Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Drivert keresek


Kicsi Sims

Recommended Posts

Kicsi Sims

Halli!

 

Programokat pontosabban Drivereket keresek:

- Gf2 MX-400-hoz 64 Mb-os VGA karihoz.(Az MX440 karimnak a CD-jén nincs neki Driver)

- Illletve egy Hangkarinak drivert az Everest a következõket írja:C-media CMI8738/C3DX Audio Device. Ennek hol találok Drivert?

(Sajnos az egész gépet amit újratelepítettünk használtam vette a tulaj és nem kaptak hozzá Driver CD-ket. :( )

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
- Gf2 MX-400-hoz 64 Mb-os VGA karihoz

Inkább itt keresd! :ötlet:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

alakulat

HI!

Geforce FX 5200 videókarihoz kéne nekem egy driver, tud valaki segíteni???

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Parancsolj. Innen már te is tudod. nVidia Driver Page Kiválasztod a hardware-t, annak típusát és az operációs rendszeredet.

Link to comment
Share on other sites

q7wcc9lh

Csõ Mindenkinek! PC TopDrive GT+ (PC226) driver kellene. Ha véletlenül +lenne Neked eme ritkaság, légyszi küldd el a q7wcc9lh@tvn.hu-ra. Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Cui

Sziasztok!

 

Nagyon keresek egy drivert az alábbi hangkártyámhoz, de én csak 95/98-hoz találok és XP-hez kellene! Tudtok segíteni?

 

 

Multimédia:

Hangkártya ESS ES1869 AudioDrive

 

 

 

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Esetleg próbárld meg itt az NT drivert. Ha ez sem megy, akkor nem is fog. A gyártó nem csinál külön XP meghajtót. Valószínûleg túl régi.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Nem azért, de szerintem ennek a kártyának a drivere alapból benne van az XP-ben. Én legalábbis megtaláltam benne.

 

(Utólag:) Most megnéztem az ESS Technology honlapján is és a következõ van leírva az ES1869 kártyához az XP drivernél:

"Windows installation CD has built-in support for this audio device...", azaz a Windows telepítõlemezbe be van építve ezen audioeszköz támogatása. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cui

Köszi Nektek!

 

Biztos, ami biztos letöltöttem az NT drivert a honlapjáról, ha mégsem lenne beépítve a telepítõlemezbe és nem ismei fel alapból a rendszer.

Link to comment
Share on other sites

Cui

Hello!

 

Nemrég kaptam egy TV tuner kártyát és nagyon szeretném ráhangolni a gépemre, hogy ki tudjam próbálni. Viszont nekem nagyon nem sikerül letölteni a hozzá megfelelõt (a Prolink oldalán próbálkoztam). Remélve, hogy ti ismertek Valami tuti driverletöltõ oldalt megadom a pontos paramétereket:

 

- XP Prof. op. rendszerhez kellene

 

- kártya típusa: PixelView BT878P+ rev. 8E

 

 

Köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Egy barátnõm gépét próbálom újratelepíteni, de az alaplapi cd-je nincs meg.

 

ASUS P4S8X-X alaplap és kellene a chipset driver az USB(2.0) miatt.

 

Az ASUS oldalán nincs ilyen alaplap :pislog:

 

A google sem talál drivert hozzá, segítsetek :(

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Szerintem P4S8X-MX lesz az.

Itt van hozzá a link is.

Link to comment
Share on other sites

eddie78

Kellene egy driver de amit a mustek oldalárol letöltöttem az nem fut a gépemen..

ha valaki tudna segíteni...

köszi

Link to comment
Share on other sites

Adani

Lehet, hogy szerencséd lesz. Nekem volt ilyen szkennerem, de egy nagytakarítás közben ripityára tört, de a driver cd még lehet, hogy megvan. Mondjuk kb. 5-6 éve vettem, tehát ha XP-s driver kell az tuti nincs rajta, mert akkor még nemhogy XP, de 2000 sem volt.

Link to comment
Share on other sites

Kicsi Sims

Nos megin t egy használt géppel van dolgom, amihez szintén nem volt semmi Driver CD. Nos a modemnek (Trust 56K V92 PCI Modem) kéne felrakni a drivert.

Nos meg is találtam a drivereket: Trust

Azt szeretném megkérdezni, hogy e 3 driver közül most melyik a jó vagy melyik kell? :hmm: (Amúgy mindhármat letöltöttem.)

 

Megjegyzés: Múltkor itt volt az illetõ, hogy szedjem le a drivereket, akkor le is szedtük, de sajnos az a visszajelzés volt, hogy nem jók a driverek (lehet, hogy rossz modemnek töltöttük le a drivert. Nem tudom már) Amúgy az Everesttel is megnéztem a gépet az nem talált semmi féle Trust modemet. Nos az Everest ilyent talált: Intel 537 EP Modem. Ha esetleg lenne ehhez a modemhez is driver belinkélnétek nekem, hogy honnan lehet letölteni? De azért remélem jó lesz Trust, hiszen van a gépben egy ilyen modem.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Bele kéne nézni a gépbe, vagy elõvenni a modem dobozát, ami a fentiekbõl kiindulva nincs már meg. Az elsõ kettõnél konkrétan írja, hogy milyen számozású modem-ekhez jó. Akkor legalább kiderül, hogy Intel, vagy Trust.

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
Mondjuk kb. 5-6 éve vettem, tehát ha XP-s driver kell az tuti nincs rajta, mert akkor még nemhogy XP, de 2000 sem volt.

Az én LG szkennerem is régi és nem is csináltak hozzá 2000/XP drivert csak 98 és NT drivert.

 

Az NT driverrel röhögve mûködik XP alatt is kifogástalanul 8)

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
Szerintem P4S8X-MX lesz az.

:nem:

 

Laali linkje volt a jó :nyíl: P4S8X = P4S8X-X (SIS648)

 

P4S8-MX (SIS661)

Link to comment
Share on other sites

alakulat

Hi!

 

Én egy samsung syncmaster 959nf monitorhoz keresek 64 bites drivert.

Tud valaki segíteni?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Monitorhoz (még) nincs 64 bites driver. De szerintem nem is kell hozzá - felesleges.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
ASUS P4S8X-X alaplap és kellene a chipset driver az USB(2.0) miatt.

Na akkor kezdjük elõlrõl a dolgot :démonikacaj:

 

SP2 kompatibilis USB 2.0 driverre lenne szükségem. Az összes webupdate fent van ami az SP2 után kijött.

 

Az ASUS oldalán csak SP1 kompatibilis USB 2.0 driver van, nem megy fel SP2-re. (terméktámogatás rulez :mérges: )

 

Mit tudjak csinálni :?::pislog:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nem is találom az ASUS honlapján ezt az alaplapot. Valami nagyon lebutított változat lehet. Azt kiderítettem, hogy SiS648 chipkészletes, de az USB vezérlõ típusát nem sikerült leszûrnöm. Valószínûnek tartom, hogy az nem SiS, mert náluk ennél a chipkészletnél nincs USB-re utaló jel. Esetleg azt meg tudnád nézni a kézikönyv elejébõl? (Mármint az USB vezérlõ típusát.)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
Nem is találom az ASUS honlapján ezt az alaplapot.

Egyszer ott van egyszer nincs :D;)

 

Nekem így mûködik az ASUS honlapja :S

 

Amúgy a P4S8X alaplap lebutított változata a P4S8X-X, mivel mindkettõ SIS648.

De errõl írtam már az elõzõ oldalon.

 

SIS USB vezérlõje van, csak 2003/10/15 a legutolsó driver dátum hozzá, írja is hogy SP1 kompatibilis.

Az SP2-vel hibásan ismeri fel a rádugott USB-s eszközöket (nyomtató, digitális fényképezõ, webcamera) és így nem mûködnek.

 

Telepítsem SP1-el az XP-t :S:?:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...