Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Általános kérdések


Neo

Recommended Posts

Alex99

Nézz át a Vista a merevlemez zabáló topikba, pont errõl van szó.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Honnan tudod, hogy Vistája van? Amúgy mind Vista, mind Xp esetén a Rendszer-visszaállítás lehet az oka. Én is kikapcsoltam, és nyertem vele 60 GB-ot.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Azért írtam azt, mert ott már párszor le van írva amit Te ide varázsoltál.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Nem kötekedni akarok / akartam. De mondjuk ha tényleg XP-je van, nem fog a Vista-topikban keresni. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Alex99
A Runscanner 1.6.1 rendszerkarbantartó programot használtam rendszertakaritásra, amit a 2008 as pc world 2 es számában találtam meg.

Az a gond, hogy kitöröltem olyan modulokat is amit nem kellet volna.

Vissza szeretném állítani gépem eredeti állapotát de sajnos nem tudom, ebben kérnék segítséget.

Eredeti állapot elmentve de a gépemen nincs a helyi lemez ezközök menüben biztonsági mentés ablak, ahonnan vissza tudnám állítani a gépem eredeti állapotát. :(:(

 

Start menü - Súgó és támogatás - Teljesítmény és karbantartás - Módosítások visszavonása a rendszer-visszaállítási szolgáltatással - Rendszer-visszaállítás varázsló futtatása.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Gordin

Sziasztok!

 

Egy file-t nem tudok törölni, és egyáltalán semmit csinálni vele. Egy Photoshop file-ról van szó, amit se módosítani, sem semmit nem tudok vele csinálni, mert azt írja ki, hogy másik személy vagy program használja és zárjam be előtte ezeket, de semmi sem használja tudomásom szerint...

 

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Parancssorból törölni (igen "msdos" :P ), vagy unlocker.

Link to comment
Share on other sites

Gordin

Parancssorból sem jött be, a válasz ismét ugyanaz volt.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

http://killbox.net/

 

Egyébként fura az, hogy Unlockerrel újraindítás után se ment. Vagy úgy nem próbáltad? :)

Link to comment
Share on other sites

Gordin

Köszi, sikerült, megoldottam. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Csirke

Sziasztok.

 

Most telepítettem újra az XP, és a Winamp (5.5) nem látja a rádiókat. Kaspersky-t használok védelemként, próbából kikapcsoltam rajta a tûzfalat, meg a proaktív védelmet és így sem megy. A tûzfalbeállításoknál engedélyezve van a winamp. Nem tudom mennyire befolyásolja hogy a gépen két op. rendszer van (BCD Easy) XP pro-VISTA Ultimate 64. A vistán mûködik rendesen, ott a Panda vigyáz a rendszerre.

 

Köszi elõre a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

InterPici

Nem tudom más tapasztalt-e ilyet, amióta felraktam az nvidiának a legújabb driverét általában a firefox bezárása után elmegy a kép egy pillanatra. Mondhatnám úgyis, hogy villan egyet. Jól sejtem, hogy a drivertől van, vagy másban keressem a hibát?

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Attól van.

 

(Nem lenne elég egy általános kérdések?)

Link to comment
Share on other sites

InterPici

Ez ellen lehet tenni valamit? Vagy bízzak egy újabb, normálisabb frissítésben?

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Vagy tedd vissza a régebbi drivert, amíg nincs frissítés... Volt már rá példa, hogy 1-2 drivert elböktek így.

 

Egyébként ezért teszem el a driverek telepítőit. Ha jól működik a fenntlévő, törlöm a régieket. Viszont ha jön egy új, akkor a régi telepítője megvan, így simán vissza tudom rakni. Egy mentés mindig van.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Hát le van már írva, hogy mit lehet tenni. Újratelepíteni és a hozzá kapott drivert használni. És nem kísérletezgetni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Én sokkal jobbat csinálok: ha mûködik a feltelepített, nem cserélem le újabbra! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
jagdtigger

Ismeri valaki a DVDFab Decryptert? A letoltelek.hu-ról van. (Ha jól tudom itt csak legális szoftverek vannak.)

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

A Decrypter egy DVD másoló program, hivatalosan a saját DVD lemezeidrõl készít biztonsági másolatot a vinyóra. Ráadásul a védelem sem jelent neki akadályt, így eredeti, gyári lemezeidrõl is készíthetsz biztonsági másolatot. Az persze más kérdés, hogy ha már a vinyódon van, akkor már másolható is, vannak bizonyos recode programok melyek csak arra várnak, hogy ezeket DVD-re írják. És itt bezárul a kör...

Link to comment
Share on other sites

Alex99
Ráadásul a védelem sem jelent neki akadályt.

Hát nem tudom... :hááát:

 

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nyugi, én csak a saját lemezeimhez akarom használni, egyszer eltörtem egy jó film DVD-jét és újra meg kellett vennem, ezt akarom elkerülni, semmi más.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
értetlen

Sziasztok!

 

Döntsétek el, hogy ez hardver vagy szoftver probléma, én nem tudom.

 

ConvertXtoDvd3 van a gépemen és volt eddig is. Azonban történt egy gépcsere, most Pioneer, eddig NEC íróm volt.

A mostani új gépen az újonnan - ConvertXtoDvd3 által - konvertált és kiírt lemezeket nem lehet másolni, mások gépén se! Lejátszani korlátlanul, mindenen. És persze a régi konvertált lemezeket is lehet másolni ezen az új gépen.

Más, az új gépen készített lemezeket tudok másolni, de ezeket bizony nem!

 

Erre kérnék én valami ötleteket!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jagdtigger

Ezt a progit ismeri valaki? :bizonytalan:

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
egypeti

Hello!

 

Nem tudom,hogy jó helyen járok! A gépemben új vinyóra telepítettem az XP-t . Az lcd (LG L1982U) monitorhoz kapott programot (Forte Manager) sikerül feltelepíteni, de amikor el akarom indítani a következõ hibaüzenet jelenik meg:"dthtml.exe -Belépési pont nem található, Az eljárás belépési pontja (_iob_func) nem található a DLL-ben(MSVCR70.dll). " Korábban a régi vinyón és XP-n tökéletesen mûködött a program. Ha valakin tud, kérem segítsen! Elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Ha telepíted az ie7-t, megoldódik a problémád.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...