztán regeltem és beléptem ott rögtön külött a magyar chatszobába. Kiegészítővel menj fel mindenképpen mert az originallal alig páran játszanak.

Egyébként megnézheted, hogy ki mennyit vesztett és nyert, szóval ki tudod következtetni, hogy kinek mekkora a tapasztalata, még azt is látod, hogy ki hányszor lépett ki játék közben, és adta föl, így azt is tudod, hogy kivel nem érdemes játszani. :D

 

Közben nézem, hogy lassan 3 éves a hozzászólásod, úgyhogy szerintem már nem aktuális, de azért bennhagyom, hátha valakinek segít valamit. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
bendegu

Sziasztok,

 

Van nekem meglepõ módon egy starcraft+broodwar játékom, szeretnék vele lanon keresztül játzsani, de nekem nem igazán ment.

 

Mindkét gépen a hálózati kapcsolatoknál feltettem az IPX protokollt, az egyik gépen a játékban a Local area network(IPX) részbe be is tudok lépni, de a másikban azt írja hogy: Enable to initalize network proider.....

valaki tudna segíteni mert fogalmam sincs mit kellene azon a gépen beállítani, tûzfalat mindkét gépet letiltottam így elméletileg az nem lehet gond.

 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Miért kell hozzá IPX? :o

Link to comment
Share on other sites

bendegu

Hát mivel a menüben az van írva hogy local network area(IPX) így gondoltam az IPX szövegből hogy az kell neki.

Ezek szerint az nem kell hozzá? :S

Link to comment
Share on other sites

payskin

Kizárt dolognak tartom, hogy IPX kelljen hozzá lévén egészen az SCII megjelenéséig a fél világ ezt tolta a legkülönbözõbb világversenyeken, az IPX meg idõközben rég kihalt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...