Jump to content
GSForum - Segélyvonal

T-online FTP elérés


ocsi

Recommended Posts

ocsi

Nos.. egy elég kínos helyzetben vagyok.. Egy cégnek én csinálom a weblapját, és az anno axelero-s tárhelyen van fönt az oldal. az axelero.hu-n már egyszer megtaláltam az ftp címet(ami egy IP cím) és sikerült kapcsolódni is meg minden... de sajnos elveszett a totalcommander ini file-ja... szóval kerestem a tonline.hu-n de ott nincs fönt. Írtam egy levelet a T-vacak nak, majd egy hónap múlva egy másikat, hogy ideje lenne válaszolni... mire kb. azt válaszolták, hogy nézzem meg...

Ja és ugye van nekem egy olyan, hogy szerzõdés.. amin rajta van hogy név, jelszó, ftp cím... de az ftp cím már legalább másfél éve megváltozott...

Nem tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a t-online ftp címe? vagy ez felhasználünként változik?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

ftp.t-online.hu port: 21 Ftp klienssel.

 

Én így csatlakozok, amióta ennél a szolgáltatónál vagyok. (Elötte persze ftp.axelero.hu)

 

Böngészõbõl (legjobb az Internet Explorer erre) pedig ftp://azonosito@ftp.t-online.hu Ezt berütve bekéri a jelszót, és intézõbõl is lehet alkotni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
csibe283

Ha mindenképp IP címet szeretnél:

 

ftp.t-online.hu=195.228.240.36

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Greene

T-online-os adatparkos ftp szerverre felléptem, és feltöltöttem a HTML könyvtárba az index.html-t meg még egy flash file-t. Erre fel ugyanazt írja ki a honlap mint azelött (Under Construction). Vajon mi lehet az oka ennek? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

A public_html könyvtárba tedd fel az adataokat. A webcím pedig: http://web.t-online.hu/azonosito/index.html Ha nem jó, akkor próbáld meg azt, hogy, kétszer-háromszor megynomod az F5-öt.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Nincs public_html, ez egy rendes .hu-s oldal webszerverének az elérése lenne. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Esetleg egy www könyvtár nincsen?

Link to comment
Share on other sites

Greene

Nincs, ez Windowsos szerver (nem én kértem)... :( . Mindenesetre írtam a t-online-nak is... :bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ennek nem sok köze van az operációs rendszerhez ... :hááát: Szerintem valami elhelyezési, vagy címzési probléma lehet.

Link to comment
Share on other sites

Greene
Esetleg egy www könyvtár nincsen?

Ezért írtam, hogy Windowsos. Mert Linux alatt Apache-nál van ilyen könyvtár. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Csala

Szerintem letörölted a public_html könyvtárat

A t-online -nál ez a webkönyvtár

Nálam így van...

Pl: www.terminal94.hu is T-online-ál van

Üdv.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
vtcorp

Helló

 

én is a T-nél vagyok nekem minden oké...

 

1. ha a t-online ftp beállításait akarod átállítani:

www.onlineugyfelszolgalat.t-online.hu

most kell az a papír (legalábbis ami rajta van) amit akkor küldenek ki amikor a szerzõsét megkötötted (A hozzáférés adatai lap)...

ezen rajta van a második tábláztban az azonosító és az ideiglenes jelszó.

...

 

2. Ha rá akarsz menni az FTP szerverre akkor:

www.onlineugyfelszolgalat.t-online.hu a bal oldalon a "T-Online Webtárhely" linkre kattintasz és itt megadod az adatokat ha megváltoztattad akkor azt.

Az "Általános ügyféladatok" lapon az "Ftp szolgáltatás"-ra kattintva tudhatod meg, milyen név/jelszó-val léphetsz be.

 

(bocs hogy mindent leírtam de nem tudom 100%-osan mit is szeretnél tudni, de szerintem ezt)

Az FTP szervert a következõ címmel érheted el:

ide a második lépésbeli adatokat add meg

ftp://név:jelszó@ftp.t-online.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Marika1962

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Az itt olvasott üzenetek alapján feltöltöttem a weblapomat a t-online.s tárhelyemre. De a böngészõben csak egy üres oldal fogad.

Elõjött egy olan üzenet, hogy a Windows nem tud hozzáférni a mappához.ellenõrizze, hogy a fájlnév helyes-e, és hogy van-e engedélye a mappa eléréséhez. Részletek: 220-Ftp server ready;220 This is a private system -No anonymous login; 530 This is a private system-No anonymous login;.

 

Ez nekem nem sokat mond. Kérem, ha valaki közületek tudja a megoldást, akkor legyen szíves segíteni. Ha jól értettem az én kezdõlapomat kellett átnevvezni index.html-re. Vagy talán ebben hibáztam? Köszönöm elõre is a segítséget:Marika

Link to comment
Share on other sites

payskin

Kérdések:

 

1. Mit töltöttél fel?

2. Hova töltötted fel?

3. Mit írtál be a böngészõbe címként?

4. Arra pontosan milyen hibaüzenetet kaptál? (Mert egy kicsit zavaros.)

 

Link to comment
Share on other sites

Marika1962

Kedves Balázs!

 

Sok mindent rosszul csináltam.Elõször is a kezdõlapot átneveztem index. html.re, de a többi oldalon nem írtam át a hivatkozást. Így egyszerûen nem találta. Aztán amit feltettem, nem a public. html mappába tettem, hanem mellé. Ezt még tetéztem azzal, hogy ékezetes betûket használtam. Majd úgy kerestem rá, hogy www.t-online.hu/d50/index.html; Holott így jön elõ: http://web.t-online.hu/d50/index.html. Jelenleg a hibákat kijavítottam, és remélem, hogy most minden okés lesz. Köszönöm gyors válaszodat, és örülök, hogy erre az oldalra sikerült rátalálnom, mert ebbõl a gyors válaszból kitûnik, hogy tényleg segítõkész emberek a tagjaik. Nagyon köszönöm:Marika

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...