Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sacred


Sanzi

Recommended Posts

Sanzi

Valakinek megvan a Sacred végigjátszás? Ha igen, akkor nagyon örülnék neki, hogyha elküldené e-mailban, vagy belinkelné. Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Garono
Valakinek megvan a Sacred végigjátszás? Ha igen, akkor nagyon örülnék neki, hogyha elküldené e-mailban, vagy belinkelné. Elõre is köszi!

hát szerintem kutakodj ITT.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Vagyis inkább ITT

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Szerintem meg nézz körül azokon az oldalakon, amiket belinkelsz, mert ezen nincsen fent a végigjátszás. Szinte semmi sincs. Nekem itthon több végigjátszásom van, mint ott online. :D

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

szerintem egy ilyen Sacred típusú RPG-hez elég nehéz lesz végégjátszást keresni (szerintem nincs is), ugyanis ezekben a játékokban kismillió quest van... De ki tudja?... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nem, nem. Tuti, hogy van, nekem is volt, csak elszállt a vinyóm amin volt. De kellene egy ismerõsömnek, és megpróbálnám újra megszerezni.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Ez kb. olyan lehet, mint a Diablohoz a végigjátszás... :D

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Azt nem tudom, hogy a Diablohoz milyen volt, de ez tuti jó volt. Benne volt majdnem minden...

Link to comment
Share on other sites

Greene

Hát a Diablohoz nem volt semmilyen, mert csak mentél, és egyértelmû volt merre kell haladnod és mit kell csinálnod... :bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Akkor ez nagyon nem olyan. :D ...volt... :(

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Nekem is kéne.

De inkább az a baj, hogy amikor megtalálom a haldokló katonát, nem tudok neki vizet hozni. :-(

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nem azzal van a baj, hogy nem tudsz játszani, hanem más miatt. Hozd elõ a konzolt, és írd be ezt:

wassel vagy wasser

pontosan nem emlékszek. Nem veszi chaetnek, és azért van ez, mert másolt a játék amivel játszol. (Ha nem, akkor fogadd bocsánatkérésemet, csak azoknál akiknél ez jelentkezett, mindenki másolt játékkal játszott.)

Link to comment
Share on other sites

Szanya

A konzolt hogyan kell elõhozni?

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Már megsúgták a sporttársaim: û.

Link to comment
Share on other sites

Greene

wasser-t kell beírni, és csak a másolt játékoknál...irgumburgum :rendõr:

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Kevés olyan játék van, ami tetszik és szívesen játszom vele évekig. De rengeteg játék létezik, amelyik számomra nem érnek húsz Forintot sem. Ezekért a minimálbér közel felét nem fogom kifizetni. Fõleg, ha két nap után megunom és végig sem játszom.

Ha viszont találkozom egy olyan játékkal, ami nagyon megfog, akkor azt igyekszem elõbb- utóbb legálisan megszerezni. Így tettem a Warcraft II. Battle.net Editionnal is, ami a Gamestarhoz járt és nem rég besétáltam érte a "felhõkarcolóba". Lehet, hogy egyszer megveszem a Sacredet is. De annak örülnék legjobban, ha valamelyik újság mellékelné valamikor. :-)

Ettõl függetlenül lelkiismeret furdalásom az van, és bocsánatot is kérek azoktól, akiket ez a magatartás irritál. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
KOPPYMAN

A 3. résznél Az ősök kovácsműhelyéhez kell vinni Sharefat a katakombákban egy ajtó nélküli ajtón a célhelyiségnél nem megy a karakter tovább... Valaki ha tudna segíteni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...