Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Stream letöltése


google

Recommended Posts

google

Wmv-formátumú streamet szeretnék letölteni az internetrõl. Milyen programot ajánlotok e célra?

Link to comment
Share on other sites

ephébos

SDP Downloader 2.0

 

CoCSoft Stream Down 5.2

 

WM Recorder

 

SDP 1.77

 

CommView v3.3 build 205

 

ASFR+b5.21 vgay a GUI -s verzió: GUI Asfr 1.3

 

Streambox Vcr 1.0 Suite

 

...

Link to comment
Share on other sites

google

Köszönöm, megpróbálgatom õket.

Azt sajnos elfelejtettem írni, hogy az SDP-vel már próbálkoztam, eredménytelenül. :(

 

Azt írja ki, hogy nem tud kapcsolódni. Tûzfal nem tilthatja le, a cím is biztosan helyes.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

SDP-vel próbáltad már HTTP és TCP protokollon is? Kevés fájlt nem tud letölteni, de akkor ott a Net Transport, és a legrosszabb esetben a HiDownload.

Link to comment
Share on other sites

google

:(

Elkezdtem a HiDownloaddal, 229 bájtot szedett le, ennyit tekint teljes videónak.

Mit tehetnék még? Mit kellene beállítanom?

 

Hoppá... most végre megleltem a SPD-ben a HTTP-protokoll beállítási lehetõséget, és most szed valamit... :):)

Link to comment
Share on other sites

mizsi
SDP-vel próbáltad már HTTP és TCP protokollon is? Kevés fájlt nem tud letölteni

Háát, most sajnos ellent kell hogy mondak neked: az SDP nekem elég sok dolgot nem szedett le, semmilyen protokollon keresztül sem. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

google

Szerencsére az jól jön a HTTP-n keresztül, amit én szemeltem ki. Nagyon megtetszett ez a program! :) Köszönöm, Mike! :istenvagy: TCP-n soha nem ment volna...

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Akkor csak nekem nem volt szerencsém az SDP-vel, vagy túl védett volt a stream. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Inkább túl védett volt, mert vagy TCP-vel vagy HTTP-vel, de általában szokott sikerülni. Ha pedig asf vagy asx miatt más helyre mutat a cucc, akkor szoktak gondok lenni. Vagy a jelszavas oldalaknál...

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Ahá, ez az! asf! :S

Link to comment
Share on other sites

fei

És ezek közül melyik tud .rm streamet rögzíteni?

Link to comment
Share on other sites

Minkó
Wmv-formátumú streamet szeretnék letölteni az internetrõl. Milyen programot ajánlotok e célra?

Nem rég került a ,,kezeim közé" a Web Stream Recorder 1.24-es próbaverziója,ami szerintem tökéletes és végtelenül egyszerû,bár amiket ephébos felsorolt,azokat nem próbáltam.

Ezt a progit itt találod,csak sajnos max 1 percet enged felvenni.

Amint arra az oldalra lépsz,ahonnan le szeretnéd tölteni az aktuális zenét vagy klippet,egy csillag villogással jelzi,hogy mit talált.Record it! és már veszi is fel az elõre megadott helyre.Ennyi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
safello

Hellosztok!

Letöltöttem az SDP Multimedia stream letöltõ progit, és fel szerettem volna telepíteni a gépemre, de amikor rákattintok a telepítõre nem történik semmi.

Egy másik gépre simán fel telepítettem és müködik is, de az enyémre nem sikerült eddig.

Tud valaki tanácsot adni esetleg?Elõre is köszi!

Üdv. Safello

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Milyen felhasználói fiókból akarod telepíteni? Rendszergazda vagy korlátozott felhasználó?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
safello

Mit tegyek?Természetesen rendszergazdaként próbálom feltelepíteni az SDP-t, de még mindig nem jöttem rá miért nem indul el a telepítés...lehet h. van Valami progi a gépemen, ami mellett nem engedi feltelepíteni magát, vagy mi lehet?Amikor elkezdené telepíteni, akkor az egér helyett megy a "homokóra" ugye, gondolkodik pár másodpercet, aztán semmi.Pedig ugyanazt a letöltött alkalmazást már feltelepítettem egy másik gépre.

Megnyitom a windows feladatkezelõt, hogy megnézzem történik-e egyáltalán Valami, és ez a három alkalmazás dolgozik a háttérben, de ugye közben nem történik semmi:wowexec.exe,setup.exe, ntvdm.exe, persze ha kilövöm az ntdvm.exe-t, akkor áll vissza csak normálra a gépem.

Másik gépen simán feltelepítettem, ugyanúgy rendszergazdaként.

Köszi elõre is a segítségeteket!

Üdv. Jimi

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Amelyik fiókban fel akarod tenni, de nem sikerül, annak a neve véletlenül nem Rendszergazda? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...