Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Premiere 6.0


ramargo

Recommended Posts

ramargo

Már második alkalommal ûzött rossz tréfát velem az Adobe Premiere 6.0-ás program. Az okára sajnos nem jöttem rá, kérem a segítségeteket. Kb. 12 perces elmentett összeállítás a másnapi megnyitásnál a következõ képet produkál:

 

Nem lehet a filmet látni!

 

A Projekt ablakban -1 lett a klipek nevei helyett vagy 5 jegyû szám; a Média típusa megfelelõ, a Duration mindenhol 00:00:00:00; a Timecode is az eredeti; a Video Info és az Audió Info is az eredeti:…Minden klip elsõ képkockája látható.

 

A Timeline ablakban a klipek, effektek, zene nem látható, de a munkaterületet jelzõ sáv alatt a már lerenderelt preview-fájlok láthatóak.

 

A *.ppj mérete 524 781 byte.

 

DE az Adobe Premier Preview Files *.tmp kiterjesztéssel fellelhetõek, Vhor 051006162552-25000031000055.avi, és így tovább szinte az összes klip, amely a menteskor készült.

Tanácsotokat köszönettel veszem: ramargo

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

6.02-es update fent van? Video driver még esetleg...

Link to comment
Share on other sites

ramargo
6.02-es update fent van? Video driver még esetleg...

Sajnos nincsen!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Akkor hajrá! :D

Link to comment
Share on other sites

ramargo
Akkor hajrá!  :D

Szia!

A letöltés megtörtént. Az eredmény: annyi változás történt, hogy az effektek (a rendelelés a mentés elõtt megtörtént) egy része lejátszható. 2:31 percig simán lejátsza az elkészített transitionokat. Ha a csúszkát a Timeline ablakban a végére húzon, akkor csak köszörül, erõlködik még 5 perc után is, és a vége az, hogy "nem válaszol". Lehet, hogy a frissítés a megalkotott klippel már semmit sem csinál, csak az elkövetkezõket védi meg a csapástól?

Köszi és várom a következõ tanácsod:

Üdv: ramargo

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Na a memóriával minden oké?

Link to comment
Share on other sites

ramargo
Na a memóriával minden oké?

Laptop a kicsikém. Adatai: Proci: P4 1800 MHz; Memória: 384 Mb; Merevlemez: 40 Gb; Kijelzõ: 14,1"TFT XGA (1024x768); Videokártya: GeForce4 420/32 MB.

Eddig csak CorelDraw és Photoshop programokkal dolgoztam rajta, nem jelzett hibát!

Üdv: ramargo

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Ez fura... Memtestet futtattál rajta?

Link to comment
Share on other sites

ramargo
Ez fura... Memtestet futtattál rajta?

Nem futtatam, nem is tudom melyiket . A problémás futtatásról csak most olvastam a fórumon, ill. az interneten.

Segítségedet köszönöm!

Üdv: ramargo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...