Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik a legjobb ingyenes letöltésvezérlõ?


terga

Recommended Posts

Wolfgang

Sziasztok !

 

Tudnátok ajánlani olyan letöltésvezérlőt, vagy olyan más segédprogit amely egy teljes website-ot letölt.

Ez alatt azt értem, hogy pl nem csak az a konkrét oldalt, amin elindítom pl az Internet Explorerben a "Save as..." parancsot, hanem azokat az ehhez a site-hoz tartozó oldalakat és azok linkjeit, amely erről az oldalról érhetők el (és mind logikailag, mind fizikailag ezen oldalhoz kapcsolódnak)

Tehát úgy értem, hogy:

ha belépek a www.apeh.hu oldalra, akkor az ezalatt megnyíló aloldalakat is letöltse, úgy, hogy otthon offline módon is lapozgathassak egyik apeh-es oldalról a másikra, és pont olyan szabadsággal, mintha azt a neten tenném.

 

Bocs, ha kissé túlrágtam, de nem vagyok jártas e fogalmak terén.

 

Mindenkinek köszönöm a segítséget !

 

 

Adios Amigos: Wolfgang

Link to comment
Share on other sites

Adani

Offline böngészõknek hívják az ilyen progikat, és találsz egy rakás ilyet, bármelyik szoftverkönyvtárban.

Link to comment
Share on other sites

Wolfgang

Köszi Adani !

 

Nem is értem, miért nem ugrott be, hisz olvastam már ezekről, csak valahogy az nem maradt meg, hogy ezek le is töltik az előre megadott website-ot. (A vicc az, hogy ez a lényeg bennük.) Már az is rémlik, hogy egyes fajtájuk még az előre beprogramozott időben a háttérben kapcsolódik a nethez, és csendben tölt, majd legközelebb - már kapcsolódás nélkül - simán nyitja meg a wincsiről a letöltött oldalakat.

 

Hmmm, hiába: az effajta filmszakadás a korral jár. :P

 

Mindenesetre egész gyors volt a válasz. Nem felejtem el.

 

 

Adios Amigos: W

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Segélyvonal CD-n HTTRack ingyenes! ;)

Link to comment
Share on other sites

Adani

És a legtöbb progiban beállítható milyen mélységig kövesse a linkeket, vagyis valóban egész sokat le tud kapni a netrõl. Ha sok mélységet állítasz be, akár letöltheti neked majdnem a teljes internetet. :D

Link to comment
Share on other sites

Wolfgang

Köszi még egyszer mindent, srácok ! :)

 

Majd rákeresek a neten (nincs Segélyvonal CD-m), és ha e progi freeware, akkor le is vadászom majd.

 

Adios Amigos !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Crocket

FlashGet. Nekem az a fontos, hogy töltsön több szálon és ha megszakadna a letöltés, ne kelljen újra indítanom az egészet. Erre tökéletesen megfelel. Viszont az 1.71 shareware. Az enyém 1.65, az még freeware volt. Vagy mégsem? :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Apropó: a Free Download Manager 2.0-ás verziója kijött!!!!! Sok újdonság van benne, érdemes kipróbálni! (Bár nekem még időm nem volt rá...) :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Frikker Dániel

Hello!

 

Az a kérdésem(vigyázat! A gyengébb idegzetûek szívrohamot kaphatna e sorok láttán! :D ),hogy mire jó ez a letöltésvezérlõ?Nem jó az ami a Firefoxba be van épitve??

 

Cio

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

A legegyszerübb, és a legfontosabb érvet mondom melletük - anno ez is volt a legfõbb szempont, persze azóta sokat fejlõdtek - hogy folytatni tudja a megszakadt, vagy félbehagyott letöltést.

Link to comment
Share on other sites

Frikker Dániel

Na akkor gyorsan beszerzek egyet ;)

 

@MiniDisc

 

kösz a választ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Richy

Az lenne a kérdésem, hogy a flashget-en kívül tud-e más program olyat, hogy abban a kis ablakban mutatja a letöltés állását (%-ban), és grafikán a sebbeséget. Nekem ezért tetszik a Flashget többek között :)

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Azt hiszem a Free Download Manager programban is van ilyen funkció. :bizonytalan:

De miért nem jó a FlashGet?

Link to comment
Share on other sites

Richy

Jó a FlashGet. Csak fitogtatni akartam, hogy mennyire jó. Az FDM-ben nincs ilyen (én nem találtam), NetTransport-ot nem probáltam, de ha MD mondja, akkor így van :)

Link to comment
Share on other sites

octavia1

Szevasztok!

 

Négy napja letöltöttem FDM-t. Úgy, ahogy több tanácsban is olvastam. Külön letöltöttem a magyarositást is. Megkerestem a programban az angol nyevet, és mellé tettem magyart. Gondoltam ezek után ki kell csak választani a nyelvet, de nem megy. :pislog: Mi a fenét kell vele csinálnom. :(

 

Link to comment
Share on other sites

zico

Tehát itt C:\Program Files\Free Download Manager\Language\ van egy eng ing és egy hun ing fájl.

Az FDM.ben pedig View-Language és itt a Hungarian.

 

Így sem megy? Egyébként Itt egyben letöltheted. Amikor a hun inget bemásolod a lang könyvtárba az FDM ne fusson!!!

Link to comment
Share on other sites

octavia1

ZICO-nak

 

Nagyon szépen köszönöm a tanácsot! Ott volt az ahol kellett, csak ha valaki még akkor az oroszt tanulta a suliban, az nem biztos, hogy az angolt is tudja. Persze, hogy a VIEW alatt volt. Még egyszer nagyon köszi!!!

:):):)

 

SZERKESZT gomb! ;)

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
prefi

Hello.

 

Getright?

régen hallottam róla, de feltûnt a legutóbbi DVD-n... Nem valami spyware-gond volt régebben ezzel is?

 

üdv

Prefi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Einstein

Én az Orbit Downloadert használom és nagyon meg vagyok vele elégedve mivel tudok letölteni vele Youtube-os videókat is.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

A VideoGettel meg mindenhonnan. :D

 

Amúgy Flash Get.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lalolib

Sokat kipróbáltam, aztán a legkézenfekvõbb megoldásra találtam rá. Ha már Firefox, akkor kiegészítõk, és akkor DownThemAll és annak is a OneClick! programrésze. Egyszerûen zseniális. Mindent tud amit a "nagyok", gyors, több szálon tud letölteni. És aki sokat tölt, az tudja, mennyire fontos, hogy a hivatkozásokat "meg is találja". Az OneClick! ebben is nagyon jó!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nagy04

Én az Interenet Downloadert használom. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
atikas

Én Free Download Managert használok, és nekem bevált! :D Szerintem nagyon jó, magyar, könnyen használható. :fest: Testreszabható skinekkel és egyéb nyelvekkel is :!:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...