Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Scanner felélesztés


ephébos

Recommended Posts

pcmester

help.gif Egy Visioneer OneTouch 7600 USB szkennert kéne 32bit Windows 8 alatt feléleszteni, viszont a szkennerhez csupán Vista rendszerig van driver, de feltettem mind az öt dll fájlt, amit az XP-re való telepítő hiányolt, de se a Windows, se a telepítő programja nem ismeri fel a szkennert (csak mint ismeretlen eszközt)!

7600_200px.jpg7600_logo.jpg

Kellene a segítségetek, mert ha nem sikerül életre kelteni, akkor bizony én kihajítom, mint a törött bögrét! desismileys_3529.gif

Link to comment
Share on other sites

Bowie

Telepítsd fel a VueScan nevű programot.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Bowie, szerinted az felismerné, ha a Windows nem??? Ugyanis a 32 bit Windows 8 csak ismeretlen eszközként ismeri fel!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Ne felejtsd el kinyitni az ablakot és győződj meg róla, hogy nem áll alatta senki.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Próbáld ki, amit Bowie javasolt. A VueScan csodákra képes, ha fizetsz is érte.

Vagy az lesz a megoldás, amit Arpsoft írt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bowie

Nem garantálom, hogy működni fog, de én is ezt használom egy régi Canon szkennerrel (de csak mert sokkal szebb a képe, mint az all-in-one HP-mé), amihez már Vista driver sem volt.

 

Próbaverziója is van egyébként. Egy próbát megér.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

A VueScan csodákra képes, ha fizetsz is érte.

Ez fizetős lenne? Remélem, hogy van korlátlan ideig(!) használható próbaverziója is...
Link to comment
Share on other sites

pcmester

Na, most legyetek okosak, ugyanis még a VueScan sem találja a szkennert, sőt, a Windows is csak ismeretlen eszközként azonosítja!

hqdefault.jpg?custom=true&w=168&h=94&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=62-klp_5f5EAj2ZugdVs6aFPQHQ

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Kösz, holnap próbálom... :)

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Ööö, trutyifix, kiderült, hogy pont azt már próbáltam, amit te is megtaláltál, és mint már korábban is írtam, nem találja a szkennert!

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

hqdefault.jpg?custom=true&w=168&h=94&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=62-klp_5f5EAj2ZugdVs6aFPQHQ

Ezt akkor írja ki a windows, ha rossz a kábel, vagy megdöglött az usb eszköz vezérlése, és nem tudja azonosítani az eszközt.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

A kábel az jó, ugyanis már használtuk máshoz is...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
pcmester

Miért lehet az, hogy csak a "Not Another PDF Scanner 2" program nem látja a szkenneremet?! :S Már eléggé idegesítő!

 

Most kivételesen sikerült használni, de sokszor nem látja (de másik program igen)!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...