Jump to content
GSForum - Segélyvonal

USB portok


Dávid Csaba

Recommended Posts

Dávid Csaba

Tegnap nem a megszokott helyre csatlakoztattam az USB-s Bluetooth kulcsot, és a Windows nem ismerte fel a hardvert: ismeretlen eszköz. Mikor visszadugtam a "régi" portra, semmi gond nem volt.

A digitális fényképezõgép esetében pedig a jól megszokott képkezelõ szoftver bejelentkezése helyett egy kérdõablakot kaptam, mikor felcsatiztam a gépre - szintén a nem megszokott USB portra. Szintén nem volt gond, mikor visszaraktam a régebben használt portra.

Korábban minden további nélkül kezelte ezeket a dolgokat a Windowsom (alaplapom?)... Amíg a megszokott portokra csatlakoztattam a hardvereket.

Valamint idõnként fel-felugrik egy ablak azzal az üzenettel, hogy a COM2-es portra csatlakoztatott szünetmentesem elvesztette a kapcsolatot a géppel. Pontosabban a gép a szünetmentessel...

 

Hardverek:

NF7 alaplap, Centralion Blazer 600VA UPS

 

A gép nincs hálózatra kötve, se netre. Új szoftver nincs telepítve.

Link to comment
Share on other sites

sosó

Üdv.

 

Az XP prof. bizony ezt csinálja. Ha másik usb kapura dugtam az infrát vagy bármit, állíttotta hogy ez ismeretlen eszköz. De kitoltam vele, feltelepítettem neki erre a kapura is. Mégpedig úgy hogy a drivert én kerestem meg neki a c:\windows\system32\drivers mappában. Tehát már nemkellet újra a telepítõ CD.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Mindegyik USB külön-külön mûködik. :ötlet:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

ferii1528464465

Ez így van! Mindent ugyan oda kell visszadugni, mert különben újra kell telepíteni az eszközöket. :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Bencce
Üdv.

 

Az XP prof. bizony ezt csinálja. Ha másik usb kapura dugtam az infrát vagy bármit, állíttotta hogy ez ismeretlen eszköz. De kitoltam vele, feltelepítettem neki erre a kapura is. Mégpedig úgy hogy a drivert én kerestem meg neki a c:\windows\system32\drivers mappában. Tehát már nemkellet újra a telepítõ CD.

Ezt én is nagyon meguntam, hogy az USB-s Wlan kártya akárhányszor máshova dugtam, mindig újra telepíteni. Nyominger megoldás, de lerajzoltam most az USB-s kapukat, és bejelöltem minek mi a helye :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...