Jump to content
GSForum - Segélyvonal

ATW.hu hogyan kell feltölteni?


Molt@m

Recommended Posts

Molt@m

Pl Microsoft Worddel készítek egy weblapot (index.html), és van egy atw tárhelyem.

Mikor beírom az oldalam címét akkor kiirjá hogy a felhasználó (vagyis én) még nem töltötte fel kezdõlapját.

Hogy tehetem meg ezt?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Egy ftp programmal, vagy olyannal, amiben van ftp modul, ezzel kell belépned a tárhelyedre, és feltölteni a kívánt állomány(oka)t. Elöbbire jó megoldás lehet a FileZilla, mely magyarul is tud - megtalálhatod a honosítómûhely oldalán, vagy letöltheted a weboldalamról is - utóbbira pedig a TotalCommander lehet a jó program. (A fenti weboldalakon ezt is megtalálhatod)

 

Az azonosítóddal, és a jelszavaddal kell belépni a szolgáltató ftp tárhelyére. Esetedben az ftp.atw.hu címre. A fenti programok megfelelõ helyére ezeket az adatokat kitöltve máris tudsz feltölteni. Még annyit, hogy a passzív átviteli módot érdemes használni (az adatbeviteli mezõknél ez is állítható) mert így lesz biztos a kapcsolat, és a feltöltés.

Link to comment
Share on other sites

Molt@m

MiniDisc: Milyen programmal csináltad a weboldalt? Nagyon szép lett :-)

Link to comment
Share on other sites

eremit

Hajajj! Nem is annyira a progam, inkább a programozó a lényeg! IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Így van, az oldalamnak már semmi köze programohoz. Legalábbis olyan szinten nem, hogy a kódot nem program készíti. Sokszor elmondtam már, hogy a FrontPageBEN készülnek a weboldalaim, de nem VELE! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Baludada

Nekem az ATW nem jelenití meg a képeket csak a helyét mutatja meg és rak egy kis ixet a sarkába. a MS Worddel csináltam. Kár mert a képek lennének a lényegek.

Link to comment
Share on other sites

@Berecz Dénes@

Ha MS WORD-del csinálod a weblapot, akkor az ahoz tartozó képeket egy <dokumentumnév>_elemei nevû mappába teszi az elmentett HTML lap könyvtárán belül. :ötlet:

Ezt is feltöltötted a tárhelyedre :?:

 

 

Mi a weblapod címe?

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Azt nem :upsz: Kipróbálom. :D Tényleg most már jó köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
zsoltchelsea

Hi! Amúgy ne Worddel csináld, mert nem éppen a legjobb. Én már szívtam vele!

Link to comment
Share on other sites

Richy

Dreamweaver ;)

Az a legjobb ;)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nvu. ;)

A legolcsóbb! ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Richy

Jah hát igen. A dreamweaver nem éppen ide tartozik, de a tudása kárpótol :)

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Hi! Én kb. 1 éve kezdtem el grafikus szerkesztõkben készítgetni oldalakat. Elõször (ismeret hiján) Publisherrel dolgoztam, ami pont így csinál weblapot, mint a Word. Felraktam mindent (az elemek mappát is), de nem ment. Azóta tudom már az okát, de azt mondom, hogy minden ellenére a Worddel maradjunk meg a profibb (táblázatok, tabok stb.) szövegszerkesztésnél. Weboldalakhoz használjuk a Front Paget (ha már Microsoft), hisz azt direkt arra csinálták, vagy ha nem akarunk fizetni, akkor NVU! (Bocs, a többes számért, de így kezdtem el)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...