Jump to content
GSForum - Segélyvonal

HDD Guarder Recovery Card


Hencig

Recommended Posts

Hencig

Ha valaki még nem ismerné ezt a PCI kártyát akkor itt olvashat róla:

 

www.hddguarder.hu

 

1 restart alatt visszaállíthatod a friss, tiszta, vírusmentes rendszeredet!

1 restart alatt hozzáadhatod a mentéshez az újabb és általad szükségesen a rendszer részének akart progit.

Megszûntek a próba vagy idõkorlátos progikkal kapcsolatos problémák, hiszen 1 restart alatt vissza állíthatod a gépet a 15-napos prgi feltelepítése elõtti idõre és újból használhatod 15 napig! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ennyit röveiden a kártyáról.

Nekem van már, nagyon bevált és csak ajánlani tudom mindenkinek!

 

:olé:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Egész ígéretesnek tûnik ez a kártya. Csak az a 12 gigás korlát szerintem ma már édes kevés. :hááát:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Ha csak egy Windows meg az Office és egy vírusírtó estleg még egy tûzfal van rajta, akkor simán elég a 12 giga.

Szerintem még 6 is elég lenne. Hiszen minden újraindítás után partíció "restart" is van. Egy irodában vagy egy netcafee-ba nem is kell több.

Otthonra meg ne vegyen az ember ilyent!!!

Link to comment
Share on other sites

Hencig

Csak annyit, hogy 43 program van a c-men..

A 10 gigás c-bõl 3.71 giga szabad hely van rajta..

 

Na mindegy az a lényeg, hogy ez is van és legalább tudnak róla mostmár többen is, hogy van sokkal egyszerûbb módja a gép védelemnek mint az állandó rettegés!

 

:D:D:D

 

Egész ígéretesnek tûnik ez a kártya. Csak az a 12 gigás korlát szerintem ma már édes kevés. :hááát:

Igazából ehez csak annyit, hogy egy ésszerûen telepített rendszernek tökéletesen elég!

Ma már mindenki tudja, hogy a c-re csak a win kerül. A többi a d-n foglal helyet.

Ennek ellenére nekem minden a 10 gigás c-n van.

Igaz nem játszom szinte soha a géppel tehát játék nincs rajta!

 

:):)

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Nem ez a kártya van a PCW e havi számának 58. oldalán? :D:hmm:

Amúgy tényleg ötletes megoldás, 12 Giga men bõven elég lenne egy alaprendszerhez.

Link to comment
Share on other sites

Hencig

No ez egy jó kérdés..

 

:hááát:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Na ez nagyon tetszik! Kár, hogy nincs belõle USB-s verzió, mert már minden aljzatom foglalt. De 10-ért nagyon megéri!!!

Link to comment
Share on other sites

Hencig

SÕT!

Miért nem integrálják rögtön az alaplapra?!

 

:olé:

 

Légyszíves ne idézz be elõtted íródott hozzászólást! <PF>

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Mert nem mindenkinek van rá szüksége. Ahhoz képest meg elég nagy szeletet kitenne az alaplap árából. Bár kétségtelen, hogy integrálva olcsóbb, de akkot sem érné meg.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Hencig

Neeem???

 

:mérges::mérges::mérges::mérges:

 

Mondom, ne idézz be elõtted íródott hozzászólást! Mindenki tudja, hogy mire válaszolsz! <PF>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
fly26

Nekünk van ilyen. A 12GB nem a védett állomány mérete, hanem a bufferé.

A védett állomány akár 256GB is lehet.

Példa:

Van egy 256GB-s vinyód, és 220GB már meg van írva (akár több partíción is), és tudod, hogy ez jó, akkor ezt beállíthatod alapállapotnak, vagy ha úgy tetszik, visszaállítási pontnak.

Minden, amit ez után csinálsz a merevlemezen, törölsz vagy telepítesz, az ott lesz, de csak a bufferben. Ha közben kiderül, hogy a módosítás rossz/vírusos/káros vagy véletlenül töröltél valamit, akkor a HDD Guarder bootoláskor megjelenõ menüjébõl vissza tudsz állni a tutira jó állapotra. Ha meg tudod, hogy amit változtattál, az jó és üdvös, akkor ezt (a buffer tartalmát) hozzá tudod írni a védett állományhoz, vagyis véglegesíted a merevlemezen. Mostantól ez lesz a visszaállítási pont.

 

Hát így mûködik. :)

 

Ja, a forgalmazó szerint még az idén lesz USB-s verzió is.

Úgy legyen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...