Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Epson szoftver hiba


Humberto

Recommended Posts

Humberto

Helló mindenki!

Egy Epson C42-es nyomtatót akarok életre kelteni.

A Windows felismerte, telepítette a "hozzávalókat", mûködik is, ( Word-bõl meg Photoshopból... stb-bõl tudok is nyomtatni), de amikor fel akarom tenni a patronfigyelõ segédprogramot a gyári lemezrõl, akkor a következõ régi ismerõs szöveget írja ki: "16 bites Windows alrendszer-C://WINDOWS/SYSTEM32/AUTOEXEC.NT. A renszerfájl nem megfelelõ a futó MS-DOS és Microsoft Windows alkalmazásokhoz... stb"

 

Letöltöttem az Epson honlapjáról a legújabb drivert meg a segédprogit, de amikor telepíteni akarom ugyanezt csinálja.

 

Mit csináljak szerintetek?

Én már tanácstalan vagyok. Lehet, hogy a Windows "plug and play"-e rontotta el?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Milyen operációs rendszeren próbálod?

 

Mindenképpen szükséged van arra a patronfigyelõre? Mert akkor nem sok értelmét látom, ha mindent összekuszál.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Humberto

Windows Xp-t használok.

Nem a figyelõ a lényeg, csak az a baj, hogy most a windows ismerte fel a nyomtatót és az Epson softwerei nincsenek is fent.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Távolítsd el a telepített nyomtatókat, húzd ki a nyomtató kábeljét és úgy telepítsd fel. Majd ha fenn van (vagy kéri a telepítõ), akkor dugd be a nyomtatt!

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Nem az Epsonnal van a hiba , hanem te is úgy jártál mint sokan mások , köztük én is , eltünt az AUTOEXEC.NT file a c:Windows/system32-bõl.

Elméletileg ott kell hogy legyen a c:Windows/repeir mappában , ha megvan másold át a fentebb írt mappába.

Ha nincs a repair mappában akkor a telepítõlemezen megtalálod , másold onnan be.

Nálam a játékok nem indultak ugyanezen hibaüzenettel , és ez volt a megoldás.

Link to comment
Share on other sites

Humberto

Cölöp: Óriási vagy!

A játékokkal is ez volt a gondom!

KÖSZI! :D

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Ne nekem köszönd, nekem és többeknek itt tanácsolták ezt a megoldást még a régifórumon, én csak visszaemlékeztem rá. :)

Célszerû egy másolatot a fájlból valahol a gépeden tartani a biztonság kedvéért.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...