Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Google programok


Garono

Recommended Posts

Pjotr

Tényleg, nem is rossz.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Az összes Gmail kosztümizáló plugint, extensiont író ember most dõl a kardjába... :D

 

Egyébként nekem is tetszik... És tegnapelõtt megjöttek a people bindzsik a Gmail jobb oldalára! (Ha volt már, akkor bocs, egyszerre vagyok beteg, és elhavazva fejlesztéssel.)

Link to comment
Share on other sites

Csaba_1

Sziasztok!

 

Bár nem vagyok nagyon ismert személy a fórumon, de nagyon örülnék egy Google+ meghívónak. Ha valakinek van ilyenje és megtisztelne vele, akkor azért nagyon hálás lennék.

 

Köszönöm szépen.

 

Üdv: Csaba

Link to comment
Share on other sites

Garono

Címeket inkább PM-ben, mert így amellett, hogy kint van a címed, még nem is tudom, hogy kaptál-e már. De azért küldtem.

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Érdekes

Az elõbb említett hiba a IE9-en is van. (Nálam)

Akkor itt más lehet a hiba. De mi?

 

Link to comment
Share on other sites

Csaba_1

Szia!

 

Szerintem megkaptam, de látom kicsit el vannak havazva. Próbálkozom a meghívómmal, hátha egyszer én is beférek! :) Köszönöm szépen!

 

(Vagy nem jól használom fel? Be akarnék lépni, de tele vannak, várjak. :) )

Link to comment
Share on other sites

Garono

Igen, ez ilyen... :)

Link to comment
Share on other sites

KGigi
Érdekes

Az elõbb említett hiba a IE9-en is van. (Nálam)

Akkor itt más lehet a hiba. De mi?

Víruskeresõ, tûzfal, hirdetésblokkoló...

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

ESS-t használok

Hirdetésblokkolóm nincsen

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Mi történik, ha kikapcsolod vagy törlöd?

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Érdekes

Itt az albérletben fennáll a hiba.

 

Ha otthonról netezek, akkor pedig minden megjelenik

Link to comment
Share on other sites

eremit

Nincs valakinek egy Google+ meghívója?

Köszi!

 

xeremit[at]gmail[dot]com

 

<mod>

Megkaptam. Köszönöm!

Edited by eremit
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Razak_255

Pár hozzászólással ezelõtt írtam, hogy itt az albérletemben nincsen minden rendben a Google+-szal, Google Maps és a Google Docs oldalakkal.

Idegesített a dolog és utána néztem a dolognak és úgy néz ki nem egyedi a dolog és másoknál is elõfordult.

Úgy néz ki a régebbi TP-Link routerek nem csípnek valamilyen Google-s újdonságokat és ezért bizonyos oldalaikon nem akarnak így menni. Az én esetemben errõl a Routerrõl van szó: TP-Link R402M

 

Nehezen sikerült megoldani

 

Megoldás: http://www.google.com/support/forum/p/webm...hu&start=40

 

Esetleg, ha valakinek van rá ideje jelezhetné a Google-nak. Hátha csinálnak rá valamilyen megoldást, mert így eléggé "fapados"

Link to comment
Share on other sites

payskin

Attól megy, hogy átírjátok a DNS-szerverek címét? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Pontosan! :D

 

Ezért kellene a Google-nek jelezni, mert én sem érzem igazán jó megoldásnak :D

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Nyílvános a Google+!? (+Te)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
Ezt találtam a témában.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Garono

Amikor +1-eztek valamit, akkor a saját profiloldalatokon a +1 tabon megjelennek ezek? Mert nálam a tök üres, holott nem kéne annak lennie. :huh: Ez már csak azért is gond, mer késõbb én sem találom meg, hogy mit +1-eztem.

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Fõoldalon kattints a nevedre

Utána jobbról a második

 

nekem itt vannak

Link to comment
Share on other sites

Garono

IPB kép

 

Vagy rosszul +1-ezem a dolgokat? Mi mást kéne csinálni, mint rákattintani (ilyenkor bekékül)?!

 

A Buzzból töröltem magam, ezért nem látszik. Meg fog szűnni, és amúgy sem használtam.

 

---

 

http://www.google.ro/support/forum/p/Web+S...38d15&hl=en

 

+1’s are everywhere! You can +1 stuff in the Google+ stream (don't appear in the +1's tab on your profile) and a search result on Google (appear in the +1's tab on your profile).

Logikus, nemde? :facepalm:

 

---

 

Más: nálam most (2011. 10. 31. 22:19 a Reader új felülettel lépett be! Itt kevesebb változást érzékelni, mint más termékeknél, de legalább szép. :)

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Most én ütköztem egy problémába:

Gmail-en elkezdek üzenetekre válaszolni és törölgetni közte, akkor véletlenszerûen elõjön a 707-es rendszerhibába ütközött és nem tud csatlakozni újra a gmail-hez. (Felül mutatja egy kis sávban, hogy próbálkozik)

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy kettõ vagy három napja váltottam az új gmail kinézetre.

 

Firefoxt használok, de nem a bõvítménnyel lehet a baja, mert Chrominium alatt is ugyanezt eljátssza. Egyedi probléma?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Én ma majdnem egész nap a Gmailen ültem (emailben logol a program, amit fejlesztek), és nem volt semmi baja. Firefox + Chrome egyaránt, és szintén az új kinézetet használom.

 

Lehet hogy a szolgáltatód gyengélkedik, lehet, hogy valaki útközben bénázik közted és a Gmail között, és az is lehet, hogy a Gmail valamelyik szerverével van gond, és te pont kifogtad, én meg nem.

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Most már kezdek idegesebb lenni, mert beköltöztem az albérletbe, ami teljesen más szolgáltató és a hiba ugyanúgy fennáll......

Link to comment
Share on other sites

payskin
According to posts on GMail-Problem-Solving board. A 707 can be fixed by two possible solutions. If you're running Zonealarm, or similar program, there's a function called identity protection that's causing that error. Lowering the security level of that function in relation to GMail will fix the problem. Otherwise, clearing the cache is the suggested fix action for that code and a few others.

 

Tehát cache-ürítés, és annak bevizsgálása, hogy a biztonsági programod (nem piszkáltad, vagy raktál fel újat mostanában?) nincs-e túl szigorúra állítva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...