Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fagynak a játékok bõvítés után


qwertly

Recommended Posts

qwertly

Üdvözlett mindenkinek kezdõ vagyok még a számítástechnikában ezért szeretnék egy kis segítséget kérni. A problémám a következõ:

ASUS alaplapom van, 2db 256Mb memóriát használok. Ilyenkor sok játék nem indul el, de ha kiveszek egy memóriamodult akor megy a játék, ha elviszem a szervízbe ott pedig megy a kettõ memóriával. Most tetettem bele 2db 512Mb-os modult és így is kifagynak a játékok egy része. :mérges: A boltba az eladó azt mondta, hogy hálózattal lehet a gond. Ez elképzelhetõ :ötlet:.

Ha tudna valaki válaszolni azt nagyon megköszönném.

 

Légy szíves legközelebb figyelj oda az ékezetes betûkre és elgépelésekre. Hozzászólás elküldése elõtt kéretik még egyszer átolvasni. ;) Köszi! <Athos>

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Tegyél egy túlfeszültségvédõt, vagy egy szünetmentest a gép elé, ha a hálózat xarakodik, akkor az segít. Elötte próbáld ki azt, hogy a tunerbõl, hálókariból húzd ki a kábelt, hátha azon jön a feszkó.

Link to comment
Share on other sites

qwertly

Köszi a választ, de akkor miért mennek egyes játékok mások meg miért nem? :pislog: Igen, van tuner és háló kártya a gépemen. Nem ide tartozik, de hogyan tudnék képet beszúrni üzenetbe :?: Bocsi a helyesírásért, de zavarba vagyok és még papírom is van, hogy nem tudok helyesen írni. :( Felmentett az iskola

orvosa.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Passz. Én is szívtam ilyennel eleget.

 

Képet fel kell tölteni egy tárhelyre, és onnan tudod belinkelni.

 

A papírral meg ne foglalkozz, mert van másnak is. Evvan, amjd megszokják. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

qwertly

Köszi a gyors választ! :) Majd belinkelem a memóriahibáról készült képernyõképet. Hátha ebl többet tudnak megállapítani a hozzáértõk :!:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...