Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kaptam egy E-mailt


zico

Recommended Posts

zico

Most kaptam egy E-mailt, remélem jó helyen kérdezek. Nem tudom mi ez, a gépet akarja átvizsgálni ActiveX telepítése után. Online vírusellenõrzés rendben van, csináltam már, de ezt nem merem indítani, valami hibajelentésre jött volna?

ITT

Kérném áthelyezni a témát, ha nem idevaló.

Link to comment
Share on other sites

atzs

Én nem foglalkoznék vele. Aztán lehet, hogy a többiek majd megcáfolnak... Csak akkor állok neki új drivert vadászni, ha valami gond van a régiekkel. Akkor is csak a gyártók honlapján.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ismered õket? Õk ismernek téged? Van bármi közötök egymáshoz? Ha bármelyikre nem a válasz, akkor töröld le a francba. A jó isten sem tudja, mit kapsz azzal az ActiveX-szel!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Így van! ActiveX-et csak a Microsoft updaterõl, vagy egyéb, 100%-ig megbízható helyrõl engedélyezettek. Macromedia, akkor a Panda, illetve a Norton on-line scannerje is ilyen elven mûködik, és természetesen a Microsoft Update. Máshonann semmiképpen, csak ha tényleg nagyon megbízható, és ellenõrzött a hely!

Ha meg már véletlenül letiltottad, akkor töröld ki, vagy legalább tiltsd le.

Link to comment
Share on other sites

qwertly

Valaki tud ebben segiten :?: The Batot használom kaptam egy levelet de ha rá katintok kifagy a Bat csak bezárni tudom a levelt megnyitni letörölni nem mert fagyás van.Van tûzfalam virus irtom de nem csinálnak semit én mittudnék csinálni :( .Ha nem tudom letörölni.

Link to comment
Share on other sites

zico

Köszi a segítséget, töröltem a levelet.

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Most mindjárt jön valaki és :lakat:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Vesperwhisper

Tudna valaki segíteni nekem?

Folyamatosan kapok több e-mailt a citromail-es e-mail címemre, amelynél a feladó neve helyett egy kis ikon látható : egy fehér "lap" aminek a jobb felső sarka be van hajtva.

Ma reggel óta eddig 11 ilyen levél érkezett, nem bontottam fel...

Meg tudja valaki mondani, mi lehet ez?

Köszönöm

 

Egy kérdést egy helyen tegyél fel! <KGigi>

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...