Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Klip szoftver


Kovács Gyula (MiniDisk)

Recommended Posts

Kovács Gyula (MiniDisk)

Letöltöttem ezt a programot, és felraktam. A telepítés kicsit hosszadalmas volt - tovább tartott, mint átlagos esetben - de végül is megérte kivárni. Egész jól néz ki, természetesen összhangban van a T-Online mostani designjával. Külön érdekessége, hogy a nero SIPPS motorját használja, erre épül a program.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
robocat

Csak az nem fair tõle (szerintem), hogy csak t-online-os internettel (e-mail) címmel lehet elindítani a progit. Holott a reklámban a TV-ben nem mondja, hogy csak t-online-s e-mail címmel lehet belépni.

 

A másik ilyen hülyeség (nem témával kapõcsolatos), hogy a UPC-nek a mostani akciója: "Rendeld meg most az internetet, és a telefonvonalat most csak havi 9000 Ft-tól. Online megrendelés esetén még több kedvezmény" <= internet nélkül online megrendelni ?!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Na igen. De figyelembe véve a szoftver származását, teljesen érthetõ, hogy "nem adják csak úgy". Fogd fel úgy, hogy a T-Online elõfizetõknek egy extra lehetõség. ;) Online meg meg tudod rendelni egy internet kávézóban is. :)

Link to comment
Share on other sites

Neo

Hoppá, csak T-Online ügyfelek vehetik igénybe. A freemail-es címnek (e-mail) jónak kell lenni (indítás) ?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Halasi Miklós

... az ünnepek alatt.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Bizony, én már használom is! :D És nagyon jó minõségû!

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Én is kipróbáltam és kár, hogy ilyen rövid az ingyenes idõtartam, de azért ez is valami! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
dumalady

A Magyar Telekom vezetékes számait hétvégén ingyenesen lehet tárcsázni a Klip segítségével.

Amikor elkezdem hívni a számot pld. 06 (körzetszám tel.szám), megjelenik ez:

FORBITTEN és nem lehet telefonálni. :upsz::mérges::ötlet:

Segítsetek. :?:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Regeltél a T-com számlázáshoz is? Nálam mûködik rendesen. Kifelé csak akkor tudsz telefonálni, ha a számlázást is beregisztráltad.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
majree
Amikor elkezdem hívni a számot pld. 06 (körzetszám tel.szám), megjelenik ez:

FORBITTEN és nem lehet telefonálni.

Segítsetek.

 

 

Sziasztok .

Ezzel a problémával én is küzdöttem , a következõ a megoldás!

A Klip beállításaiban a virtuális telefonszámod megadásánál a szám elejérõl hagyd el a 0621-t.

Másodszor a program indítása után (ha már fent vagy a neten) 3,4 percet várni kell.

A hívott tell szám elé szükség van a 061, 0620, 0630 STB elõhívó számokra.

Sok sikert.

 

Apropó a mikrofon némítását nem lehet valahogy 1 gombos megoldással feloldani??

Telefonálások végén ha leteszem a gép mellé közvetíti a ventilátorok zaját ezért el szoktam némítani elég macerás a menükön keresztül megoldani.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...