Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mentsük le egy TV adó streamelt archívumát


Reyorkin

Recommended Posts

Halasi Miklós

Tutorial nem kell hozzá, mintha más letöltõ menedzsert használnál. ;)

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Egyszerűen röhej, hogy még nem készítettek egy olyan programot ami automatikusan felderíti a forráskódot, beállítja a megfelelő protokolt és elvégzi a letöltést.

Nálam is rendszeresen előfordul, hogy müködik a video lejátszása, találok is wmv végződésű url-t, 3 letöltésvezérlővel kipróbálom, de mégsem indul el a letöltés. Szóval még nincs kitalálva ez a netvideóletöltés.

A TV2 nálam is rendetlenkedik mostanában, a korábbi jegyzetömbből keresett wmv-vel valami egészen más letöltése indul el, mint ami a lejátszott videó volt.

Az újság zászlajára tűzhetné a tökéletes megoldás megtalálásának nemes küldetését! :szemöldök:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Na majd arra járok, és elmondom, hogy a TV2-rõl hogy szedjünk le filmet. Az tény, az utóbbi idõben nagyon vacakolt a szerverük.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VINIKOR

Mégis megy a T2-rõl letõltés, csak most egy csomó reklámot is raknak a mûsor elé. Ez csak a letöltésnél jelentkezik, a lejátszásnál nincsenek a mûsor elött. Lehet, hogy tudnak a letöltésrõl?

Link to comment
Share on other sites

Adani

Beavatnál részletesen hogyan csinálod? Nekem ha le is tölt valami, akkor az mindig az aktuális mûsor.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Lévén a WMV-t lehet ugrópontokkal szabályozni, ezért nem látod a reklámokat. Viszont felvételnél a tévések nem figyelnek a reklámra. Minek? ;)

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

@Adani:

- 1. Az elindított videó ablakában jobb klikk ide:

 

IPB kép

 

Forrás megtekintése --> a jegyzetömben Szerkesztés --> keresés a wmv-re.

 

- 2. Vagy bele a videoablakba jobb klikk pl. a Bárdos fejére --> Helynél is benne van egy wmv-s link

Van mikor csak egy néhány KB-os fájl töltődik le, ezt társítással jegyzettömben megnyitod és ebben van egy mms-el kezdődő link.

WM Recorderrel tudom letölteni. SDP-vel egyátalán nem megy.

 

Volt néhány hónap amikor sehogy nem tudtam elindítani a letöltést, pedig találtam linket és a lejátszás is ment.

Ezzel pl. a "Nem a te napod" jön le: http://stream.tv2video.hu/asxgen/tv2/video..._napod_0404.wmv

 

@Halasi Miklós:

Korábban nem volt benne a reklám. Néhány hónapig a letöltés se ment. Legalább most már ez megy.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Nem rendszergazda jogosultságú felhasználóifiókban nem mûködik az SDP. A Biztonság fülnél a teljes jogosultság meg lett adva a Program files mappában és a letöltési hely mappájának is. Ez a hibaüzenet: link. Csak feladatkezelõböl tudom leállítani a programot.

Van megoldás?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Szerintem nincs megoldás, mert az SDP fejlesztése régebben megállt, csak a program idõtálló. ;)

De én is kíváncsi vagyok, ha valakinek van valami ötlete. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
szili92

Halisztok, próbáljátok ki a WMRECORDER-t.

Idáig én boldogultam vele.

Link to comment
Share on other sites

CDNorbi8

Nekem mindig is ment a "csiga kettõs" letöltés. Semmi gond :)

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Origó-ról 1,5Mb-es Foci összefoglaló videókat töltöm le az SDP-vel, emlékbe. Pl: Link1, Link2 stb.

 

Néhány gondom van:

- WMP10-en kívûl más lejátszóval nem indul el a videó. Miért?

- Semmilyen videószerkesztõ programmal nem lehet megnyitni.

- A mai videóban már reklámot is hozzáfûztek, eddig ez nem volt (Link). Jó lenne kivágni, de hogyan?

Gspot csak ennyit tud errõl a videóról: Link. Ez mit jelent?

 

HELP!

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

ASF Tools és Windows Media Kódoló páros sem segített a gondodon? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Próbálgatom, de nem tudom mit kellene tennem.

- A wmv-k védett tartalmúak. Amikor WMP10-el elindítom a lejátszást először lekéri a licencet és meg is kapja. Valószínű csak ezért viszi a WMP10.

WM Kódolónak is licenc próblémája van:

 

IPB kép

(klikk a képre)

 

Mi a megoldás?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Ez furcsa, mert szerintem az SDP nem tud licencelt fájlt lementeni. Legalábbis eddig így tudtam... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

ASFTools ilyen avi-t tud készíteni:

 

IPB kép

 

640x480-as az eredeti wmv. Átalakítja 320x240-re. ASFTools nem tudja megőrizni az eredeti felbontást? Nem látok ilyen beállítást.

De a WM Kódoló ebből sem tud wmv-t készíteni. Kéri a licencet.

 

Légyszi próbáld ki te is, hogy mit lehetne kezdeni ezekkel a wmv-kel.

Link to comment
Share on other sites

szili92

Mit lehetne tenni, hogy ne küldjenek, nekem e-mailt minden egyes hozzászóláskor, mert a postám sem bírja, de már én se nagyon :?:

Kérlek segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

A fórumbeállítások között nézz körül, ott tudod kikapcsolni a mailküldést! ;)

 

640x480-as az eredeti wmv. Átalakítja 320x240-re. ASFTools nem tudja megõrizni az eredeti felbontást?

 

Na ez érdekes, mert nekem soha nem állította át a felbontást... :pislog:

 

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Az ASFTools-al készített avi-t a WMP10 nem tudja lejátszani, kodeket hiányol:

 

IPB kép

 

GSpot szerint a kodekek telepítve: Link. Milyen kodek hiányozhat?

 

Neked sikerült átalakítani a fociösszefoglaló wmv-t?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Furcsa... Nálam is ugyanez a hiba jött elõ az XVid esetében, hogy alul render failed hibát ír a GSpot. Szerintem azzal van összefüggésben. ;) Próbáld meg másik gépen lejátszani!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VINIKOR
Próbáld meg másik gépen lejátszani!

Kicsit bonyolult lesz megoldani. De melyik lejátszására gondolsz? Az eredeti wmv-re vagy az AsfTools készítette avi-ra? Bár az 320x240-as nem jó semmire.

 

Csomó idõm és DVD-m ráment a letöltésre. :segítség: :zokog:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
blackdragon

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hogyan lehet letölteni a YouTube-ról videókat? Mert én már próbáltam DAP-ot, HiDownload-ot, SDP és mégsem megy semmi. A forrásban meg nem találok semmilyen wmv, avi, mpg fájlt, amire lehetne hivatkozni.

Link to comment
Share on other sites

Omega32

.flv fájlt keress ;) ! Ott van a böngésző ideiglenes tárolójában, pl. IE "Temporary Internet Files" mappáját nyisd meg (miután végig nézted a videót, az IE-t ne zárdd be), rendezd a fájlokat utolsó hozzáférés szerint, valahol nyilván így a fájllista végén lesz. A méretéből látni fogod, azt hiszem ebben a tárolóban nem flv a kiterjesztése, valami hosszú neve van :hááát: .

Több infó Itt.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ipod-ra igen, de pl: Xvid formátumra nem lehet valahogy konvertálni?

Link to comment
Share on other sites

blackdragon

@Adani

 

De át lehet, utána néztem a neten, met nekem is syükségem volt rá: használd a Total Video Converter-t. Jó kis progi, a 3.ö verziónál állithatod a minõséget is, mindenféle formátumba tud konvertálni, egyedüli hibája, hogy "nyomot hagy": beleirja a nevét a konvertált videókba. (Regisztrálva már nem, gondolom :D )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...