Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Eltűnt adatok


tibcsihead

Recommended Posts

ckarcsi

Sziasztok !

Adva van egy TDK+RW,melyre játék mentések,hangok és képek lettek írva az újrainstallálás elõtt.A dvd-én van még egy könyvtár képekkel.Sajnos akkor ellenõrízve nem volt az írás maga.

-azt a bizonyos mappát nem képes megnyítni ( 0bite,áthelyezve ,stb ) a másikat igen.

-3 gépen próbáltuk azt a mappát beolvasni és nem ment

-scan módban, NERO 6614 az elsõ 2 sorban néhány hibás és pár sérült pontocskát talált amúgy az alany hibátlan,tetejében alul (hogy mi van rajta ) gyönyörüen látszanak azok a filék melyeket keresünk.

-poén : Chilli asztali divx ,simán beolvassa és megnyítja pécék által láthatatlan mappát.

Van valakinek ötlete hogy ilyen scanneléses üzemben beolvasná esetleg a vinyóra az LG,azt hogy lehetne elkövetni ?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Ha van meghajtó, ami képes olvasni, akkor lesz meghajtó, ami PC-be való és képes olvasni azt a lemezt. Keress tovább!

Link to comment
Share on other sites

ckarcsi

Találtam az O&O DiskRecovery progit,mely úgy scannel mint a Nero kiírja hogy mi van rajta és menti akárhova, csak az már nem a letölthetõ trial verzió.Talán az egyetlen progi ,amelyik hajlandó az optikai meghajtóval is foglalkozni.Többi csak vinyó és floppy(!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
erzsoka84

Sziasztok!

 

Szeretnék tanácsot kérni, van egy újraírható cd-m, de már hét éves. Van rajta hang, adat és a gép fel is ismeri, de nem játssza le. Átalakítotam a formátumot wav-ba, de így sem ad neki hangot. Az adatokat, hogy mekkora és milyen azt megmutatja, de nem tudja semmilyen progi lejátszani. A cd-n tárolt adatok nagyon fontosak, így szeretném őket valamilyen úton módon megmenteni őket. Szeretném a segítségeteket kérni ez ügyben, minden megoldás és ötlet érdekel.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

A leghatékonyabb módszer, ha annyi olvasóban próbálod ki, amennyiben csak tudod.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Minden bizonnyal sérültek az adatok. Lehet próbálkozni különbözõ Recovery szoftverekkel. Nekem most csak az IsoBuster jut eszembe, ami sajnos fizetõs program. De létezik sok ingyenes alternatívája is.

Ha ezzel megvagy, szabadulj meg attól a régi RW lemeztõl, ha nem akarsz még egyszer így járni. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...