Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Messenger: az e-mail címe nem megerõsített

marcos99
 Share

Recommended Posts

marcos99

Csõ mindenkinek! Egyik ismerõsömnek mindig azt irja ki névnek, hogy: *******@freemail.hu (Az e-mail címe nem megerõsített) Mit tegyen, hogy ez ne jelenjen meg neki? Segítsetek!

marcos99

Kovács Gyula (MiniDisk)

Várja meg az e-mailt, amiben a megerõsítési link lesz, és kattintson rá. Türelem. Menni fog.

Halasi Miklós

Szóval így megy egy regisztrálás:

- regisztrálsz egy mail címmel

- belépsz vele a messengerre, amire dob egy üzenetet, hogy aktiváld

- ekkor elmegy a passport oldalra, és ott megnyomsz egy gombot, hogy Megerõsítés, mire egy olyan helyre küld, hogy nyomj egy gombot a mail küldéshez

- megvárod a mailt, és a benne lévõ linkre kattintasz

- és már aktiválva is van, át lehet írni a nevet.

marcos99

Kösz a segítséget, tolmácsolom neki. Remélem sikerülni fog.

marcos99

Razak_255

Hellosztok!

Nekem a következõ a gondom. Nem tudom megerõsíteni a hotmail-os címem. Most erre biztos azt tanácsoljátok, hogy majd kapok egy levelet amivel majd megtudom erõsítnei csak az a gond az egésszel, hogy nem tudom megnézni a levelimet, mert ********@hotmail.hu-s vagyok. Azt nem tudom, hogy csináltam, de a lényeg az, hogy hu-s vagyok és amikor kapcsolódnék a levélkiszolgálóhoz akkor nem jön létre a kapcsolat. És szerintem, azért mert azon ritkák egyike vagyok aki hu-s, akinek van ötlete, hogy hogyan nézhetném meg a leveleimet az kérem segítsen! Nagyon hálás lennék neki!

Halasi Miklós

Hogy hotmail.hu? Ilyen cím nem is létezik! Csak hotmail.com! :D

Razak_255
Hogy hotmail.hu? Ilyen cím nem is létezik! Csak hotmail.com!  :D

Fogadjunk?

Örömmel várom azokat akik nem hiszik el. Vegyetek csak fel:

adamka255[kukac]hotmail.hu

payskin

Nem értem a problémát. Megetettél vele egy nem létezõ e-mail címet, amire nyilván nem tud neked levelet küldeni. Így az életben nem fogod tudni megerõsíteni.

Regisztrálj egy új, lehetõleg létetzõ e-mail címen, és ennyi.

Razak_255

Nem tudom, hogy csináltam. Egyszerûen fogtam és regisztrációra klikk. Megadtam neki mindent, amit más regisztrációhoz kell és kész. Milyen címem legyen, név stb. és ez lett a címem. De az a fura, hogy amikor másnak regisztráltam ugyan úgy akkor neki megmár com-os lett. Az élet újabb nagy rejtélye...

U.i.: valaki nem tudja a magyar microsoft elérhetõségét? :D

payskin

Jó, ezt értem. De ezt nem fogod tudni megjavítani, sem a magyar Microsoft! Regisztrálj be egy másik néven egy másik e-mail címet, 2 perc, és kész. Nekem 3 Messenger accountom van a különbözõ alkalmakra.

Razak_255

:( Pedig annyira megkedveltem.........

De azért nem szüntetem meg. Szerintettek mennyit érhetne, mert ezért biztos adnának valaki örültek........ :D

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ne idézd be az elötted lévõ hozzászólást. Ne a Válasz gombot használd ilyenkor, hanem a Szólj hozzá-t.

Halasi Miklós

Na ez nagy buli. Van egy fiókod, ami nem megy. Puff, adtál a levegõnek egy pofont. De értelme nem sok. :pislog:

Razak_255

Mi az, hogy nem megy? Megy ez csak nem megerõsített! Azért érzed a 2 között a különbséget!

Meg amúgy is! Nagy az Isten állatkertje....... :lol:

U.i.: nem tud valaki egy olyan oldalt mondani, ahol aukcióra lehet bocsájtani mindenfélét ami informatikával kapcsolatos?

• 8 months later...
Bálint99

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy nem tudom megerősíteni az e-mail címemet az msn messengeremnél, mert amikor küldtek e-mailt a címemre ugye amivel meg lehetett volna erősíteni a címemet, szóval azt az e-mailt véletlenül letöröltem. Most van még esély arra, hogy megerősítsem, vagy új fiókot kell csinálnom?

eremit

Mivel nem erõsítetted meg, így nem is létezik. Szerintem létrehozhatod ugyanazzal az e-mail címmel újra.

• 1 month later...
Lilian

Hotmail.hu? Hogy csináltad, ember???Én is akarok ilyeeeeet!:D

• 4 weeks later...
kesorobert

Aktiválni nem fogod tudni a hotmail.hu-s mail címet, mivel nem létezik csak Live IDként! Én megpróbáltam csinálni @hotmail.hu-s címet, sikerült! Valami ilyesmi történhetett:

http://kepfeltoltes.hu/view/061023/1117754...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/061023/4833789...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/061023/5996122...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/061023/4022439...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/061023/4946781...ltoltes.hu_.jpg

Ezt a címet csak msnezésre lehet használni, de akár xyx@samsung.hu is lehetne!

• 7 months later...
garferi

A megoldás arra ha ezt írja ki a címe mögött: (Az e-mail címe nem megerõsített)

1.) Jelentkezz be a Windows Live ID szolgáltatásba.

2.) Ha bejelentkeztél akkor máris kiböki a szemed a megoldás! :lol:

CSÁ

WinVista

Sziasztok!

A dolog nagyon egyszerû:

Tudtommal a regisztrációkor a rendszer egyátalán nem ellenörzi a e-mail cím helyességét, így a hotmail.hu-s azonosító nem ér semmit. Bárki regisztrálhat ilyen, sõt, akár xyz@xyz.hu címet is. A Regisztációt csupán meg kell erõsíteni, ami ugye hamis e-mailel nem fog menni, de ettõl még használható, ha nem zavar a felirat.

MÓDOSÍTÁS: Bocsi, nem vettem észre, hogy az elõzõ elötti HSZ ilyen régi...

Edited by WinVista

Neo

@garferi

2006. október 22. 23:49 hsz. lett megválaszolva... :)

Annyival egészíteném ki az elõzõ hsz.-kat, hogy lehetõség van használni a meglévõ e-mail címet (is) a Windows Live ID rendszerben!

További infó: ITT!

Egyszerûen bal oldalt klikelni kell a Regisztráció gombra!

:!: Ez nem tévesztendõ össze a másodlagos e-mail címmel!

A lényeg tehát, hogy nem szükséges hotmail-s fiókot létrehozni a Windows Live ID rendszer használatához. Én is már vagy 1000 éve a freemail-s címemmel vagyok regisztrálva.

• 1 year later...
KaranyiczB

Sziasztok.

Segítség kellene...

Elõzmény.

Megváltoztattam a címemet. A régi le is törlõdött ahogy kell, az újban megvannak a címeim, de a partnereket nem látom elérhetõnek.

E-Mail nincs regisztrálva is megjelenik, amit követve az elõírásokat beregisztrálok, ezután kiírja, hogy elküldve a regisztrációs levél mégsem kapom meg és nem tudom regisztrálni a címet.

Mit csináljak?

Találkozott már valaki ezzel?

Balázs

• 6 months later...
tyka33

Sziasztok!

Én nem kaptam e-mailt, amelyben megerõsíthetném a címem, ha pedig bejelentkezek, és fájl menûbõl próbálom megerõsíteni, minden alkalommal azt az eredményt kapom h átmeneti probléma lépett fel. Mit tehetek ilyenkor?

bluespirit

Szia!

Ha jól tudom akkoe most már nem lehet saját e-mail címet megerõsíteni! Azt akarják hogy pl. hotmail-os legyen az azonosítód!

Ez van!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...