Jump to content
GSForum - Segélyvonal

e107


lostfan

Recommended Posts

lostfan

Hi! Feltelepítettem a 0.618 -at (ATW -re), letöröltem az install.php -t és ha felmegyek az oldalamra folyton újratölti. :( Mit csináljak? Help!

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Nálam is ezt csinálta. Akár hányszor próbáltam, akár hány webtárhyelyre, és nem tudtam vele mit csinálni. Nekem sosem volt jó az e107. :dühös::S

Link to comment
Share on other sites

lostfan

Aha értem. Ja és amikor leállítom az oldal betöltését ezt írja ki:

 

Request-URI Too Large

The requested URL's length exceeds the capacity limit for this server.

 

request failed: URI too long

Link to comment
Share on other sites

priby

Nem tudom, de én próbáltam az SRV-n és ott jó volt... Az ATW úgyis mindig frissítgeti önmagát... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

lostfan

Ok, akkor megpróbálom az SRV -n! Hátha.. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Nekem UW-n meg ATW-n szórakozott így... FW-n nem... :pislog: (Ahogy így mondjátok...) Lehet, hogy én is megnézem SRV-n. Bár most haverommal a PHP nuke-ba kezdtünk bele, hanyagolva ezzel az e107-et...

Link to comment
Share on other sites

lostfan

Na feltettem igaz, hogy nem SRV-re hanem DOX-ra, és minden ok akkor csak az ATW-vel volt a baj! PHP-Nuke-al én is próbálkoztam de valamit mindig elrontottam, úgyhogy most megpróbáljuk az e107-et. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Pozoki

Nálam jó, csak az Admin-nál vanak gondok, csak ott frissít ! (ATW)

Link to comment
Share on other sites

nortol

az e107 oldalán a fórumban nagyon részletesen le van írva, hogy, hogyan lehet ezt a problémát kiküszöbölni.

 

én csak azt nem értem, hogy e107 témában miért nem ott érdeklõdsz?!

 

szerintetek az én oldalam miért nem tõltõdik újra? he? válasz az e107 oldalán :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
csum-pi

Jaja... szerintem valamit ti szúrhattatok el, mert nekem is tökéletesen mûködik (legalábbis én állítottam be) UW-n, és ATW-n is... lásd -> http://lasclan.uw.hu/

 

:ötlet:

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Mivel e107-et használok, ezért érdekes lesz a következõt megvalósítani (ismerem a WRAP-ot, szóval talán mégiscsak egyszerû! :D ).

 

Azt szeretném megjeleníteni a weboldlunkon, hogy a szerverünk az adott pillanatban milyen map-on megy, milyen játéktípusban, és hogy milyen játék megy rajta (CoD vagy CoD2... ez nem anniyra fontos, de kira lenne, ha lehetséges lenne)!

 

Ha valami nem lenne világos, írjatok, mert jó lenne ha valaki tudná erre a megoldást minél hamarabb!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
vmiki

Ez a probléma az ingyenes szolgáltatók reklámjai miatt vannak, amit egy keretben jelenítenek meg. De meg lehet oldani:

Van egy fájl az e107_files mappában:

e107.js

Ezt nyitsd meg pl a Jegyzettömbbel, és törölj ki az elejérõl annyit amíg el nem érsz a következõ részhez:

tdCookie='e107_tdOffset='; tdSetTimeCookie='e107_tdSetTime=';

 

Mentsd el, majd töltsd fel az új fájlt, így már nem kellene befrissítenie.

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Van egy jó hírem, akit érdekel:

 

e107 0.7 officially released!

Yep, it's true. After only 1 year, 3 months, 3 weeks and 5 days of development, e107 version 0.7 has finally met with the devs approval and has been released.

(e107.org)

 

Elkészült az új verzió!!!

 

Az e107hungary.org-n egyelõre még nincs hivatalos magyar fordítás, de letölthetõ a rezso.e107.hu oldalról.

Az alapcsomag pedig az e107.org -rõl

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sanzi

Lenne egy kérdésem, amit nem tudok megoldani. A weboldalamnak ha lementem a MySql adatbázisát, és azt localhoston akarom megnézni, akkor nincs õ betû. A weboldalon a karakterkészlet latin2_hungarian_ic. Az EasyPHP-ben is így hoztam létre adatbázist, és ilyen kódolás van beállítva a MySql tábláknak is, mégsincsenek õ betûk. Ha valaki tudna segíteni jólenne, mert péntekre meg kell csinálnom. Ezer köszönet!

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Ha az e107 admin részlegébõl mented le, akkor nem biztos , hogy használható adatbázist kapsz. Használd a szolgáltatód phpMyAdmin-ját. Ha pedig a gépeden lévõ szerverhez akarod használni, akkor a trial SQLyog-ot javaslom, nekem bevált, nincs semmi probléma (hiába trial, de mûködik teljesen)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Az UW beépített szolgáltatását használtam, de ha PHPMyAdmin felületrõl töltöm le, akkor is ugyan ez a helyzet.

A javasolt progit most töltöm, kiváncsi vagyok rá.

Kösz szépen!

 

utólag: Nem teljesen értem, hogy mit akartál ezzel a progival. Ahogy én elsõ látásra nézem, ez egy MySQL szerkesztõ, böngészõ valami. Nekem másik PHP és MySql servert futtató progi kellene az EasyPHP helyett. Oda esetleg tudsz valamit ajánlani?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nah, senki semmit? Õ Û mizériára? Már leadtam a weboldalt, de akkoris kiváncsi vagyok rá.

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Én telepítettem a Internet Information Service-t és hozzá MySQL-t és PHP, vagyis egy webkiszolgálót. És ehhez használom az említett progit.

Ha erre kíváncsi vagy majd leírhatom, hogy hogy de most sietek.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ha lesz egy kis idõd, megkösszöném, ha megosztanád a telepítés/konfigolás menetét. Elõre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sanzi

Akkor ezek szerint nincs idõd...

Link to comment
Share on other sites

Richy

Én is ezt használom. A 7.2-es verziót és nagyon bejön ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Probléma a következõ:

Oldalam 0.6175-ös. Ezt elvileg 0.618-asra kellene frissíteni, de ezt sehol nem találom. Majd aztán ezt lehet 0.7-re. Ez mind ok, de semelyik upgrade fájl nem találom, se az e107.org-on, se az e107hungary.org-on. Elég hülye dolog, hogy a régi upgrade-ket törlik... :mérges:

Találtam viszont egy ilyen upgradet, az e107.org-on: 0.6175-->0.72. Feltettem, nah azóta nem mûködik az oldalam. Juhé, e107, ügyesek vagytok nagyon!!!! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Richy

Elöször is szerintem nem neked, hanem a lapnak kell figyelnie a frissítést. Adatbázis->adatbázis frissítés kersése. Gondolom ilyenkor ő keres. Vagy nem?

Nekem a legújabb van, így még nem probáltam. Te is rakd föl helyből azt. Jah és az UW sem a legjobb. Nekem, amikor ATW-n teszteltem, akkor amikor feltoltam a 0.72-őt és elindítottam az upgrade.php-t, akkor megcsinálta viszont minden ékezetes betű helyett kérdőjel lett. Most az FW-n tesztelem, de ide már helyből a legújabbat tettem, de az admin részben itt is vannak kérdőjelek, amit lehet megnézem, hogy mért csinálja, mert a lang filék megvannak ;)

 

U.i.:nem monstam, hogy a FW-t használd, mert ő sem a legjobb! Én az extra vs cjb-ből választanék.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nem egyrõl beszélünk. ;)

Amúgy a kérdõjeles mizéria nekem is adott, de szerencsére csak localhoston. Lásd a megfelelõ topik.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
maystro2

Gondoltam kipróbálom ezt a bizonyos e107 (azt hiszem a 0.7-es verzió :S ) portálrendszert. Feltöltöttem az ultrawebre de mikor elindítom az install.php fájlt a következõ üzit kapom:

 

e107 megköveteli a realpath() funkció futtatását és a kiszolgálónál megjelenik, ha letiltotta azt. Ez a funkció szükséges számos fontos biztonsági ellenörzéshez és There is NO workaround. További információkért lépj kapcsolatba a szolgáltatóval.

 

Elõször inkább ide a segélyvonalba írom meg, nehogy hülye kérdésekkel kezdjem el bombázni az uw munkatársait, szal mi a fene ez és hogyan lehetne kiiktatni...

 

Telepítettem a gépre az easyphp nevû szerverprogit és azzal mûködik, de így "élesben" már nem akar

 

Please help!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...