Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2005. novemberi számról


payskin

Recommended Posts

payskin

Már készül a weboldalra kikerülõ promóciós anyag, és az elõfizetõk holnap kézhez kapják a novemberi számot, benne az évvégi gigantikus elõfizetõi akcióval, négy címlapsztorival és egy partíciómentõ teljes verziójával! Várjuk a véleményeket, dicséretet és kritikát egyaránt, valamint az esetleges felmerülõ kérdéseket is!

 

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Neo

"Az elõfizetõk holnap kézhez kapják a novemberi számot..." kis kiegészítés: ... ha a Magyar Posta is úgy akarja... az októberi számot is pár napos késéssel kaptam meg. Egyébként a címlap színét, mi alapján választjátok ki? Melyik partíciómentõ programot kapjuk meg?

 

Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Az októberi számnál késett a nyomda is, most semmi ilyen baki nem csúszott közbe, a Magyar Posta helyezete pedig konstans, azt mindig minden ilyen dátumba bele kell érteni. :igen:

 

A címlap színét a címlaptervezõ és Ákos közösen találják ki, bár speciel szerintem ez jobb lett volna ünnepi számnak karácsonyra, de novemberben sem rossz!

 

A partíciómentõ program a Paragon Exact Image 2.0. Remélem, tetszeni fog, tud egy-két jó pofa trükköt.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Remélem azt a számot idõben megkapom és nem a kocsmábol kell kirángatni a postást, hogy hozott-e nekem újságot, mint az októberi számnál. :)

A címlap így elsõ ránézésre nagyon jól fest. Kiváncsi leszek a nyomtatásban is ilyen jól mutat-e majd. És mi az az "Óriási elõfizetõi akció"?

Link to comment
Share on other sites

Neo

Egészen biztosan. :) Eddig nem hallottam a programról, ezért utána néztem a technikai jellemzõ jegyeinek. Itt Úgy tûnik okos, megbízható program, és a díjak is jeleznek valamit (bár ezek az új 7.0 verzióra vonatkoznak). Norton Ghost professzionálisabb v. nem? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

payskin

De, csak azt nem adják. ;)

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Jó kis progi ez. És legalább jogtiszta :!:

Link to comment
Share on other sites

Neo

Én is úgy gondolom, hogy remek program. Szerintem is fontos szempont a jogtisztaság kérdése (számos PC World -ös "ajándék" programot használok). Kérdésem a tudásukra vonatkozott - mellõzve a minõsítést.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Már alig várom, hogy a kezembe tarthassam.

 

Az októberi számnál késett a nyomda is, most semmi ilyen baki nem csúszott közbe, a Magyar Posta helyezete pedig konstans, azt mindig minden ilyen dátumba bele kell érteni

 

 

Még egyszer sem történt meg, hogy hozzám idõben ideért volna az újság. De ez nem a ti hibátok, ti mindent megtesztek, de azt nemlehet bekalkulálni, hogy Békés megyébe mindig 1-2 nappal késõbb ér ide. (Még akkor sem, ha a Postát igen.)

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hát nem tudom, remélem, hogy megfogjuk kapni legalább is ezen a héten, mert az

ez évi elõfízetésnél, csak ez a két utolsó szám késett, a többiekhez órát lehetett volna igazítani. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Végülis az enyémhez is lehet, ha belekalkulálom, hogy nem ér ide idõben, de ha péntekre vagy csütörtökre kell jönnie, a következõ héten hétfõn mindig megérkezik. Vagyis pontosnak tényleg pontos, azt meg fejtse meg, aki akarja, hogy ide miért jön napokkla késõbb, mint kéne ( lehet, hogy a postás közben kiolvassa? :D )

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Hú tényleg, holnap megyek haza a koleszból és ott fog várni az újság :)

Gigantikus elõfizetõi akció is lesz wow!!! Én mindig negyedévre fizetek elõ valamiért, de lehet, hogy most megéri váltani?

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Hát majd meglátjuk. Eddig én is a negyedévest részesítettem elõnybe.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Én pedig 1998 óta egy évre fizetek elõ.

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hát sajnos ma még nem jött, talán holnap. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Greene

Én is epekedve várom már :)

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Én szerintem csak holnap kapom meg. De azért ha ma jön az sem gond. ;)

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Most voltam reggel a szerkiben és még nem volt :(

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nos, utánajártam a dolognak, és nincs fennakadás a történetben: az elõfizetõi példányok annak rendje és módja szerint szerdán át lettek adva, azaz innetõl a Posta által vállalt 3 napon belül érkeznek. A szerkesztõségi példányok mintegy 10 perce futottak be.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Most már 100%, hogy péntek lesz belõle. A postás jött, és ment. Újság sehol. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Ráadásul a SATA vinyóval is elboldogul a partíciómentõ. :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

manguszta
(Spányik Balázs @ 2005. november 03., 13:15 - csütörtök)

A szerkesztõségi példányok mintegy 10 perce futottak be.

 

Na akkor hamarosan ott vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ehm, azért én nem rohannék! Az, hogy feljött gurulós kocsin az újság, és én lenyúltam belõle az elsõ n darabot a szerkesztõség részére, még nem jelenti azt, hogy a recepciós néni is tud már adni! ;) Elõbb telefonálj! 577-4300!

Link to comment
Share on other sites

eremit

Kíváncsi voltál, mit ír a PC World! IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Adani

Valami csoda történhetett, mert megérkezett a novemberi szám. Lehet, hogy összekapta magát a posta ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...