Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Winamp + SubWoofer, de hogyan?


ToM2oo4

Recommended Posts

ToM2oo4

Helló!

 

Most konkrétan nem is tudom, hogy melyik témába illik a következõ kérdésem, ezért ide tettem. Elnézést, ha rossz helyen van!

 

Szóval annyi lenne, hogy elkészítettem egy amatõr 2.1-es "hangrendszert" (rádugtam egy "subwoofert" a hangkártyára) és mivel a sw külön van, ezért a winamp nem használja, csak ha egy .ac3 fájlt töltök be. Meg lehetne valahogy oldani, hogy sima hangfájloknál is úgy használja a hangkártyát, mintha egy 2.1-es rendszer lenne rákötve? (Szóval sima sztereó + SW)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

A hangkártya setup-jában lehet általában beállítani, hogy mit keverje le a SW-re.

Link to comment
Share on other sites

ToM2oo4

sajna nekem a hangkártya beállításainál csak a visszhangot, equalizert, néhány egyéb dolgot és azt lehet állítani, h hány csatornás rendszer van rákötve. a SW-t csak ki-bekapcsolni tudom, mást nem tudok állítani. :(

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

A winamphez letölthetõ plug-un, ami akár 5.1be is szétszórja a hoangot, de a SWt õ sem aktiválja. Egy softot kéne keresni a gyártónál, ami kezeli.

Link to comment
Share on other sites

ToM2oo4

Sajna a gyártónál nincs semmi, csak egy sima AC'97-es driver.

Link to comment
Share on other sites

benkovics
A winamphez letölthetõ plug-un, ami akár 5.1be is szétszórja a hoangot...

Melyik ez a plug in? Mert én pl ezért nem használom a winamp-ot, már évek óta.... :upsz::upsz::upsz:

Link to comment
Share on other sites

nascar

Csatlakozom! Melyik az a plug-in? :?::pislog:

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Köszi letöltöttem! :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...