Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nero


Victor

Recommended Posts

mizsi

Szerintem ennek alapján csak CD-re fogod tudni kiírni. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Blueeight

Hello!

 

A megoldás a DVD Decrypter. Kipróbáltam és szépen kiírja. Feltesz ugyan kérdéseket a MODE beli különbségek miatt, de a végeredmény hibátlan.

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

Lex

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a Nero Express 6.3 minden indításkor azt írja ki az LG 4163B-s DVD íróm esetén, hogy nincs bekapcsolva a DMA, és a DMA Manager indítását javasolja. Ha beállítom a DMA Managerrel, akkor is ugyan ez a helyzet. Az Intel Application Accelerator szerint UDMA-2-ben van, ami ugye, jó. Intel 845-ös lapkakészletem van (ICH2). Mindkét masteren egy-egy vinyó van, az író az egyik slave-en van. Írni normálisan ír. Hol a hiba? A Nero-ban ki lehet kapcsolni ezt a hülyeséget?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Hát elõször is frissíts 6.6.x.x-re. ;)

Link to comment
Share on other sites

Lex

Köszönöm, már töltöm, bár a másik gépemen nem volt ilyen gond. Miért nem lehet az Express frissítését külön letölteni? Írja a Nero oldala, hogy a szerverek túlterheltek lehetnek. Így nem is csoda!

Link to comment
Share on other sites

Lex

Frissítettem 6.6.0.16-ra. Helyzet változatlan.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Start :nyíl: Beállítások :nyíl: Vezérlõpult :nyíl: Eszközkezelõ

Válaszd ki a DVD-Rom-ot, jobb klikk :nyíl: Tulajdonságok. A Beállítások fülön be van kapcsolva a DMA?

Link to comment
Share on other sites

norc

Nem tudom, nekem nincs beállitások fül! Ez min múlik?

Bocs, hogy belekotyogok.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Az oprendszeren.

XP-n nem tudom, hogy hol van, de szerintem van.

KÉP

Link to comment
Share on other sites

norc

Hát nem tudom,de nekem ott nincs. Merre van az xp-ben? Ki tudja? Régen a Milleniumon emlékszem tényleg volt ilyen és ott! :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Lex

XP-n az IDE ATA/ATAPI vezérlõkben van, normál esetben a DMA beállítása.

Egyébként nekem XP-m van.

Viszont nekem nincs a fenti helyen, mert, mint korábban írtam telepítve van az Intel App. Accel. és ez kiveszi onnan, mert maga kezeli. Az IAA-ban be van állítva a DMA. Ezért is írtam korábban, hogy nem értem, mi kínja van a Neronak. Ahogy öregszik, egyre szenilisebb lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

És egy IAA frissítés sem oldja meg a problémát? Mert valamelyik a kettõ közül nem szereti a másikat. Bár nekem már régóta nem volt ilyen gondom, akkor egy frissítés megoldotta.

Link to comment
Share on other sites

Lex

Végül hagytam az egészet. Nem kínlódok vele, annyit nem ér az egész. Úgyis csak 2-3 hétig lesz ebben a gépben a DVD író, amíg a másik gépem alaplapját meg nem javítják.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ktbazsi

A Nero 6.6 verziója nálam telepités után mindig azt irja ki hogy letelt az érvényességi idõ. Az összes elérhetõ verziót kirpóbáltam a 6.6.0.2-tõl a 6.6.0.15ig.

 

W2000 prof-ot használok. van valakinek ötlete mi a teendõ?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Semmi. Ezek demo verziók, van bennük egy dátumhatár, ami után nem mûködnek tovább. Majd kiadnak egy új demót hamarosan, ami megint mûködni fog egy ideig, szépen meg kell várni.

 

A másik megoldás meg egyértelmû: meg kell vásárolni, akkor nem jár le.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Elvileg 30 napig kéne mûködnie a Demónak is, de eddig nekem soha nem mûködött egy demó sem. Leszedem a netrõl, felrakom, erre már az elsõ indításnál a lejárt a demó felirat jön be, és persze elindulni sem indul el.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem, a NERO sosem harminc napos. Mindig megadott dátumhoz kötött, hogy meddig hajlandó mûködni. Néha kiadnak olyat, ami másfél hónapig megy, de általában 2-3 hetes változatok látnak napvilágot.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
Leszedem a netrõl, felrakom, erre már az elsõ indításnál a lejárt a demó felirat jön be, és persze elindulni sem indul el.
Napokig töltögettem én is, és egyet sem sikerûlt találni a kb. 20-ból ami nem demós volt. Edited by Halasi Miklós
Link to comment
Share on other sites

aadaam

Sziasztok!

 

Nero 6.x -em van.

A Burning Rom-ban DVD írás esetén milyen formátumot állítsak be hogy aszali DVD lejátszón menjen ?

 

Miket kell ilyenkor figyelembe venni ? Legyen mindenképp egymenetes a lemez ?

 

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ha filmet akarsz írni, akkor DVD Video formátum a jó neked, egyébként ha mp3-mat vagy jpg-t írsz ki, akkor simán adatként kiírva is lejátsza a legtöbb lejátszó.

Link to comment
Share on other sites

Adani

DVD Video módban semmiképpen sem fog sikerülni. Két verzió van:

 

1. DVD Video-ként akarod felírni, így minden DVD lejátszóval meg tudod nézni. Ez esetben az avi-t DVD Video formába kell alakítani. Erre kiváló program a Nero Vision Express. Megcsinálod, majd felírod mint DVd Video-t.

 

2. AVI-ként akarod kiírni, így csak számítógépen vagy asztali mpeg4 ( DivX) lejátszón tudod megnézni. Ez esetben simán adat DVD-ként írod ki, akár több filmet is egy dvd-re. 1 CD-s DivX-es filmbõl 6 is felfér egy DVD-re.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Lennie kéne egy olyannak, hogy make DVD, vagy make DVD video, oda kell menni, majd kiválasztani az avi-t õ azt átkódolja, majd lemezre is írja.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Ahhoz hogy DVD-t is készíthess vele, elõbb meg kell vásárolni egy plugint. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...