Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Need for Speed: Most Wanted


Garono

Recommended Posts

Adani

Igaz, arra jó, hogy át tudd élni milyen érzés következmények nélkül 3 kilóval száguldozni, esetleg 3 kilóval beleállni a falba.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Vagy jobb lenne 1000$-okat költeni javtásra, ahelyett, hogy inkább tuningolnád, vagy 6odszorra vestenéd át a kocsidat? :P

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

@Timer: Te mennyire örülnél annak ,ha nagy nehezen felküzdöd magad a a Top 5 be és minden pénzedbõl olyan ütõs járgányt csináltál ,hogy NA! :) És elkezdesz vele játszani ,száguldasz 1000el aztán beficcen eléd egy rendõr és a kocsiddal pörögsz a levegõben egy 450° és eléggé használhatatlanul érsz földet vele :!:

Mennyi értelme van az autótörésnek egy ilyen játékban :?::ötlet:8)

Link to comment
Share on other sites

Timer

Én például nem lennék ellene, és nyilván valahogy külön kellene megoldani a tuningra költhetõ ,és a javításokra felhasználható krdeitek kezelését. Mittudomén: szép elõzésekért upgrade járna, szektor idõeredményekért meg javítási pont.

 

(ezen túlmenõen értem a Ti álláspontotokat is, csak nem értek egyet vele :D )

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Ha annyira szeretnéd, hogy törjön a kocsid, játsz az SRS-el (Street Racing Syndicate).

Ott törnek a kocsik...

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Vagy FlatOut, azmég humoros is!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Srácok! Elõre szólok, hogy be fogom zárni a témát, ha nem látok javulást az írásotokban! Tragédia, ami csak ezen a második oldalon van!

 

Tuningoljatok egy kis helyesírást vagy legalább olvassátok el utólag, amit írtok, és javítsátok ki az elgépeléseket! Arra van az a fránya Szerkeszt gomb! Persze most majd csinálhatom én. Grrr. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Balázs

Ok, majd figyelek. Átnéztem minden hozzászólásomat, de nagyítóval sem találtam benne hibát. Igaz 3 óra alvás és egy fárasztó ZH után, kicsit lassú az agykapacitásom. Vagy már kijavítottad?

Link to comment
Share on other sites

payskin

[OFF]

Hát, tudod, akinek nem inge, az nyugodtan legyen büszke arra, hogy nem neki szólt az intelem! :) De ha már így szóba jött: hajlamos vagy a "nem akármi" jellegû dolgokat egybe írni, pl: "ez az autó nempiros". Esetleg megbeszélhetjük, hogy a nem után mindig automatikusan püfölj egy szóközt? ;)

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Azért a törés benne lehetne, mégha nincs is kihatással az autó teljesítményére. Pl ilyenek, hogy a fényszórok kitörése meg hasonló finomságok szerintem tényleg színesebbé tenné a dolgot. Javítást meg kihagyni :) Hú de várom már, hogy megint szirénázzanak az autók, és élvezkedjek az EAX-n és várjam, hogy mindenki elhúzzon otthonról, hogy minél hangosabban tudjak játszani. Van most valami hasonló üldözõs a piacon?

 

@Balage

szerintem mindenkiteljsen hejyesen irtfent :):)

 

(Egybként nekem tetszik ez a kijavítós mentalitás ami itt van. Amikor idejöttem nem használtam ly-t csak y-t helyette, kisbetûvel kezdtem a mondatot, a hogy helyett h-t írtam csak, a valaki meg valami az vlki meg vlmi volt, sokszor x-eztem (pl:soxor) meg számokkal a betüket helyettesítettem (1általán). Aztán csodálkoztam, hogy minden tele van pirosozva. Gondoltam ezek hülyék, ez itt a net, mindenki megérti. Aztán hozzászoktam, és most kösztönöm Nektek, hogy tudok normálisan gépelni. És még idõt sem vesz el :) ) Ezt most mindjárt be is copyzom a köszönetekhez:)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ok ezt "nemes" dolgot megpróbálom észben tartani.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Nem, nem, ez az intelem nekem szólt. Vettem, de sajnos elég gyengén tudok gépelni, ezért sorry. Azonban mindenkit megnyugtatok, hogy ha van idõm visszaolvasni, akkor néha javítok is :D

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Szerintem nincs még egy ilyen játék most a piacon.

Valami hasnoló lehet de az a nyomába sem érhet :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gyalo92
Pedig jó játékok azok, már a régebbi szériákat is szerettem.

Remélem, hogy nagyon király lesz!

Link to comment
Share on other sites

intruder

Tudom ez itt a Most Wanted topic, de nem nyitok egy külön témát ennek az egy hozzászólásomnak :)

 

Szóval lehet hogy meglepô és maradi dolog de én az Underground-ot és az Underground 2-ôt is viszonylag gyorsan meguntam. Tetszet meg minden de valahogy mégsem szögezett oda gép elé.

Ellenben a High Stakes még a mai napig is órákon keresztül szórakoztató számomra. Igazi arcade játék szép grafikával, szép autókkal, sebesség élménnyel, belsô nézettel, világító müszerfallal, gyönyörü pályákkal. Azt kell hogy mondjam, az 1999-es kiadástól függetlenül, a mai napig megálja a helyét.

 

ui. és törnek az autók is 8)

 

ui2. egy kis offtopic. Ha esetleg a PC WORLD szerkesztôségben, vagy a kedves fórumtagok közül valakinek véletlenül akadna egy használaton kívüli NFS III és/vagy NFS IV posztere, és neki nem kell, lekötelezne ha nekem ajándékozná...vagy akár fizetek is érte :virág:

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Van az EA-nek hivatalos magyar forgalmazója, ahol meg lehet rendeni a játékot elõre is. Minél hamarabb meg akarom kapni. Nagyon zúzos lesz!!

Egy NFS FAN!!

Link to comment
Share on other sites

payskin

A gamestarosok tolják itt a szomszéd szobában, és azt mondják, hogy nagyon jó lesz. Én csak a nyitóanimot láttam, már attól is magam alá kakeszoltam. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Már van demó?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem. Nekik full van. Tudod, õk a gamestarosok!

Link to comment
Share on other sites

Adani

Aham, akkor már elvileg készen van a full verzió is, ez mindenesetre jó hír.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Õk a tesztverziót tolják. Ami azt jelenti, hogy még lesz javítás, de olyan minimális, hogy nem is lehet észrevenni. :!:

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Basszus. Ez nem ér. Én is GameStar-os akarok lenni. :!: :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Hosszú az út odáig, és fõleg rögös. Például tudni kell írni és jó megfigyelõnek kell lenni. ;) Így ha nem is tudod, hogy kell leírni azt, hogy gamestaros, kifigyeled, hogy kétszer is leírtam ezen az oldalon elõtted, megjegyzed a helyes alakot, és nem írod le rosszul. Itt kezdõdik! ;)

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Annyira utálom az angol szavakat a magyarral vegyíteni. Valószínû ezért van ez. ;);)

Link to comment
Share on other sites

eremit

Egy újságírónak ez elemi kérdés. Nem?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...