Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Messenger Plus!


Kovács Gyula (MiniDisk)

Recommended Posts

Crazy Frog

Hogyan kell a 4 es Plus-ban beállítani, hogy jelezzen mindig, ha valaki megváltoztatja a nevét, vagy személyes üzenetét?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lacite

Letöltöttem ma reggel a MSN_plus_live_4_00_226-os verziót is. Magyarítás is van benne, illetve összesen 16 nyelvi ini-fál van a Languages könyvtárban. Lehet szépen telepíteni magyar nyelven, viszont amint a feltelepülés után akár egyetlen egyszer is rákattintok a Beállításokra, azonnal átvált az egész ketyere angolra, ugyanis a választható nyelvek listájában csak az English szerepel, és érelemszerûen csak ez használható, nyelvi csere nem lehetésges.

 

Na ezt aztán sehogyan sem értem... Akkor minek dolgoztak a fordítók? Minek a mellékelt +15 nyelvi ini?

 

Esetleg tud valaki megoldást a magyar nyelv tartós alkalmazására ebben a próbaverzióban?

Mégegyszer: MSN Plus!-ról van szó...

 

Köszi, ha valaki tud segíteni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Állítólag van új build, de nem tudom ellenőrizni, mert 30-an ülünk egy WLAN-on, és vánszorog a net.

 

Sorry, téves riasztás, ugyanaz jött le.

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Ha a magyar fájlt átnevezed az alapértelmezett angolnak a nevére? Pl.: a hungarian.ini-t english.ini-re. Így azt hiszi az az eredeti angol...

A 4.00.226-nál is van újabb? Nekem a ...214es van meg :upsz: Akkor már nem csodálkozok a fagyásokon :D

 

Ezt hogy érted?

Úgy, hogy MSNen átküldhettem volna. Erre a host fájl átalakítására van nekem egy programom csak be kell ütni, hogy "enable" és kész is ;) Legjobban a hangok küldését hiányolom belõle :(

Link to comment
Share on other sites

MayerApu

Valaki feltöltené nekem a magyar nyelvi fájlt mert nekem nincs olyanom hozzá!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nah, valaki adjon már egy linket, mert sehol nem találom. Ezer köszönet.

Link to comment
Share on other sites

pardiimre2

@Baludada: Nekem nem hiszi azt :(

Link to comment
Share on other sites

Baludada

A ?:\Program Files\Messenger Plus! Live\Languages és itt a magyar fájlt Lng_Default-ra nevezted?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nah, egy kérés.

Van aki azzal kezdi, hogy vírus. Van aki már rég használja. Van akinek már óriási tapasztalata van. Van aki már magyarul "bûvészkedik" vele. DE.

Nincs egy ember sem aki belinekné. :gonosz:

 

u.i.: Köszönet mindenkinek, megkerestem magam... >>>MSN Plus!Live 4 Download<<<

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
:D;)
Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Hát, magad uram, ha szolgád nincs. :D

Link to comment
Share on other sites

Lacite

A Messenger Plus! Live 4.0.0.226 BETA már "ismer" vagy 16 nyelvet, ennyi van a Languages könyvtárban. Viszont, ha a magyarral akajuk telepíteni, és fel is telepítjük, szinte minden esetben a használat során a Plus! nyelve visszaugrik az eredeti angolra. Sõt, a választható nyelvek listáján a magyar meg sem jelenik....

 

Hacsak... :)

 

Egy apró javítással kiküszöbölhetõ ez a nyelvválasztási hiba...

 

1. Keresd meg a "C:\Program Files\Messenger Plus! Live\Languages\" könyvtárat!

2. Nyisd meg a "Lng_Hungarian.ini" fájlt!

3. Keresd meg ezt a sort: "CompatibilityLevel=4224" és írd át a számot 4226-ra (mentsd el)!

4. Ezután már csak ki kell választani a beállításoknál a magyar nyelvet és probléma megoldva" -

Plus!/Preferences Hungarian) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mr.Marcell

Live Plus beta verziót honnan lehet letölteni ????

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Komolyan mondom, ilyenkor megszakadok a röhögéstõl. Most ezt ne vedd magadra Mr.Marcell. Szerintem elég láthatóan kiírtam, és még ezen az oldalon is van. Nem értem, miért nem lehet 3-4 hozzászólást visszalapozni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
lenke

Üdv!

A Plus 4 akkor most letölthető, vagy vírus? És egyáltalán érdemes letölteni, vagy nem jelent semmi "előnyt"? A 8-as verzió plus nélkül nem túl menő. Vagy akkor az sem használható hivatalosan még?

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Letölthetõ. Szvsz érdemes. "Nem túl menõ" ezt, hogy érted? :hááát: Használhatod, de még ez is BETA, feljlesztés alatt van, mint a WLM8 ;)

Link to comment
Share on other sites

lenke

Hát a másik jobban bejött.Igaz magyart nem is találtam, vagyis németet töltöttem le. De kissé átláthatatlannak tûnik még, meg eddig plus nélkül volt, és azért nem tetszett! :) De látszik, hogy nem végleges, remélem ennél csak jobb lesz!:)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ha visszanézel 5-6 kommentet, látod, hogy hogyan tudsz magyart varászolni a német progiból. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Shiwer

Arról nincs hír, hogy a végleges mikor lesz letölthetõ? Vagy a végleges WLM8al mûködik a BETA plus?

Link to comment
Share on other sites

norc

hali! Hát a béta plus nem megy a nem béta MSN 8-al. Sajna ez van! :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Márpedig addig nemfogok WLM8at használni, amíg a plus kint nincs. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

DJGABI
There is no way you are entering here so soon! Go back to msgplus.net :)

Hú de viccesek a Messenger Plus!-os srácok! :démonikacaj: Az biztos, hogy nem sietik el, ugyanis már a WLM bejelentésekor kinn volt, hogy Hamarosan!

 

A msgshits.com oldalról letöltött Msg Plus Live! 4.00.226 nem mûködik a WLM 8-cal! :mérges:

 

Sanzi! a linked egy régi, 3.valahányas pluszhoz vezet! Inkább ez.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
Saturday, June 24th, at 23:40 GMT

Tehát ekkorra várható.

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

Ez a WLM 8-hoz készített végleges vagy a Béta 8-hoz készített végleges időpontja? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...