Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kalandjátékok


borz2

Recommended Posts

borz2

Az én aktuális kedvencem a Fahrenheit!

Szerintem nagyon forradalmi game. :)

De a legkedvencebb kedvencem a Grim Fandango!

 

Ha pedig kalandjátékfan vagy, indítottunk egy oldalt, ahol ezt a stílust szeretnénk népszerüsíteni, ha érdekel kukkants be. AdventureGames

Link to comment
Share on other sites

Garono

Ismerem az oldalt, hírdetem, mint atom. :) Tényleg jó, gyerekek, nézzetek el oda és regeljetek. Jelenleg, mikor ezt a sort írom 697 regelt felhasználónk van. Gyertek és regeljetek!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

borz2

Nyehehe. Szeva Garono.

Látom buzogsz mint állat! :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

A jelenlegi kedvenc játékom a Sherlock Holmes and the Mystery of the Mummy, a másik meg a Sherlock Holmes and the Silver Earring. ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

A Fahrenheit-et vittem most végig. Szerintem nagyon jó!

Link to comment
Share on other sites

borz2

Szerintem is. Nagyon sok jó újítás van benne.

A kiadó pedig nagyon bátor volt hogy bevállalt egy ilyen gammát!

Remélem példamutató lesz a többinek is. Nem feltétlen bukás az amiben sok az új bátor ötlet.

Edited by Greene
Link to comment
Share on other sites

Greene

Egyedül két-három dolog nem tetszett benne. A játék kicsit talán rövid volt. A gombnyomogatás miatt pedig egy csomó jó jelenetrõl maradtam le, vagy legalábbis félig. Hiszen a gombokra kellett koncentrálnom. Két olyan rész volt, ami másodjára nem volt olyan izgalmas. Az egyik amikor Carla a bolondok házában jár, és megint nekünk kell lélegezni helyette, a másik amikor Lucas visszamegy újra gyerekkorába, és megint ki kell játszani az õröket.

Viszont amúgy egy fantasztikusan jól sikeredett játék, kellemes grafikával.

Link to comment
Share on other sites

borz2

Az a "kommandós" rész nekem sem tetszett annyira. Meg még a könyvtáras sem nagyon. A gombnyomogatástól tényleg nemsokat láttam az eseményekbõl, de mikor már sokadjára csináltam már inkább a történéseket figyeltem, és amikor felvillant a szín már nyomtam reflexbõl. Abba bele tudtam jönni.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
MacroGeri

Én ezeket az újkori kalandjátékokat (pl. Syberia stb.) soha nem tudtam végigvinni. Mindig elakadtam valahol. Inkább játszok a Day of The Tentacle-lel.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
apa

Sziasztok!

A Syberia 1-ben hogy lehet továbbhaladni a "faluból"? :hááát: A szállodában mindent körbejártam, csak egy vödör van, benne egy felmosórúddal. Mindenkit felhívtam telón, senki sem elérhető.

A falut, a temetőtől a vasrácsos kapuig végigjártam, de nem nyílik egyik ajtó sem, pedig van nálam két fogaskerék is. Beszéltem a boltossal is meg egy öregemberrel is, de semmi eredmény. :nem: A közjegyző házát sem találom, ezt a gázt...

Elakadtam már az elején, de szerintem nagyon klassz a játék. Igaz, lemaradtam 5 évet a kalandjátékok terén. :lol: Tudjátok, az újszülöttnek meg a csecsemőnek még minden új. ;)

 

Szeretném, ha a sárga fejeket nem használnád mondatvégi írásjelként! Köszi! - Balázs

Link to comment
Share on other sites

apa

Oké, elnézést kérek!

 

Semmi gond. Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...