Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik a legjobb ingyenes letöltésvezérlõ?


terga

Recommended Posts

Kovács Gyula (MiniDisk)
A koppintások nagyon gyakran gyengébbek az igazinál. Ha egy koppal találkozol, nézd meg az eredetit is! :ötlet:

Lényegesen jobb a NetTransport, mint amirõl "koppintották". :)

Link to comment
Share on other sites

olli

A getright-ot használja valaki? Ftp letöltésre kezdtem alkalmazni a totalcommander helyett. Meg egyebek. Kinél hol áll a rangsorban?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Évek óta nem volt már a gépemen. :D

FTP-re ott a FileZilla, az ingyenes is és sokat is tud.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Lehet-e egyszerre több letöltésvezérlõt telepíteni. Nem zavarják egymást? Egy forráskód kipróbálásánál lenne jó ha több is lenne fenn a gépen, egyidõben.

Most a Hidownload van fenn, de kiváncsi lennék a Free Download Managerre, a FlashGetre. és a Net Transportra. Kösz a választ.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Bármennyit feltehetsz, csak arra figyelj, hogy egyik se érzékelje a böngészõ kattintásait és nem nézzék a vágólapot. Ezt MINDIG telepítés után állítsd be, így nem kavarodnak össze. Nekem is van fent háromféle: FDM, Net Transport és HiDownload.

Az FDM-re kicsit rágok manapság, mert észrevettem, hogy üresjáratban is nagy mennyiségû I/O írásokat mûvel a merevlemezen. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

olli

Volt fenn a filezilla is, de leszedtem, mert nem tudott ftp szerverre felkapcsolódni a biztonsági beállítások miatt. Van olyan, amivel feltölteni is lehet a commanderen kívül?

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
...egyik se érzékelje a böngészõ kattintásait és nem nézzék a vágólapot.

A HiDownloadnál az Options ikon --> Integrationnál kell beállítani?

 

IPB kép

 

Ne legyen pipa IE browsernél? Vágólap figyelést itt kell kilõni? Kösz a választ!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Igen, egy pipa se legyen bekapcsolva azon a helyen, amirõl a képed van.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós
Volt fenn a filezilla is, de leszedtem, mert nem tudott ftp szerverre felkapcsolódni a biztonsági beállítások miatt.

??? Hogyhogy nem bírt felcsatlakozni???

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

@Olli

Filezillánál a Szerkesztés --> Beállításoknál --> Tûzfalbeállításoknál a Passzív módot kell kipipáni. Ez megvolt?

Link to comment
Share on other sites

olli

Nagyon nem ragoznám a dolgot, az üzemeltetõk szerint spécin védik érdekeiket, mindenféle mezei beállításokkal nem lehet felcsatlakozni ( ? ), egyébként a szokásos módon állítottam be. Szerintem egyszerûen sebesség gondok is lehettek, a kettõ együtt sok volt. Jelenleg a getright keresõjével betöltöm a letöltendõket, az eközben hol végig megy, hol lefagy holmi almappa nyitogatás közben. Akkor lelövöm, s csodálatos módon mégis bekerülnek a keresett fájlok a letöltési sorba.Egyszer újra felteszem a filezillát, próbaként.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Anno azt hittemn, a FileZilla nem tudja a biztonságos kapcsolódást, aztán megtaláltam a hely beállításai között. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Mzolee
8) Csatlakoznék 'ordító egér' véleményéhez az IDM a király. Nagy erõssége az Ütemezésben van. Nagyon sokféleképpen beállíthatjuk az ütemezést. Ajánlom mindenkinek akinek lényeges az idõzítés (mettõl meddig töltsön; a számítógép kikapcsolása, file-méret korlátozás, stb. Én ezt használom már régen és ez vált be. Viszont 4.01-es verzión felül már nem ajánlom.
Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
:hmm: Ez érdekes. Én ugyanezt modanám a NetTransportra, és szintén az utolsó (1.94-es) még ingyenes verziót ajánlom inkább. A 2.x már nem annyira jó ...
Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Hát az FDM is tud érdekes dolgokat csinálni, pl. az I/O írásokat csak úgy megnöveli, üresjáratban... Így ilyenkor, ha lassú a gép, kilövöm és hipp-hopp, sebesség... Pedig nekem nagyon bejött!

Link to comment
Share on other sites

Babó22

Lehet, hogy ostobának néztek, de minek letöltésvezérlõ? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Miért te mivel töltesz le?

Link to comment
Share on other sites

Babó22

Internet Explorer :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Próbálj ki letöltésvezérlõt. :ötlet:

Több szálon tölt, így sokkal gyorsabb. Jobban kezeli a megszakadt letöltéseket ... :hááát:8)

a letöltendõ fájlt földarabolja, s ezeket szimultán tölti le az Internetrõl, 100 - 500 %-kal is felgyorsítva a letöltés sebességét. A sebesség további növelése érdekében automatikusan megkeresi a leggyorsabb tükör kiszolgálót. A letöltés sebessége szabályozható, így nem zavarja a böngészést. A fájlok tárolásához korlátlan számú kategóriát hozhatunk létre, így könnyen hozzájuk férhetünk. Testre szabható az eszköztár, beprogramozható, hogy akkor töltsön le, amikor a legoptimálisabb. Az FTP, HTTP, HTTPS és MMS protokollról teszi lehetõvé a letöltést.

>> Klikk << ;)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

FlashGet! :oké:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Free Download Manager és Net Transport. Az elõbbi ingyenes, az utóbbi erõs médialetöltõ. És mindkettõ erõs FlashGet beütéssel bír.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Shiwer

Én meg nem is használok letöltésvezérlõt. :P A "nagy" dolgokat úgyis torrenttel szedem le 8) , böngészõbõl meg csak kisebb progikat, szóval nekem nincs értelme letöltésvezérlõt használni.

Link to comment
Share on other sites

sz.jános
Próbálj ki letöltésvezérlõt.  :ötlet:

Több szálon tölt, így sokkal gyorsabb. Jobban kezeli a megszakadt letöltéseket ...  :hááát:  8)

Még egy plusz ok:

A letöltésvezérlõvel minden letöltõdik (!!!), míg IE-vel többször jártam úgy, hogy kb. 50-70 MB-nál nagyobb fájlokat hibásan, hiányosan töltötte le.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...