Jump to content
GSForum - Segélyvonal

FTP Kezelõ/Manager


csum-pi

Recommended Posts

csum-pi

Arra lennék kíváncsi, hogy Ti milyen FTP kezelõ programokat ajánlanátok nekem (lehetõleg ingyenes-et, de ha nem az, az sem gáz! :D a Total Commander-t használtam, de valamilyen professzionálisabbra"vágyok") Olyan FTP progi kellene, amivel a megkezdett letöltést tudom folytatni (mint a Total Commanderrel...), tudok szüneteltetni.... szóval ilyesmi! :)

 

FTP VOYAGER-el kapcsolatban:

A történet a következõ.... "anno" Total Commander-t használtam az FTP-im kezelésére, de most áttértem az FTP VOYAGER-re! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne le "pause"-zni/szüneteltetni a letöltést, mint a Total Commander-ben :?: Ez nagyon sürgõs lenne! Hogyha nem tudtok jobb FTP-zõ progit!

 

Nagyon Kösz!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Én FileZillát használok és teljesen bejött nekem. Itt a weboldala:

http://filezilla.sourceforge.net

De a Segélyvonal CD-n is fent szokott lenni. ;)

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Nagyon szépen köszönöm :!: A PCWorld CD/DVD melléklete hogy nem jutott az eszembe :?::pislog:

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Smart FTP (Magánhasználatra ingyenes. A honosítómûhelyrõl elérhetõ)

 

Valójában most ismerkedek vele. :upsz:

Sajnos a honlapnak éppen a magyar részei nem mindenhol mûködnek. Viszont az angol leírás is igen szemléletes és érthetõ.

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Nagyon Kösz az eddigi tippeket! De, még várom mások véleményét is egyéb FTP kezelõkrõl! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
csum-pi

Háát igen... hosszú idõ telt el azóta, hogy itt beszélgettünk errõl a kis "FTP kezelés" dologról, pedig még lenne itt valami! Már 2 hónapja rendszeresen használom a FileZilla-t, de sajnos egyetlen dologra volt képes a Total commander az ftp-re másolás és errõl olvasáson kívül, az nem más mint, hogy lehetett a sebességet korlátozni! Ez a számomra (ingyenessége révén kapta ezt az érdemet nálam->> ) professzionális FileZilla ezt az egyet nem tudja, pedig igazán benne lehetne! :mérges:

Vajon miért ez hagyták ki belõle? vagy én lennék felületes kezelõ? :pislog::pislog::pislog:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Te vagy a felületes. Szerkesztés-beállítások-Fájl átvitel beállításai-Sebességkorlátozás. (FileZilla 2.2.17)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
VINIKOR

Ha kedvencek közé bemásolom a tárhely címét, a Filezilla miért nem õrzi meg a jelszót? Lehet valamit állítani, hogy megjegyezze?

Link to comment
Share on other sites

zico

Fájl menü, hozzáadás a kedvenc helyekhez itt megadod amit kell és mentés. Nekem mindenhol megjegyezte a nevet, jelszót stb.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Oké, megvan. Telepítésnél a nem biztonságos módot kell választani.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Soma01

Én egy olyan FTP klienst keresek, amivel az FTP szerveren át lehet helyezni egyik könyvtárból a másikba egy vagy több fájlt. A TC át akarja nevezni mindig, nem áthelyezni. Smart FTP meg olyan windowsos egérrel kell mindent. Nekem olyan kellene, mint a TC, két paneles.

Link to comment
Share on other sites

geri005
Link itt a html mankó nevû programot szedd le.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...