Jump to content
GSForum - Segélyvonal

német word


stevevai

Recommended Posts

stevevai

Mostanában sokat kell németül dolgoznom, de a gépemen magyar Windows és magyar Word van. Megfér egymással a kettõ, ha feltelepítem a német Wordöt a magyar mellé? Gondoltam, ha németül írok akkor ezt használom. Van valami extra, amit ilyenkor be kell állítani? :?:

Link to comment
Share on other sites

Greene

Mi lenne ha csak a német billentyûzetkiosztást adnád hozzá a magyar Windowsodhoz? Könnyen tudnál a kettõ között váltani. Vagy a helyesírás ellenõrzõ is kell? :bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

stevevai

A billentyûzetkiosztás már megvan, de jó volna a helyesírás-ellenõrzõ is a melléütések miatt (meg egyébként is :hááát: )

Link to comment
Share on other sites

tzoli

world = WORD ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

eremit

Word, ohne "l".

 

Tökéletesen megfér egymás mellett a kettõ:

- magyar windows - német office;

- német windows - magyar office.

 

Perfekt.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

De ha csak a helyesírás ellenõrzõ kell, azt külön is telepítheted a magyar office-ra.

Rajta van a telepítõ CD-n.

Ha németül írsz egy doksit, egyszerûen add meg az eszközök->nyelv->nyelv megadása menüpontban a németet, és máris német az ellenõrzés, az elválasztás, meg minden.

Link to comment
Share on other sites

stevevai

Köszi, megpróbálom! :istenvagy: Ja, és persze hogy Word. We are the word... ;)

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Sõt, ha 2003-as Office van a birtokodban, akkor meg egész jó magyar-német fordításokat tudsz belõle kicsikarni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
stevevai

Örület.Már megint sokkal egyszerûbb a megoldás.A német billentyûzetkiosztással automatikusan bekapcsol a német helyesírás ellenõrzés is.Korábban mindig a magyar kiosztáson írtam németül,csak a pár extra betû kedvéért váltottam át egy egy alkalommal.Persze egy "betûnyi idõ" alatt ez nem tûnt fel. Hát igen,mindig tanul az ember. :rtfm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...