Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyenes levelezõk


Zazu

Recommended Posts

Garono

Hm, ezt nem is tudtam. Minden nap tanul valamit az ember. ;) Mondjuk Firefox-ot használok... :P

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

A FireFox már támogatja az ékezetes címeket, az IE és az arra épülõ böngészõk még nem.

Link to comment
Share on other sites

Laali

Például a régebbi Opera webböngészõben az ékezetes helyi fájlt be sem tudtam állítani kezdõoldalnak. Az IE-hez már van állítólag kiegészítés az ékezetes címekhez. Nem kellett még, nem próbáltam. Eredetileg ezt példának szántam, hogy más jelszó is keletkezhetett az Email szolgáltatónál, amit esetleg meg lehet így fejteni, és hozzá lehet férni a levelekhez.

Link to comment
Share on other sites

Joebácsi

Én Firefoxot használok és freemail a fiókom. Gondom még nem volt vele, a jelszavam nekem is ékezetes. Pedig közben internetszolgáltatót is váltottam, valamint az XP-t is újra telepítettem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
latohu

Szervusztok!

 

Nem tud valaki valamit a Netpostáról (www.netposta.net vagy www.netposta.hu).

Eddig ott volt egy magán mailboxom, már elég régóta, de kb 3-4 hete az oldal nem jön be, s a küldött e-mail is visszajön.

Ha megszûnik egy ingyenes szolgáltató, akkor az ott volt levelek hová tünnek el?

 

Köszönöm a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ha megszünnek, elötte illenék küldeniük egy e-mailt, hogy X idõn belül megszünik a rendszer, mentsd le a leveleidet, ami kell. (Anno a Webmail is így tett.) Általában 4 héttel a bezárás elött szokott menni a levél. Ha megszüntek, Te pedig 4 hete nem néztél fel a szolgáltatóhoz, akkor a leveleidnek annyi. Ha nem szüntek meg, csak valami szerver hiba van, akkor nézz vissza késõbb/másnap.

Link to comment
Share on other sites

latohu

Sajnos a netposta nem küldött idõben tájékoztatást szerintem, mert március elején beléptem valamikor, s áprilisban pedig már nem sikerült.

Most próbálkozok a hotmail-el, hátha az nem szûnik meg.

A netposta jó volt, még 1999 körül léptem be elõször, azóta nem volt gond, eddig.

 

Minden jót mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...