Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Google programok


Garono

Recommended Posts

Razak_255

Még annak is örülnék, ha bekellene mindenkinek állítani az országot és amikor kapom az üzenetet, akkor mellette kirakhatná a zászlót és tudjam, hogy melyik ország tagjaitól kaptam.

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Egy fontos kérdésem lenne és remélem minél elõbb kapok választ a kérdésemre:

A YouTube-on hogyan lehet letörölni videókat, amiket én töltöttem fel? És a másik? Hogyan törölhetem a profilom?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Soma01

Nektek megy most a google? Nekem nem jön be az oldal!! :pislog:

http://www.google.hu/ Semmi.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Nálam mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Most máshol vagyok már, itt megy. Az elõzõ helyen nem tudom miért nem ment. Amúgy minden más ment.

Köszi, hogy lecsekkoltad.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
warynski

Egy ideje használom a Google Calendart és úgy van beállítva, hogy az idõpontokat sms-ben jelezze. A dolog eddig kiválóan mûködött, de egy-két napja nem jönnek az sms-ek. Csak bizonyos számú sms-ig használható ez a szolgáltatás, vagy megszûnt? Tudtok róla valamit?

Link to comment
Share on other sites

Garono

Én aktívan használom, remek szolgáltatás, és mûködik. 8)

Link to comment
Share on other sites

warynski

Akkor nem tudom mi lehet az oka. Sajnos most nekem nem mûködik, pedig semmit nem állítottam rajta és eddig tök jól mûködött.

Próbáltam keresni a hiba okát, a Calendar Settings > Calendars > Notifications alatt minden sornál be van jelölve az SMS, a "By default, remind me via" után SMS-en áll és 10 perccel az idõpont elõtt kellene, hogy jöjjön az SMS.

A Mobil Setup alatt úgy van minden, ahogy eddig mûködött.

Hol lehet még valami esetleg elállítva, hogy nem jönnek az SMS-ek?

Link to comment
Share on other sites

warynski

Adjatok valami tippet, vajon miért nem mûködik az SMS küldés a Google Calendarban! Eddig tök jól üzemelt, semmit nem állítottam rajta, és most még sem akarja az igazságot.

-----------------------------------------

@ Garono

 

Most néztem bele a Google Calendar Help Group hozzászólásaiba, és a világ legkülönbözõbb részérõl írnak emberek, hogy eddig jól mûködött az SMS küldés, semmit nem állítottak és most pár napja nem mûködik. Úgy látszik valami a Google Calendar-nál nem stimmel. Neked most is mûködik?

Link to comment
Share on other sites

Garono

Csináltam gyorsan egy idõpontot 10 percen belülre, és megjött az SMS rendesen. :hááát: Melyik szolgáltatónál vagy? Mert a Vodafone mellé van írva valami rövidítés, nem tudom miért...

 

 

Ungarn
  • Pannon
  • T-Mobile
  • Vodafone Hungary (VRAM)
Link to comment
Share on other sites

warynski

A T-Mobilnál vagyok, és érdekes módon pár perce megjött egy sms, ami egy mai idõpontról értesít.

Lehet, hogy most megint mûködni fog. Az, hogy nem mûködött, az 100%, mert a Google Calendar Help Group-ban olyan felzúdulás volt, hogy az nem igaz. A világ minden tájáról jöttek a postok, és senki nem válaszolt rá, csak egymás között panaszkodtunk. És akkor most egyszerre mûködni látszik.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Akkor használd egészséggel! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Mill
Szerintem tök jó a google.
Link to comment
Share on other sites

Garono

Öhm, hát igen az... :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Peredi Zoltán

Gyerekek!

 

Hogyan kell törölni egy PICASA-ban lévõ (már nem szükséges) albumot? Régebben megjelent valami lehetõség erre, de mostanában nem találom.

Link to comment
Share on other sites

warynski

Kipróbáltam a Google Desktop Search-öt, nagyon tetszik, de kérdeznék pár dolgot.

 

- Tudja-e valaki, hogyan lehet rávenni a GDS-t, hogy pendrive-on is indexeljen?

- Jól látom a dolgot, hogy a GDS, az .exe fájlokat nem indexeli, ha program indításra akarom használni, akkor csak a Start menüben lévő .lnk fájlok jöhetnek számításba?

- Próbálta-e valaki összehasonlítani a GDS-öt a Windows Desktop Search-csel? (Én igen, csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.)

Link to comment
Share on other sites

Peredi Zoltán

Még mindig csak kérdezek: A PICASA-ról magyarnyelvû leírás létezik valahol?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
misa

Nem találkoztam olyan topickal, ahol a Google Desktop-ról lenne szó. A gépemet töredezettség-menetesítettem. A jelentésben ez állt:

 

Töredékek Fájlméret Nem töredezettségmentesíthető fájlok

374 440 MB \Documents and Settings\felhasználó név\Local Settings\Application Data\Google\Google Desktop Search\rpm.cf1

 

Mi ez, ki lehet törölni? Vagy? Várom a segítségeteket:)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez alighanem az egyik indexfájl. Miért akarnád kitörölni?

Link to comment
Share on other sites

misa

Ha ez nem egy problémás fájl, akkor miért írja a jelentésben, hogy nem tudja töredezettség-menetesíteni?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Mert a Google Desktop használja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Razak_255

Hellosztok! 3 kérdés merült fel bennem menetközben. Remélem egyiket sem felejtem el. :) Szóval:

1. A honlapom-mal regisztráltam a google AdSense-re, aminek van egy új szolgáltatása az Ajánlás. Aki nem tudja mirõl van szó annak elmondom, hogy az a lényege, hogy én kiválasztok egy témát vagyis témákat és azzal kapcsolatos hirdetéseket tesz ki nekem. Kiválasztottam õket és beállítottam magyar nyelvûre, de amikor bemásoltam a kódot és feltöltöttem a holnap és megnéztem pár órával késõbb (vártam egy kicsit, hátha kell neki idõ), akkor látok egy póker hirdetést, ami nem magyar!!! Csak az a szép az egészbe, hogy én olyan kategóriát nem választottam. Akkor az, hogy került oda? Valakinek van valami ötlete? Egyátalán letudnátok írni, hogy nektek milyen hirdetés jelenik meg ott? Mert nem hiszem el, hogy nem lenne egyetlen magyar hirdetés a témával kapcsolatban. Vagy valamit elrontottam??? Valaki, aki használta kérem segítsen!

2. Valaki nem tudja, hogy a gmailbe mikor oldják meg azt a funkciót a magyar nyelvû verzió esetén, mint az angol verzióba már megtettek, hogy ott a felsõ sorban a többi funkció ott van és szabadon lehet váltani a többi között? Mert engem az angol nyelv zavar és az is zavar, hogy a magyarba ezt nem tudnák megoldalni. Valakinek ezzel kapcsolatban valami hír? Vagy nem lehetne nekik szólni, hogy oldják meg? :)

3. Nem tudom honnan vettem ezt, de én eddig úgy tudtam, hogy a Gimpnek van köze a Google-hoz! Most ezt én találtam ki vagy tényleg van valami köze? Mert elkezdtem a minap gondolkozni rajta, hogy a Gimp nem lehet Google-s, mert nekik ott van a Picassa, mondjuk konkrétan nem ismerem, hogy képet is tud szerkezteni vagy csak albumot rendezni. Ha google-s akkor azt miért nem reklámozzák annyira? :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

2. Ha zavar az angol, ott a német is, ott is megjelenik a többi funkció.

 

3. Nem Google termék a GIMP.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Forex

Az egyik legjobb Google program a Google Earth illetve, Google Office csomag. :) Nagyon kényelmes, hogy biztonságos helyen tárolódik le az adat, nem kell semmilyen adathordózon magammal vinni, és kollketívan lehet a doksikon dolgozni. A Google Earth meg arra jó, hogy ne tévedjek el. ;)

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Az jó kérdés, hogy az office fájljaimat mennyire tudhatom biztonságban. Vállalati titkokat nem igazán táronék pl. a weben, szerencsére ilyenjeim nincsenek is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...