Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2003 Service Pack 2

Darcy Tucker
 Share

Recommended Posts

Darcy Tucker
Letölthetõ a Microsoft Office 2003 második szervízcsomagja - írja a PC Fórum egyik cikke. De én a megadott linken nem találtam megy a letölthetõ frissítést. Illetve, az Office Update úgy találta, hogy nincs elérhetõ újabb frissítés. Tud valaki egy linket adni, ahonnan elérhetõ az új szervízcsomag?

BlueNeon

Az Office Update biztos azért nem találta meg, mert magyar Office-od van, és még magyar SP2 nincs! A magyar verzióra várni kell még pár napot! :Sír:

Darcy Tucker
:hátpersze: Erre nem is gondoltam! De valóban, úgy lehet, ahogy mondod.

ProFiler

Még én sem találtam sehol magyar verziót. Már teljesen átbogarásztam a Microsoft oldalát is. Csak németet és angolt találok. :(

Ciao.

Halasi Miklós

A magyar verzióra mindig várni kell kb. egy hónapot...

Neo

Már alig várom :)

Vajon, a Microsoft Office Update miért teszi kötelezõvé a - Frissítés az Outlook 2003 levélszemétszûrõjéhez (KB904631) - sürgõs frissítést , ha nincs feltelepítve az Outlook :?:

Telepítsem vagy ne :?:

ProFiler

Felesleges.

Ciao.

• 3 weeks later...
Kovács Gyula (MiniDisk)

Köszi a linket!

Gondolom, ez is egy olyan SP2, amiben az Office 2003 kiadása óta megjelenõ összes javítás benne van, igaz? Tehát egy új telepítésnél az Office-ra az SP2 rögtön telepíthetõ?

focus puller

Ahogy mondod @MiniDisc! :oké:

Csau-csau!®

Neo

A lap alján található: Office2003SP2-KB887616-FullFile-HUN.exe letölthetõ fájlt

mikor érdemes választani?

Közben megtaláltam a kérdésemre a választ az útmutatóban!

ProFiler

Szerintem csak ezt érdemes választani. Egyébként köszi, hogy szóltál!

Ciao.

• 10 months later...
orange

Föltettem az Office 2007 betát, és amikor windows updatet csinálok, felajánlja az MS Office 2003 Service Pack 2-t. Van ennek értelme?

payskin

Nekem is ezt csinálja. Szerintem nincs értelme. Belső információk szerint napokon belül jön az Office 2007 Beta 2 technikai frissítése, azt lesz érdemes feltenni.

• 1 year later...
  • 1 month later...
dyna

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. Néhány napja letöltöttem az office 2003, de sajna nem magyar. Ma itt az oldalon találtam a linket a magyarosításhoz.letöltöttem , de amikor telepítés után azt írta a termék szükséges verziója nem található a rendszeren. tudnátok nekem segíteni. fontos lenne mert minden nap használnom kellene a word-ot de angolul nehézkes.

elõre is köszi

kori

A telepítõ kódot (serial) pontosan beírtad? Esetleg olyan verziót töltöttél le amit regisztrálni kell. :hááát:8)

dyna

sp 2hõz nem kér semmit, az elején még ki se akarta csomagolni. angolul meg tökéletesen mûködik.de az angol verzióhoz is vannak szerviz csomagok, mint a három,de azokat sem lehet telepíteni.

valami bibi van, vagy ennyire nem értek hozzá?

kori

Warez oldalról töltötted le? 8)

dyna

microsoft oldaláról.

payskin

Hát ez elég zavaros. Mit töltöttél le és honnan pontosan? Office 2003-at a Microsofttól egy évvel az után, hogy kiadták a 2007-et? És milyen "magyarosítást" találtál a hol és töltöttél le honnan, ami nem működik? Piszok nehéz úgy segíteni, hogy már a kérdést sem értjük. ;)

Amúgy, ha nagyon sürgős, 2007-es próbaváltozatok innen tölthetők le, ha jól láttam, magyar nyelv is választható.

• 2 months later...
Soma01
Imre, itt az Office 2003 SP3!

Ha fel akarom ezt tenni, szükséges, hogy telepítve legyen az SP1 és/vagy SP2? Vagy az SP3 tartalmaz minden eddigi frissítést? Mert ha jól emlékszem az SP2-t csak az SP1 után lehetett feltenni...

mizsi

Szerintem nem szükséges. Most telepítettem "csupasz" Office 2003-at, és az Update csak az SP3 telepítését ajánlotta fel.

Pjotr

Nem kell hozzá, az újabb Service Pack mindig tartalmazza az előző javításait. (Mint ahogy a Windowsok esetében is.)

Soma01

Köszi!