Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik a legjobb fps játék


Richy

Recommended Posts

Richy

Hi all

 

Megnyitottam ezt a szavazást, hogy a felsorolt játékokról beszélhessünk :)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én idáig mindig Cod-oztam. De gondolom a MOHAA nagyából ugyan olyan lehet...

Link to comment
Share on other sites

Richy

hisz pár MoHAA fejlesztõ csinálta a CoD-ot is :D

Link to comment
Share on other sites

Adani

MOHAA-ra szavaztam, nálam mindig is ez marad az etalon.

Link to comment
Share on other sites

Richy

osztom a véleményed

Link to comment
Share on other sites

breinichadam

Nem tudom, hallottatok-e már róla, de van egy olyan játék, hogy Unreal Tournament. :) Ha engedékenyek vagyunk, akkor azt is ki lehet nevezni netes fps-nek :D

Én mostansag az UT2004-el játszok a neten...

 

Zwiebi

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

DeltaForce - Blackhawk Down

 

Ezzel játszok a neten LOL néven :)

Általában mester lövész pályákon 8)

Link to comment
Share on other sites

Richy

mondjuk az UT-t is belerakhattam volna ez igaz (az admin segíthetne ebben ha tud ;) )

én is kedvelem ;)

de MoHAA 4EVER!!!

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Elég szegényes a felsorolás... Max Payne. Nem tudom abbahagyni egészen behülyülök a sok lassított ugrálástól. Leszedtem a zenéket meg tájékozódom ki az a Mona Sax meg Max Payne, meg hogy csinálták a játékot. Néha vannak ilyen hülye mániáim.

Link to comment
Share on other sites

kori

Én az egyébre szavaztam, mert nagyon kevés a felsorolt játék. Az fps az a játékkategória amibõl a legtöbbet kiadnak. Hol marad pl.Half Life1-2, Far Cry, Operations Flashpoint, Rainbow Six sorozat, de sorolhatnám még egy ideig. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Én is nagy Rainbow Sixes voltam. Fõleg Rouge Spear. Az 1ik legnagyobb német klán tagja voltam, nagyon élveztem a folyamatos háborúkat, hogy igazi ranglétrán fejlõdhetttem, és a végén 4es csapatom is lett aminek én voltam a parancsnoka, nekem kellett a stratégiákat megtanítanom nekik, pályákat begyakorolni meg ilyenek. Nagyon jó idõk voltak. Sajnos a klán széthullott, de most rákeresek háthva van még. (German Seals)

Link to comment
Share on other sites

intruder
Hol marad pl.Half Life1-2,

Bizony!!! Nagy hiba kihagyni a szavazásból a "2004. év legjobb FPS játéka" díj tulajdonosát :!:

Így nem tudok szavazni :(

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Azért mondjuk egy CS-t be lehetne még tenni. Én CS-zni szoktam amikor nem WoW-ozok. :P

Link to comment
Share on other sites

nascar

Nekem ezek közül egyértelmûen a Max Payne I-II :!:

De miért maradt ki a FarCry :?: :!: :?::pislog:

Az utóbbi évek meghatározó FPS-e, mind látványban, mind játékmenetben, mind hosszúságban!

 

Hoppá! A "Riddick: Escape From Butcher Bay"-t meg kihagytam, meg Ti is! Az sem piskóta... ;)

Link to comment
Share on other sites

Machado

A Max Payne szerintem nem FPS, hanem TPS :)

Link to comment
Share on other sites

Shiwer
Hoppá! A "Riddick: Escape From Butcher Bay"-t meg kihagytam, meg Ti is! Az sem piskóta... ;)

Azám, az nekem is bejött. :kocc:

Link to comment
Share on other sites

Richy

azt nem is ismerem :upsz:

Link to comment
Share on other sites

nascar

Tudod, ha már szavazás, akkor elõtte kicsit jobban nézzél szét!

;)

Ajánlom figyelmedbe a Boiling Point nevû játékot, ami szintén nem semmi! Saul Myers szerepében Arnold Vosloo (alias Múmia!) a fõszereplõ,a fejlesztõk kialakítottak egy valóságos 625 Km2-nyi (25x25 Km) területet, amit bebarangolhatsz az elrabolt "lányod" után kutatva! Barangolsz a dzsungelben, és néha rádtámad egy-egy vadállat, mindenkivel beszégethetsz, jóban kell lenned a rendõrökkel, a lakossággal, a gengszterekkel, a gerillákkal, hiszen Dél-Amerikában járkálsz stb., stb.! :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Richy

ez nekem nem ugy tûnik mint egy fps játék

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Hehe, mert a Max Payne I-II az az... :P

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Ami még nagy kedvencem az a HL 2: Deathmatch. Annál nincs jobb dolog, mint amikor a gravigunnal egy radiátort vágsz az ellen képébe. 8)

Link to comment
Share on other sites

Machado
Tudod, ha már szavazás, akkor elõtte kicsit jobban nézzél szét!

;)

Ajánlom figyelmedbe a Boiling Point nevû játékot, ami szintén nem semmi! Saul Myers szerepében Arnold Vosloo (alias Múmia!) a fõszereplõ,a fejlesztõk kialakítottak egy valóságos 625 Km2-nyi (25x25 Km) területet, amit bebarangolhatsz az elrabolt "lányod" után kutatva! Barangolsz a dzsungelben, és néha rádtámad egy-egy vadállat, mindenkivel beszégethetsz, jóban kell lenned a rendõrökkel, a lakossággal, a gengszterekkel, a gerillákkal, hiszen Dél-Amerikában járkálsz stb., stb.! :pislog:

Ismerem, jó játék, lenne..., ha nem az eddig látott legbugosabb játék lenne, szinte élvezhetelen a sok hiba miatt.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Mindegyik fantaszticseszküj. A topik is feldob.

Link to comment
Share on other sites

Richy
Ami még nagy kedvencem az a HL 2: Deathmatch. Annál nincs jobb dolog, mint amikor a gravigunnal egy radiátort vágsz az ellen képébe. 8)

A graf tényleg jó (sokat is dolgoztak rajata ;) ) de a játék nekem nem tetszik, már a Hl 1 sem tetszett.

De sokak szerint jó, én megnéztem (hátha javult), de pont olyan élvezhetetlen, valótlan játék.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Én ebben nagyon nem értek veled egyet, bár nem vagyunk egyformák. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...