Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Canon (CanoScan 5000F) driver


stevevai

Recommended Posts

stevevai

Kölcsön kaptam egy méretes régi canon 5000f scannert. Letöltöttem egy drivert hozzá a canontól (s3a01enx.exe), aztán: -unzip? -igen -13fájl sikeres unzip, innentõl kicsomagolva sehol nem találom. Nem csak én, a keresõ sem. (a windows/prefets-ben lát egy ilyen fájlt, de az nekem nem sokat mond) Úgy sejtem valami alapvetõ infó hiányzik. Nem használtam még soha scannert. Mi lehet a baj? :?:

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

A temp mappádban van, ami alapból el van rejtve.

Kapcsold be a rejtett fájlok és mappák megjelenítését és meg lesz.

Link to comment
Share on other sites

stevevai

Igen,valóban azt írja ki hogy oda "unzip",de hiába állítottam most át,mégsem látja,és nem találom.Ha kiiírja hogy "13 files unzipped successfully",akkor gondolom úgy tekinthetem hogy eddig a lépésig o.k. a dolog,de hogyan akkor tovább?(ilyeneket látok a temp-ben hogy "alocale",autorun","data","support".?? :nem:

Link to comment
Share on other sites

stevevai

Letöltöttem egy másik szintén ajánlott drivert a canontól,az eredmény ugyanez.Letöltöttem a winzip-et(winrar eddig is volt),nem jobb.A c merevlemezem temp mappájában ami mostmár elvileg a rejtett fájlokat is tartalmazza semmi érdemleges..Egyébként azt írja ki pontosan hogy a local temp mappába teszi.de nemigen. :S

Link to comment
Share on other sites

stevevai

Monológ lezár,kisebb részsikerek után feladtam. :frankenstein: veszek inkább egy újat.majd... :mérges:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
palio66

Sziasztok!

 

Nekem egy Canon LiDe 20-as szkennerem van, de sajnos a telepítõ lemeze elkallódott. nem tudjátok hol lehet ehhez a masinához telepõ cd-t letölteni?

 

köszönettel: palio66

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...