Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 12


payskin

Recommended Posts

Papp Norbert

Ezt nem értem, mi az az Office 12? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Az Office 2003 volt a "11". ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

A jövõre megjelenõ új Microsoft Office. A fejlesztés alatt a sorszámukkal szoktak rájuk hivatkozni, habár ha jól emlékszem a 6.0 óta nem így hívják õket végül.

Link to comment
Share on other sites

Papp Norbert

Köszönöm, mostmár értem. :upsz:

 

Az új Office sokat fog változni a 11-tõl? :?:

 

Várhatóan mikor lesz kész az új Office? :?:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem tudom. Végig kéne nézni a Bill Gates beszédet, csak most se idõm, se türelmem (se sávszélességem). A képek alapján designolnak rajta keményen, csak hogy a csilivili ebben az esetben sem érdekel. Jó volna, ha a végfelhasználók számára is kerülne bele némi újdonság, és nem csak a csoportmunkáról, meg a nagyvállalati dolgokról papolnának.

 

Épp nem tudom, mi a hivatalos álláspont, de nagyjából a Vista körül fog megjelenni. Talán hamarabb (jövõ nyár)?

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

Ahogy a képeket nézem a „csilivili” nem csak a felhasználói felületet, hanem például a grafikonokat is érint, és az már nem is akkora baj - fõleg, ha nem azokat kell levillágíthatókká tennem :)

 

Remélem a VBA-t egyelõre még nem váltja fel a .NET az Office-ban, mert akkor sok mindent kezdhetek elõrõl. De nagyon kíváncsi leszek az Office féle XML-re is. Mert ha olyan lesz, mint a HTML-je, akkor kenhetjük a hajunkra...

 

Az új design egyébként nem fogja egszerûsíteni a honosítók dolgát sem, fõleg nem a németekét :upsz:

Link to comment
Share on other sites

arpsoft
- fõleg, ha nem azokat kell levillágíthatókká tennem :)

Miért nem használod a pdfcreator-t?

Simán kinyomtatja a grafikonokat tiff-be, onnan meg már könnyû dolgod lenne.

 

Bocs az OFF-ért.

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

Sajnos nem ilyen egyszerû a helyzet :pislog: Mert például miért kelljen az eleve vektorgrafikus képeket (hiszen egy "normális" grafikon az) pixelgrafikussá alakítanom, és ezzel vagy jelentõs minõségromlást elszenvednem (~300 dpi-s képek), vagy iszonyú méretû képekkel dolgoznom (1200-2400 dpi), azért hogy nyomdakésszé tegyem?

De a fõbb gond, hogy vannak olyan grafikon típusok, amiket Excellel (de más hasonló programokkal is) elég komplikált létrehozni: pl. kettõ vagy több azonos méretû kördiagram egyetlen jelkulccsal, vagy kedvencem, a korfa (azaz két egymásnak háttal fordított sordiagram).

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Bonyolult lehet a ksh-nak dolgozni. :)

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

Valóban nem egyszerû - de jelenleg nagyon élvezem :D Tényleg!

 

De szerintem itt zárjuk is le, mielõtt egy volt KSH kimoderál innen :P

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Az Office-t nem mutatja be véletlenül Steve Ballmer valami zene meg tánci közben? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...