Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik a legjobb ingyenes letöltésvezérlõ?


terga

Recommended Posts

terga

Sokat kipróbáltam már, de igazán jót nem találtam.

Régebben a Download Accelerator bevált, de mostanában valami nem stimmel vele, ingyenesnek hirdeti a 7.5 -öt, valahogy mégsem az ..... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

ferii1528464465

És a Flash Get-et használom. Ez ingyenes :P

Link to comment
Share on other sites

nascar
...Flash Get-et használom...

Viszont spyware van benne!

Én a Free Download Manager-t használom, ami abszolút ingyenes, magyar ( :!: ), és nincs benne Spyware! ;)

Letölthetõ >>INNEN<< :!: :P

Link to comment
Share on other sites

ferii1528464465

Az igaz hogy van benn spyware :Sír: , de ne nem okoz semmi gondot :ötlet:

De ha regisztrál akkor eltûnik :!:

Link to comment
Share on other sites

kori
Az igaz hogy van benn spyware :Sír: , de ne nem okoz semmi gondot

A ZA sajnos nem szereti, a bedobóablak engedélyezése esetén lefagy a letöltésvezérlõ. 8)

Link to comment
Share on other sites

terga

Sajnos nekem a free download manager van fenn, de egyszerre csak egy letöltést tudok indítani, sokszor jó lenne egyszerre több. A flashget tudja ezt? Vagy a FDM-et be lehet valahogyan állitani erre ?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

NetTransport nem jó?

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Én a Leech Get-et használom! :D

Letölthetõ innen!

Beépül az Operába a Firefoxba...... Magyar nyelvet is ismeri..... Szép csendes..... Csak jót tudok róla mondani! :szerelmes:

Link to comment
Share on other sites

eremit

Nem töltök le túl sokat, úgyhogy nekem nincs szükségem külön letöltésvezérlõre. A Firefoxé elintézi jól.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Én Net Transportot használok. Jó, ingyenes, spyware-mentes.

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Free Download Managert használom, és meg vagyok elégedve vele.

Link to comment
Share on other sites

Lex

Én FlashGet-et használok, mert tud csoportos letöltést, meg egy oldal összes linkjét letölteni, meg hasonló okosságokat. És ha jól tudom, nincs benne spyware, hanem adware van benne, ami nem ugyanaz. Mert nem ad ki adatokat, csak reklámot nyom, ha hagyom. Ugyanis a tûzfalon letiltottam neki azokat az IP-ket, amikrõl le akarja tölteni a reklámot, így kénytelen üres ablakkal beérni és nem dobál fel popup-ot se.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós
Sajnos nekem a free download manager van fenn, de egyszerre csak egy letöltést tudok indítani, sokszor jó lenne egyszerre több. A flashget tudja ezt? Vagy a FDM-et be lehet valahogyan állitani erre ?

Akkor rosszul van beállítva, mert annyi fájlt tud szedni egyszerre, amennyit akarsz. A letöltési hibát is meg fogják csinálni az 1.9-es verzióban, már a bétában jó. Csoportos letöltést is tud, szóval tuti! Második helyen meg a Net Transport áll.

Különben ha valakit érdekel, a Net Transportra nagyon hajazó ingyenes program a WellGet, de sajnos egy ideje nem tudtam elérni a honlapját.

A Net Transport meg már egy ideje nem igazán ingyenes.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
A Net Transport meg már egy ideje nem igazán ingyenes.

Bizonyos különleges szolgáltatások eléréséhez kell csak megvenni. De egyébként a letöltések 99%-ához tökéletes, és ingyenes. Már "vedd meg ... " pop-up sincs! (1.94c verzió !!!) Sõt: az FtpTransportot (ftp kliens) is újra elérhetõvé tették! ;)

Link to comment
Share on other sites

Richy

Én is Flashget-et használok és engem nem zavar a pop-up. Amúgy meg firefox alatt is mûködik egy kis kiegészítõvel (Flashgot igyenes) ;)

Link to comment
Share on other sites

google

Újabban nálam nincs is popup! Szerintem is ez a legjobb!

Meg amúgy sem nézegetem, csak töltök vele! 8)

Link to comment
Share on other sites

Richy

Töltök, töltök, töltök megállás nélkül tölt.

És ha le/befagyna nem elõrõl kezdi hanem foLYtatja. És ez a jó benne, meg az hogy sokat lehet egyszerre.

Link to comment
Share on other sites

Lex

De azért az mond valamit, hogy a FlashGet-et több mint 91000-szer töltötték le. Többször, mint az összes többit. :P

Link to comment
Share on other sites

nascar

Annyit, hogy a legismertebb!

És az emberek nagytöbbsége lusta újat kipróbálni! :démonikacaj:

Én a spyware-je miatt tértem át a Free Download Manager-re, és hidd el semmivel nem rosszabb, mint a Flashget! ;)

 

MÁS!

Pl. mindenki a Winamp-ot tölti, közben a pl. JetAudio 100x jobb, csak ugye mindenki a Winamp-ot ismeri!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós
Már "vedd meg ... " pop-up sincs! (1.94c verzió !!!) Sõt: az FtpTransportot (ftp kliens) is újra elérhetõvé tették! ;)

Na ezt megnézem... Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ordító egér
Annyit, hogy a legismertebb!

És az emberek nagytöbbsége lusta újat kipróbálni! :...

 

...Pl. mindenki a Winamp-ot tölti, közben a pl. JetAudio 100x jobb, csak ugye mindenki a Winamp-ot ismeri!

A mondvacsinált hõsök. ;)

 

Persze egyik sem véletlenül népszerû. A legtöbb ember szereti a biztonságot, a bevált dolgokat.

Hardwert is a legtöbben boltból vesznek, hiába olcsóbb minimum az adóval ha kéz alatt szerzik be. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lalolib

Az Opera beépített letöltéskezelõjét használom és gyors ADSL kapcsolatom miatt az esetek többségében megfelel. Persze vannak kivételek: többször kéne letöltenem 15-20 db állományt (mûszaki leírások pdf formátumban), mely egyesével - darabonként néhány mega - elég unalmas. Tudtok-e olyan letöltéskezelõt, melynek meglehet adni az összes letölteni kivánt állományt, amit õ szépen, egyesével (ez fontos, mert egyszerre csak egy állomány tölthetõ le!) letöltöget. Az meg hab lenne a tortán, ha a letöltés végén még a gépet is kikapcsolná. Kávét is hozhat, de ettõl talán el tudok tekinteni...

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Köszi MiniDisc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...