Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nem tudom a tintaszintjelzõt lenullázni!


Kergebirka

Recommended Posts

Sebi

@ redmex:

Próbáld meg a norc által belinkeltet, nekem mûködik. :)

>> Ezt << ;)

Link to comment
Share on other sites

redmex

Kösz, de ezzel kezdtem és itt kipróbáltam az elsõ két említett módszert, a harmadikhoz sajnos nincs még két patronom. Továbbá találtam még különbözõ leírásokat külföldi oldalakon, azok sem segítettek. Nekem már az gyanús volt, hogy semmi hibaüzenet nem jelenik meg a gépen a patronokkal kapcsolatosan mahinálás közben. Elõtte sem kaptam figyelmeztetést, hogy hamarosan ki fog ürülni. Itt a fórumon viszont kaptam valamiért a nagy érdeklõdés közben, most sem értem, hogy miért...

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Milyen nyomtatód van?

Link to comment
Share on other sites

Babó22

HP deskjet 640c series

 

A szólj hozzá gombot használd máskor! <PF>

Link to comment
Share on other sites

norc
@ redmex:

Próbáld meg a norc által belinkeltet, nekem mûködik. :)

>> Ezt << ;)

Hali Sebi!

Igaz tippet adtam, de nekem nem jött össze, 3325-ös tipusú nyomtatóm van, ja és a kérdésem, hogy melyik pontot próbáltad a 3 közül? melyikkel lett jó? Ja és hogy ha leragasztva beteszed, és kiveszed, közötte nem csinálsz semmit? a tetõt se csukod vissza, hogy visszamenjen oldara a fej? Na jó sokat kérdeztem, de gáz lenne ha pont nálam nem mûködne! :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Nekem 3650-es nyomtatóm van, de ugyanaz a patron mint a tiédbe.

Én a feketét próbáltam, mert a színesem még tele van. Elõször a 2. verziót próbáltam, nem mûködött. Utána az 1. verzió pontról-pontra. Annyi változás volt, hogy nem nyomtatott tesztoldalt. :hááát: A behelyezések után lezártam a fedelet és megvártam amíg a fej pozícióba nem áll. A 3. verzión meg dolgozom (gyûjtöm az üres patronokat). :)

Link to comment
Share on other sites

norc

Aha értem. én is a 2-est próbáltam elösször.Na akkor megpróbálom az 1-est. Köszi ;)

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Az tuti nyerõ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Akkor melyik verzió mûködik?

Link to comment
Share on other sites

norc

ja az még csak úgy eszembe jutott, ha leszedem a drivert és progit és újra felrakom, akkor nem felejti el a dolgokat? vagyis a tinta szintet? Lehet hülyeség amit irtam.?? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Azt nem tudom, de mindjárt megnézem a másik XP-n. Ugyanerre a nyomtatóra van kötve.

Link to comment
Share on other sites

norc

Na oké! hátha, és akkor ragasztgatni se kell! :D

Link to comment
Share on other sites

Sebi

A helyzet az, hogy ott is tele patront mutat. 8)

Tehát nem a driver jegyzi a tintaszintet, hanem a nyomtató. Ebbõl kiindulva a drivert nyugodtan újratalapítheted. :)

Link to comment
Share on other sites

norc

Akkor a telepités nem segit ezen? ezekszerint. De azért köszi.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Szerintem nem.

Link to comment
Share on other sites

norc

Bingó! Gyerekek! mûködik a 2-es verzió!! és a szinesen is!!!!! :D;):P:éljen::taps:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

:olé: Na ezt összehoztuk, mint lottóötös a rokonságot. :lol:8)

Link to comment
Share on other sites

norc

Köszi! Sikerült az a lényeg! De hát ezért van ez a fórum!!! Hála az illetékeseknek! :fetreng::muhaha::punk::bravó:

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

A sikerélményetek engem is örömmel tölt el, mivel ezek szerint nektek is sikerült, fõleg annak tudatában örülök, hogy a nagy hábetûssel, és a nagy pébetûssel szemben gyõzött a fifika és a civil kurázsi! :kocc::oké:

Bocs, de ezt nem hagyhattam ki! :bocsánat:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Racsi1

Hali!

 

Nekem HP 5740-es nyomtatóm van 339 és 343 patronokkal. Ezeket hogy lehet resetelni?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
jkory

Szevasztok.Úgy látom a tintaszintjelzõ nullázása újratöltés után nem csak az én gondom!

Az enyém CANON MP160 -as gép és szintén gondban vagyok ez ügyben.Kérlek segítsetek ha tudtok! Kösz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Robee75

Sziasztok!

 

Epson DX4400-as nyomtatóhoz hol tudnék találni resetelõ progit? Van egyfajta resetelõm Epsonhoz,de miért ne pont ez a széria lenne benne?! :gonosz:

 

Segítségeteket elõre is köszönöm!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
szlapaksandor

 

 

Van egy Hp F380-as nyomtatóm és vettem hozzá az önök festékjét a hozzávalót, megtöltöttem ahogyan azt gondosan kell! tökéletesen nyomtat de a 2. töltésnél már csíkoz, ekkor kellene a nyomtatópatront tisztítanom de a nyomtató szolgáltatásokat letiltja a program a következõ kiírással: "Unable to perform the operation"

 

Hallottam egy úgynevezett patron reset-rõl ami vel újralehet indítani a tintaszint kijelzést! Nem tudom ennek van- köze hozzá vagy mit lehet ilyen esetben tenni?

Link to comment
Share on other sites

fezsoo
Szevasztok.Úgy látom a tintaszintjelzõ nullázása újratöltés után nem csak az én gondom!

Az enyém CANON MP160 -as gép és szintén gondban vagyok ez ügyben.Kérlek segítsetek ha tudtok! Kösz.

 

 

Szintén ugyan ez a márka van nekem is.

 

Erre is van valami megoldás ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Digital Silence

Nekem HP D1460 nyomtatóm van.

Valahol olvastam, hogy CMOS-ban tartja az infót a patronokról. Egyes nyomtatókban kis akkumulátor van, mint az alaplapokon.

Szétszedtem a nyomtatót(4db TORX10-es csavar), akku nem volt benne, viszont kihúztam a nyomtatófejre csatlakozó szalagkábelt, vártam 5percet, majd visszadugtam. Azóta nem reklamál a tintaszintért.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...