Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PhotoCD


maystro2

Recommended Posts

maystro2

Kérdésem elég egyszerû: Milyen szoftvert használjak PhotoCD elõállításához?

 

Szeretnék egy digitális családi fotóalbumot csinálni. Lenne rajta menü, aláfestõ zene, stb. Milyen szoftverrel tehetem ezt meg? A legjobb egy free alkalmazás lenne, de ha nincs hát nincs. NAGYON FONTOS lenne, hogy a képeket a DVD távirányítójával tudjam váltani, ne pedig elõre beállított idõközönként váltogassa a képeket, mint egy diavetítés. Tehát ne csináljon belõle VCD-t! Igaz így simán fel is írhatnám CD-re a képeket, de én szeretném felturbózni egyedi menükkel, zenével és az sem hátrány ha a (digitális fényképezõvel készült) videókat is bele tudnám rakni az összeállításba (például egy külön menüpontba).

Na szóval valami ilyesmi progit keresek. :!:

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Szerintem picit sokat vársz egy ingyenes szoftvertõl, így szerintem nem marad más mint a néró.

Szinte neked találták ki a NeroVision Express-ét.

Link to comment
Share on other sites

benkovics

:oké:

Így igaz! Az NVE a neked való program. ;)

Link to comment
Share on other sites

maystro2

Már próbáltam a Vision Expresst, de abban sem lehet beállítani, hogy a képeket a távirányító gombjaival (elõre - következõ, meg ilyesmi) lehessen irányítani. Vagy csak nem merültem eléggé bele a program beállításaiba???

Úgy tudom az ilyen programok mind VCD SVCD vagy DVD formátumokba összecsomagolják a képeket mint egy film. A váltás meg egy elõre beállított idõ között történik. Szóval diavetítés.

Nem mondtam, hogy muszály a free progi, de jó lett volna ha van ilyen ingyenesben. De ha nincs hát nincs.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Minden kép külön jelenet, tehát menüpont, tehát ha rákattintasz a távirányítóval az jelenik meg. Egy menüoldalra azt hiszem kilenc gombot-képet tudsz rakni maximum.

De ha használod a menü-almenü opciót akkor az albumok jelennek meg a menüben gombokként, rákattintva egy gombra pedig almenüként a benne levõ képek.

Ja, ez a UleadDVD Movie Factory, én ezt használom erre.

Link to comment
Share on other sites

maystro2

Ok, kipróbálom!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...